Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkaaaaaaQ

jestem już stara :( 27 lat ..

Polecane posty

Gość kropkaaaaaaQ

Witam w czerwcu skończyłam 27 lat . Zawsze myślałam ze na wszystko mam jeszcze czas. W wieku 20 lat mysłam, że jak będę miała 27 lat założe rodzinę , 28 urodzę dziecko . Uważałam się za ładną kobietę , która wiele może. A teraz moja samoocena spadła. Wiek zaczyna by widac. Od 5 lat jestem w związku. Moj facet ma 33 lata . W ogole nie chce słyszec o małżeństwie czy rodzinie,. Czuje się tak jakby moje życie się skończyło. Cały czas praca . Potem wieczory przy komputerze. Nie wiem jak zyc dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedługo skończę 30 i jeszcze nic mi nie zwisa, faceci na ulicy mnie podrywają ciągle, jestem szczupła i zgrabna, uprawiam sport, więc nie pisz bzdur, że 27 latka jest stara i brzydka :) Może ty jak o siebie nie dbasz. Poza tym nikt Ci nie każe mieszkać z facetem, który Cie nie szanuje i nie chce się z Tobą żenić. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Facet widzi że złapał desperatkę, która się nie szanuje, ma wszystko na tacy bez ślubu, więc po co ma się z nią żenić? Niestety ale to tylko Twoja wina, że facet z Tobą rodziny zakładać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z nim nie mieszkam. I nie zamierzam mieszkac - więc generalizujesz. Ja też cwicze . Jestem szczupła mam ładne ciało. Ale tego, że czas mija się nie da oszukac na dłuzsza mete. Nie chciałabys założyc rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes w związku z facetem od 5 lat, on ma 33 lata i jeszcze nawet nie mieszkacie ze sobą? :D daj sobie spokoj z tym nieudacznikiem, który w wieku 33 lat nawet nie umie załatwić mieszkania, żeby z dziewczyną zamieszkać i nawet się jej po 5 latach nie oświadczyl... Koszmar. No ale sama tkwisz w tym syfie od 5 lat. Mądra kobieta już po 2 latach by takiego zostawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najłatwiej kogoś wyśmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem katoliczką nie uznaje mieszkania z mężczyzną przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjdź za mnie . Tylko że ja mam 50 lat 170cm 105 kg i trochę łysy jestem , tak z 70% . Za to mam samochód 22 latka Golfa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliazamostem
Czesc ,nie wiem dlaczego sie zalamujesz. wszystko zalezy od Ciebie i zycie masz w swoich rekach ,wiec glowa do gory i zacznij dzialac:) Ja skoncze za 2 dni 33 lata .4 dzieci,drugie malzenstwo (pierwsze blad mlodosci ,slepa milosc). Skonczylam studia,teraz nie pracuje siedze w domu z blizniakami. Jestem szczesliwa zona i mama. Wygladam dosc dobrze bo ogladaja sie za mna 20latki nawet :) A uwierz mi moje zycie w pewnym momencie bylo to cos strasznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie uznaję mieszkania bez ślubu ale być z facetem 5 lat i nawet zaręczyn nie było, to dla mnie skrajna głupota, jak się dajesz wykorzystywać. I ten cap ma 33 lata i nawet się nie myśli żenić ze swoją kobietą, z którą śpi od 5 lat? Nawet razem nie mieszkają? Czyli co oboje mieszkacie u rodziców swoich? A może on ma mieszkanie tylko nie chce Cię wziąć do siebie bo jesteś tylko weekendową panną? Jak na 27 lat to powinnaś być mądrzejsza i zakończyć związek, z którego nie masz żadnej korzyści dla siebie, facet Cię wykorzystuje, nie myśli o Tobie poważnie, po 5 (!!) latach związku nawet Ci nie kupił pierścionka. No ale masz to na co się godzisz. Pasożyt się Ciebie uczepił i wyciska z Ciebie wszystkie soki, nie dając nic w zamian. A latka lecą. To już lepiej być samej niż z kimś kto cię nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladaja sie za mna 20latki nawet xxxxx Taaaaa , na pewno . Chyba że jesteś szersza niż wyższa i jako ewenement cię postrzegają :O A zapomniałem , na kafe wszystkie są śliczne , zgrabne i wyglądają 15 lat młodziej . Zwłaszcza po czwórce dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaaaaaQ
boję się samotności jak niczego innego na świecie nie boje się smierci , głodu , wojny - przeraza mnie samotnośc konwaliazamostem fajnie ,że Ci się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież i tak każdy jest samotny, umierasz samotnie, całe życie jesteście samotni, a ile samotnych kobiet w małżeństwie. samotność nie jest taka straszna, nie bój się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliazamostem
