Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zezowaty książe

Jako facet lepiej nie mieć kasy

Polecane posty

Gość zezowaty książe

bo wtedy puste i tępe kobiety nie marnują takiemu czasu gdy lecą na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gloopi nigdy nie ma kasy. takze tobte to nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko durne koorfy lecą na kase, aby zdechły marnie i w cierpieniach Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet dla samego siebie?To chcesz byc dziadem?Ales ty tepy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tepy i biedny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten miś pluszowy
czym bardziej leniwa kur/wa tym bardziej leci na kase, takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia ciagnie do patologii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrix koorfa
kasa to iluzja, tylko tępaki i niewolnicy się nią podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gloopi nigdy nie ma kasy. takze tobte to nie grozi. Zgłoś nie głupi tylko uczciwy, pojęcia pomyliłaś laluniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet sam jest pustakiem bo leci na puste baby ktore ciagna kase. Dla niego musi byc mega zrobiona niunia zeby chwalic sie przed ludzmi. A to kosztuje. Sam sobie takie wybiera. Amen 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie pomylilam. gloopi,= bez dobrego wyksztalcenia i zawodu. wiem, zal ci doope sciska ale przyzwyczaj sie! doopku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęść Boże
gość dziś Nawet dla samego siebie?To chcesz byc dziadem?Ales ty tepy! >>>> Kasa nigdy nie jest dla siebie, zawsze jest dla innych, ale co patologia i alkoholicy mogą o tym wiedzieć, NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste kieszenie
gość dziś omijam z daleka puste lale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jestes bezrobotny i mieszkasz u babci ktora oplaca neta. a pieniedzy nigdy na oczy nie widziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mecz się w luksusie
gość dziś Typowe zero które się omija, życze ci wygranej w lotto pusta lalko, bo najwyraźniej jesteś patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tepy i biedny! Zgłoś Mądry i może biedny, ale bogaty wewnętrznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co byś wolał? Żeby leciały na twój urok osobisty? Haha :-D Nie rozśmieszaj mnie. Pełny portfel to twoja ostatnia deska ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia to jestes ty gloopi , zakomplesiony chooyu! NIC nie potrafisz i nie masz kasy. Kiepska perspektywa, cale zycie w biedzie. Trzeba bylo sie uczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polej koorfa
nie ma to jak skąpy facet :/ A na kolacje gdzie zapraszasz partnerki? Jecie chipsy u ciebie w domu przy zgaszonym świetle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbys ****** puste slicznotki szukajace sponsora. No coz. Swoj do swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naród coraz głupszy
gość dziś nie, nie pomylilam. gloopi,= bez dobrego wyksztalcenia i zawodu. wiem, zal ci doope sciska ale przyzwyczaj sie! doopku Zgłoś Tępa pomyłko genetyczna, po hooj ci skorumpowane wykształcenie i "zawód"? Aby jakaś administracja cie okradała z 80% twojego wysiłku, az pozostałego 20% banki?, no sukces jak hooj faktycznie. Jeszcze może powiesz ze religia też ci potrzebna, hahaha. Masz rozumowanie gęsi, a raczej bydła ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybitne myślenie, normalnie geniusz to pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama patologia umysłowa
gość dziś pewnie jestes bezrobotny i mieszkasz u babci ktora oplaca neta. a pieniedzy nigdy na oczy nie widziales Zgłoś Patologia umysłowa zawsze myśli że kasa zawsze rozwiąże ich wszelkie problemy, a problemy u patologii z kasą tylko się powiększają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa zasada
gość dziś Chcialbys ****** puste slicznotki szukajace sponsora. No coz. Swoj do swego. Zgłoś Wole brzydką z sercem niż zewnętrznie (i tymczasowo ) ładną ale bez serca. Taką mam zasade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co byś wolał? Żeby leciały na twój urok osobisty? Haha smiech.gif Nie rozśmieszaj mnie. Pełny portfel to twoja ostatnia deska ratunku. Zgłoś jak ktoś szuka pustą lalke to czym portfel grubszy tym lepiej, puste lalki lecą na kase zdecydowanie, tylko jak już wszysyko wydadzą to ich nie zobaczy taki petent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polej koorfa dziś nie ma to jak skąpy facet :/ A na kolacje gdzie zapraszasz partnerki? Jecie chipsy u ciebie w domu przy zgaszonym świetle? >>> na kolacje piknik w parku lub na łące, lub wspólnie ugotujemy coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capiąca stopa
Człowieku zrozum, że te 10 złotych co masz w portfelu to nie majątek, a ty już myślisz, że kobiety rozszarpią ci go zębami, żeby się dostać do porteru Mieszka I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowa zasasada - nie wierze. Kazdy woli pazerna na kase byleby jak najpiekniejsza ze wsi czy miasta moze nawet zdradzac byleby najpiekniejsza. Juz nawet przecietna ma problem ze znalezieniem normalnego partnera. Nie alkoholika i faceta do rzeczy. Skromnego normalnego. Co za problem odlozyc z facetem na wspolne wakacje? Ale menel przepije no to sorry. Dla mnie facet moglby zarabiac i 1000. Moj tak mial. A tez byl chwile bezrobotny. I to nie powod zeby go rzucic. Nie mial zadnego auta potem stare uno teraz ma forda. Ale slicznie niunie ze wsi szukaja cwaniaczkow w bmw 🌻 Rzeczywiscie zeby sie im przypodobac musisz kupic i zarabiac kupe kasy na zachcianki. Szukaj tych z wymalowanymi brwiami ubranymi jak prostytutki wlosy czarne solarka. One kochaja kase. Nie jestem piekna. Ale mialam mimo to partnerow. Coz. Nie jestem reprezentacyjna. Uroda kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małego
a wolisz z ciaśniejszą czy z szerszą poch'''wą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×