Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie jeleń

Jest cała masa kobiet samotnych z dziećmi

Polecane posty

Gość nie jeleń

i w 80% to ich wina, bo albo wzieły debila, albo same są sukami i facet je olał i spie/rdolił, wolał uciąć straty niż z poje/baną umysłowo suką siedzieć i się męczyć. Teraz te "mamuśki" z bachorami szukają masowo jeleni i debili na "tatuśków" i napier/dalaczy na jej i bachora zachcianki , niestety mało takich co się załapią na taki układ. Poroohać ok, ale nie do związku z taką. Osobiście znam takich minimum z 10, i wszystkie szukają jelenia, co zażałosne plemie. Są wyjątki gdzie baba nie była suką ale to mniej niż 5%, reszta to ścieki i rynsztok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gofno prawda , jedteś podły ,wymyślasz kobietom po przejściach ponieważ inne na ciebie nie lecą. Ale nie wszystkie takie są jak piszesz , znam samotne matki i wcale nie jest z nimi tak źle. Za to z facetami jest coraz gorzej, bo nie wiedzą czego chcą. A prawda jest taka że najpierw chce im się parzyć a pożniej nie biorą odpowiedzialności za utrzymanie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozstałam się z mężem i zostałam z dzieckiem. Niestety dla ciebie nikogo nie szukam, pomimo tego, że jestem fajną i sympatyczną dziewczyną, a do tego ładną. Nie trzeba od razu kogoś szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, zwalaj na facetów bo to facet zapłodnił jakąś idiotke, a baba niewinna jak zwykle, bo tylko sam facet winny za ciąże bo fujary nie wyciągnął w pore. A baba to co? baba nie zna się na antykoncepcji a szpary daje? Z doopy wzięta twoja teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rozstałaś się czy cie zostawił bo byłaś suką i nigdy nie zadowoloną z życia, tylko ciągle wymagania i zachcianki bo ci mało i mało, pisz prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie szukam jelenia. Ale kogoś kto by pokochał mimo niepowodzeń w życiu. Moje dziecko ojca ma i alimenty też dostaję, zresztą pracuję też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne z bachorami
znam jedną, zostawił ją jakiś badboy z bachorem, jakiegoś drugiego znalazła, arabopodobny, zrobił drugiego bachora i spier/dolił, no i teraz dopiero baba ma problem, każdy bachor z innym, ciekawe czy się 3ci raz załapie, ale znając życie to pewnie tak, bo baby ( nie wszystkie ) to durne idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzja nie realia
gość dziś A ja nie szukam jelenia. Ale kogoś kto by pokochał mimo niepowodzeń w życiu. Moje dziecko ojca ma i alimenty też dostaję, zresztą pracuję też. Zgłoś Kłamiesz, szukasz jelenia który, siłą rzeczy, nie będzie na pierwszym miejscu u ciebie ale na ostatnim. Pierwsze dziecko, potem ty, a facet będzie na szarym końcu. Trzeba być debilem pakować się w coś takiego. I jeszcze użerać się z ojcem dzieciaka, no bo jak innaczej ma być. Jednym słowem SZAMBO, i bagno też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość iluzja ze strachu o siebie zaraz zrobisz pod siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wyżej
gość dziś nie marudź, bo i tak jesteś przegrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem sama, ale bez dziec****anna nie rozwodka, nie pale, nie pije, miałam tylko 1 go partnera, pracuje, nie mieszkam z rodzicami. Ale autor tego tematu nie miałby u mnie najmniejszych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iluzja to taki martwy punkcik na marnym ekraniku , ty nie żyjesz koło ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wyżej dziś mądry to ty nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam takie samotne matki ,które dla faceta zrobia wszystko a dzieci zaniedbuja , to dopiero masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam facetów co mają żony, dzieci, ale uwaga-udają kawalerow, nagle żona nie istnieje, dzieci z resztą też. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego tak naprawdę chcą faceci, hmm. Warto tez nad tym się zastanowić. Zazwyczaj facet oczekuje minimum zainteresowania, żeby kobieta dała mu, ze tak powiem wolna rękę, ale zarazem była. Więc dziecko może i jej tylko pomoc w opanowaniu nerwów, jak wielmożny pan idzie na mecz, gra w giereczkę badź jakimiś innymi rozrywkami się zajmuje. Kobieta przynajmniej ma co robić, zajmuje się małą/małym, wiec nie widze problemu w dzieciatych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po 30stce i mieszkasz z rodzicami, to dopiero obciach, jesteś duże dorosłe dziecko, nic dziwnego że nikt cie nie chce, nie dorosłaś wcale, na co komu kula u nogi zamiast partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja znam facetów co mają żony, dzieci, ale uwaga-udają kawalerow, nagle żona nie istnieje, dzieci z resztą też. Porażka. Zgłoś jak żona zaniedbuje faceta to on MA PRAWO iść w teren, wina tej baby i tyle, a dzieci mają ojca często w doopie i tak jak baby traktują ojca tylko jak bankomat bo tak matka nauczyła ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I dobrze, bo to facet trzyma razem rodzine i one chcą trafić porządnego, dzieci tylko skorzystają z trafnego wyboru matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wyżej
