Odpowiedz na ten temat

Jakie miasto na romantyczny weekend

• gość 2017.05.31 [16:31]
    Lisbona. Petru nie pierwszy odkrył.
  • Mirka34 2017.07.02 [22:40]
    Według mnie Toruń, to idealne miasto na romantyczny weekend. My z mężem wybraliśmy się tam na rocznicę ślubu i było naprawdę wspaniale. Tak naprawdę wystarczy znaleźć jakieś ładny hotel, w centrum, skąd będziemy mieli blisko do różnych atrakcji i zaplanować, co dokładnie zwiedzimy, a wieczorem udać się po prostu na romantyczną kolację. Jeśli chodzi o sam hotel, to ja mogę polecić ten http://www.hotelewam.pl/634-hotel-kopernik-to run.html super standard i lokalizacja.
  • rtarrr 2017.07.04 [14:26]
    Przytulne pokoje mają w ośrodku Aparthotel Delta. To jest jakaś sieć chyba bo wiem, że też w Białce i w Krakowie mają swoje obiekty. Póki co nocowałem tylko w Zakopanem i było super. Jeśli chodzi o jakieś słabsze strony to nie znalazłem. Ewentualnie mogłoby to być położone moim zdaniem na obrzeżach, a nie w centrum, ale mimo tego, że jest to środek miasta praktycznie to i tak jest w miarę cicho.
  • gość 2017.09.12 [12:15]
    Mnie pozytywnie zaskoczyło menu w karczmie u Adama. W Krynicy jeden z najlepszych lokali, żeby tanio i dobrze zjeść na wakacjach. Jako turysta przyznam dobrze spędziłem czas. Jadłem codziennie i żadnych przygód później gastronomicznych nie miałem. Czuć świeże składniki. Nie przypominam sobie, żebym jakoś specjalnie długo czekał na posiłek. Herbata z rumem, grzaniec bezalkoholowy też na duży plus. Knajpa ma naprawdę sporo pozytywnych opinii, więc postanowiłem też swoją dołożyć.
  • gość 2017.09.13 [11:10]
    Salzburg, Monachium albo Konstanz.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...