Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są kobiety spod znaku strzelca?

Polecane posty

Gość gość

Ta konkretna 37latka,mężatka, jest z 12 grudnia. Zna ktoś taką kobietę? podpowiedźcie jakeś cechy charakteru,może upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co,nikt nie zna żadnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egoistka ale rewelacyjna w lozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej kieruj sie znakami wjedziesz na autostrade pod prad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z 16.12 miałem na kolanach dawno,dawno temu za rzeką za lasem pannę strzelec i bardzo miło to wspominam.Cudowna.Dziś ma ona 51lat ,jest ode mnie starsza, troszeczke i ciut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zna żadnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z końca listopada :) co chcesz konkretnie wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 6go marca z 10.20---tu autor: zależy mi na pani-mężatce z tego znaku-12.grudnia,przed 40ką.Jak można zdobyć jej zaufanie,zainteresować sobą? Czego unikać? Sprawa jest poważna,z mojej strony oczywiście.Nie chcę tłumaczyć szczegółów tutaj publicznie.Mam też pytanie związane z powyższym.Jeśi odpowiedź na to mnie zainteresuje to chciałbym porozmawiać poza forum: w jakiej branży,dziedzinie pracujesz? Być może w tym co mnie interesuje w związku z ową panią.Poproszę o odpowiedzi,bez oceniania i wulgarności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znak strzelca to znak z najwyzszymy rozwodami. Nikt tak czesto sie nie rozwodzi jak strzelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudne hahahaha Mają dość silny charakter, żywiołowe, nie każdy za nimi nadąży, ale też wrażliwe i empatyczne, bywają też naiwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie od Pani powyżej(kaktusss),z pod jekiego znaku jesteś. Czytam twoje posty,i sam nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskyudka
ja 20.12...jaka jestem? na pewno sprawiedliwa do bólu, często naiwna, kocham wolnośc im wieksza kontrola tym dalej uciekam, wymagajaca, mocno przeżywam porazki zwłaszcza te emocjonalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama40
jestem z 13.12, pytaj o co chcesz, chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszam na profesjonalne Forum ogólno-tematyczne KATHARSIS. Znajdziesz tam doskonałą atmosferę, mnóstwo ciekawych tematów oraz dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) x Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jhunn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jesteś, pytam z czystej ciekawości nieobarczonej podtekstem. Nie setencjonalnie, a pro publico bono. Twój gość 11:35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedź. Jestem również strzelcem, aczkolwiek polowanie to nie moja specjalność. Co do naiwności strzelców, nie do końca się zgadzam. Pragmatyzm , czasem zbytni optymizm ,romontyzm pcha do ryzykownych ale i swiadomych decyzji. Twój gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się strzelce są bardzo racjonalne i logiczne mimo pewnej doz szaleństwa. Co do naiwności, miałam na myśli może bardziej kobiety...czasem są zbyt łatwowierne, myślą że skoro one są to cały świat również jest uczciwy, szczególnie, ale ich naiwność nie trwa zbyt długo, zazwyczaj szybko wracają na właściwe tory ;) Pozdrawiam. PS. A strzekać też nie potrafię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żywiołowa, agresywna, olewacka, ma wyj****e, ale przy bliższym Poznaniu wrażliwa, nieufna, często wykorzystuje ludzi finansowo, z nalogami, w ukryciu płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona- strzelec ,statystycznie najbardziej stała w uczuciach pośród wszystkich znaków zodiaku. On - zacofany,co o tym sadzicie, tak mnie oceniła bliska mi osoba. Grono kobiet z którymi utrzymuje kontakty towarzyskie jest dość liczne. Z żadną nigdy się nie pokłóciłem, to i nie miały okazji do wygaśnięcia ,co tak naprawdę myślą o mojej osobie. Jakie sporty preferują Panie,spod znaku strzelca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelce ogólnie lubią ******* jaki rodzaj to już nieod znaku zależy, ale od indywidualnych preferencji. Ja lubię np. rower i biegać, w wodzie nie czuję się zbyt pewnie i szybko się męczę, ale kajaki owszem, owszem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowerki ,rolki, huajnoga,longboard,w wolnym czasie bez przygotowania ,przy dobrej pogodzie ,super. Ale jak zawieje ,ciągnie na jeziora. Poczuć na twarzy powiew, płynąc ostro na wiatr, jest zabawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:29 Ostatnie,nieśmiałe pytanie i spadam. Wyczuwam incydent, zagrożenie ze strony polonistyki z alergia na byki. Myle się czy się nie myle ...to jest me pytanie? Ahoj przygodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie to pytanie? Nie, mam alergię na nauczycielki :) Ja jestem zwykłą opiekunką do dzieci ;) z duuużym doświadczeniem i jkąś tam wiedzą ;) Jestem zwyczajna jak kiełbasa, że tak powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajnie, nadzwyczajna. Mistrzyni riposty,używająca więcej niż 400stu słów. Literatura nadała rytm,melodię wypowiedzi. To właśnie, odczuwam w Madame opisie rzeczywistosci. Próbuje wyobrazić sobie Panią strzelec,czytająca ten post. Udało mi się rozsmieszyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzika,szalona,nieprzzewidywalna,zboczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety spod znaku strzelca nie które powinny zostać same, są do tego stworzone, brak taktu, bezwzględność,egoizm na najwyższym poziomie, tylko one i ich samopoczucie się liczy i zaspokajanie ich potrzeb. Z miłych osób potrafią się przekształcić w osoby tak zimne i bezwzględne że trudno to wyrazić słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×