gość dziś jestem mądry bo widze to wszystko a ty głupia żyjąca w iluzji i ślepa z wypranym przez TV mózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet, co ukrywa żonę i dzieci to dno totalne, u nas to się z takich smieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez sportów
gość dziś nie oglądam durnych sportów i nie mam nałogów typu chlanie z koleżkami czy kopcenie petów, wymagam tego samego od kobiety, a przedewszystkim na pierwszym miejscu ma być facet jako głowa rodziny i na drugim dzieci, posłuszne i dobrze wychowane z dyscypliną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki pech
Ja zostawiłam faceta z którym jestem w 9 miesiącu ciąży. Okazało się, że jest ćpunem i agresorem. Upalał się marihuaną co weekend od piątku wieczór i nie trzeźwiał do niedzieli wieczorem. Gdy nie palił był agresywny, o byle pierdołę robił awanturę, choćby dlatego, że zapytałam się dlaczego śmieci nie wyniósł idąc do pracy. Z takich błahostek robił karczemne awantury w których mnie popychał(nawet gdy wiedział juz, że jestem w ciąży), pluł mi w twarz, wyzywał od k***w(oczywiście bez powodu) i wiele innych rzeczy się wydarzyło. A dziecko specjalnie mi zrobił, bo wiedząc, że obchodzę się z zamiarem zostawienia go(podsłuchał moja szczerą rozmowę z przyjaciółką jak się okazało) upił mnie i wykorzystał, oczywiście nie mówiąc, że(że tak sie wyrażę) uciekło mu coś...Myślał, że mnie tak zatrzyma przy sobie :/, jakie to chore... Teraz wypisuje mi jak to mnie kocha, ze się zmienił, żebym wróciła, a na drugi dzień wygraża, że wszystkich moich męeskich znajomych w pył rozpier...i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi by z dzieckiem nie przeszkadzała byle żeby nie była jakaś spasiona i nie jakas przygłupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iluzja nie realia dziś gość dziś A ja nie szukam jelenia. Ale kogoś kto by pokochał mimo niepowodzeń w życiu. Moje dziecko ojca ma i alimenty też dostaję, zresztą pracuję też. Zgłoś Kłamiesz, szukasz jelenia który, siłą rzeczy, nie będzie na pierwszym miejscu u ciebie ale na ostatnim. Pierwsze dziecko, potem ty, a facet będzie na szarym końcu. Trzeba być debilem pakować się w coś takiego. I jeszcze użerać się z ojcem dzieciaka, no bo jak innaczej ma być. Jednym słowem SZAMBO, i bagno też. To znaczy że martwisz się o siebie i to jest w porządku a matki czy ojcowie martwiący się o swoje dzieci to już be? Oj głupi jesteś strasznie i w dodatku zapatrzony w siebie. Nie podoba się szukaj wśród wolnych, koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś A ja znam facetów co mają żony, dzieci, ale uwaga-udają kawalerow, nagle żona nie istnieje, dzieci z resztą też. Porażka. Zgłoś jak żona zaniedbuje faceta to on MA PRAWO iść w teren, wina tej baby i tyle, a dzieci mają ojca często w doopie i tak jak baby traktują ojca tylko jak bankomat bo tak matka nauczyła ich Głupi ludzie mają to do siebie że nigdy nie widzą że problem zwykle leży po obu stronach. Gdyby ojciec nie był głupim ofermą to dziecko by go szanowało i nie miało napewno gdzies. A tak jest dupkiem a nie ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety został Wam gorszy sort. Brzydcy, biedacy, bez perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet z dziećmi trzeba omijać. Rzadko kiedy znajdzie się normalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorszy sort facetów niech się umawia z gorszym sortem kobiet, zaniedbanymi, leniwymi, klotliwymi, na utrzymaniu rodziców, bez ogłady i intelektu. Na lepszy sort kobiet nie mają nieboraki szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak naprawdę samotnych matek jest o wiele wiele więcej. Nic po tym że są w związku, część jest tylko po to aby ukryć porażkę przed ludźmi, część dla dzieci, inne nie odejdą bo będą się bały. Przykra bolesna prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×