Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pernille

Jest mi zle

Polecane posty

Gość pernille

Jest mi zle, nie mam z kim pogadac, mam duzo problemow natury prywatnej. mam duzo kompleksow, mam super dzieci... juz prawie dorosle. Kocham meza, i ta historie opowiem na pewno Zakochany byl we mnie ostatnie 8 lat za nim sie... zebralismy razem. a teraz nie wiem co sie ze mna dzieje. jest mi zle, czuje sie niedowartosciowana, mala, brzydka gruba................ I nie wazne co inni mowia. Jestem zalosna... mam nadzieje ze jest ktos kto dzieli ze mna te problemy... jest mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Uszy do góry. Smutki przychodzą i odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernille
jestes super ale nic ne rozumiem...pszepraszam... poprawilas mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernille
Do broom--- wiem o tym ale czasami jest smutniej niz zwykle... i tak ciezko jest, zwlaszcza jak jest ktos zdany tylko na siebie... pod pewnymi wzgledami, buzka i dobar noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na smutki
hej pernille :) a długo Ci już tak smutno? a ciagle? czy tylko chwilowo katastrofa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiutkowy23
Pozytywne myślenie pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernille
moj facet nie orientuje sie jak jest mi zle, czy on w ogole wie co ja czuje i jak sie miewam.... nie. Bo on placi rachunki, a ja to co nic............. wiecej zarabia wiecej placi, nie prosilam sieo to do cholery. Zawsze o siebie i dzieci dbalam sama, przez tyle lat i nagle zjawil sie ksiaze... Podal mi wszystko na talerzu bo bal sie mnie straci. Bylam niezalezna, zapiepszalam na siebie i dzieci. Bylam dumna z siebie ze tak sobie dalam rade, a teraz mam wypominki ile mi i mioim dziecim dal i pomogl. Ja to wiem jestem wdzieczna, ale kto mnie docenia za to co ja robie, Mam tyle checi i energii zeby go uszczesiwic, ale jak slysze cagle niezadowolenie to cholera mam dosyc. mojemu synowi jwst mnie szkoda! Moze nikt nie rozumie mojego biadolenia, ale mam dosyc czsami, a nie mam z kim porozmawiac. Piszcie do mnie,,,samotna parnille

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernille
DO na smutki... czesto coraz czesciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pernille
Fiutkowy...? ale masz pseudnim, rozbawiles mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×