Do goscia z 10.23 Ale po co mam klamac ze zle wygladam? Naprawde ,ma mnie kto dowartosciowywac , i tego nawet nie licze i nie chce liczyc na forum , wiec gluptasku odpusc sobie i nie pisz ,jak nie wierzysz jak wygladam to zapraszam ,wsiadaj do samolotu i pokaze Ci jak moze wygladac zadbana ,szczesliwa kobieta ,nawet jka ma 4 dzieci i urodzila blizniaki. jedyne co piszesz to fakt ze jestem wysoka bo mam 172 cm ,przy czym nie jestem szeroka ,a wrecz przeciwnie , mam wciecie w talii ,waze 63kg bujaj sie :):):) Do Autorki musisz uwierzyc bardziej w siebie , wiem jak to jest , pomysl jak Ci pisza--nad swoim zwiazkiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliazamostem
Skoro bedac w zwiazku ,piszesz ze jestes samotna ,to jest to wina Twojego faceta. Moj maz jest w pracy do wieczora,ale jakosnie czulam i nie czuje sie samotna,dzwoni do mnie,czekam na niego,nie ma dnia ani godziny zebysmy sie razem nudzii ,czy zebym czula sie samotna.. On mowi ze jest szczeslwiy ,ja mowie to samo.Tymbardziej ze mamy za soba doswiadczenie gdy samotnosc wbiamla w nas swe szpony. Jedni ludzie lubia samotnosc caly czas , inni nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaaaaaQ
nie wiem czasem wydaje mi się że jestem w takim martwym punkcie, może faktycznie mój facet nigdy się nie zdecyduje i będzie starym kawalerem mieszka z rodzicami i tak mu dobrze ja kiedys umialam zaryzykowac ale z czasem przejęlam jego stagnacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaaaaaQ
myślisz ze szuka kogos innego ? lub czeka na kogos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie facet super ustawil... ma dupe do ruchania za darmo i bez zobowiazan, a tobie zegar biologiczny tyka, az stanie... kolejna naiwna idiotka w zwiazku z mamisynkowatym narcyzem, o mozgu dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaaaaaQ
a co to za róznica gdybym się zaręczyła, pierscionek niewiele znaczy od obietnic do ołtarza jeszcze daleka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli on ma 33 lata, mieszka z rodzicami, a duży ma dom, byłoby tam miejsce dla Ciebie? a Ty masz swój dom czy też z rodzicami? Bo jeśli jedno z was ma warunki w domu, żebyście razem zamieszkali, to naprawdę nie ma na co czekać. On widocznie Cię nie chce za żonę, jesteś tylko do łóżka. Dziwne że tyle lat to tolerujesz, nie masz jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaaaaaQ
ja mieszkam sama (wynajmuje) nie wyobrażam sobie mieszka c z moimi rodzicami a co dopiero z jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaaaaaQ
poza tym dzieli nas 70km:( z jego domu nie bylabym w stanie dojeżdzac do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no to faktycznie masakra. Przecież ty masz mieszkanie, wynajmujesz, stać Cię na to, to czemu on sie do Ciebie nie wprowadzi? Z boku tak to wygląda że jesteś dla niego rzeczywiście tylko darmową doopą do dmuchania od 5 lat, moglibyście razem zamieszkać, warunki są, kasa jest ale on nie chce, 33 letni doopek z psychiką małego dziecka, maminsynek mieszkający z rodzicami choć mógłby zamieszkać z dziewczyną, ożenić się, on ma Cię w doopie. Bo jeszcze bym zrozumiała gdybyście nie mieli warunków do wspólnego mieszkania, ale macie warunki a mimo to on nie chce, żałosne. 33 letni nieudacznik, który woli mieszkać z mamusią niż z kobietą, koszmar. Czemu się tak poniżasz, gdzie Twoja godność kobieto? Zakończ tą znajomość, on za Tobą plakać nie będzie, trochę poudaje biedaczynę pokrzywdzonego ale szybko z tego wyjdzie i nastepnej dziewczynie będzie gadał jaka to niedobra była go zostawiła a on przecież taki porządny :D starci darmową doopę do dmuchania i tylko za tym będzie plakał a nie dlatego bo cie kocha, bo cię nie kocha na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaaaaaQ
no masakra chyba faktycznie naiwna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaaaaaQ
chciałabym byc szczesliwa tyle zmarnowanych lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocha Cię kropeczko, kocha . Tylko mamusię jeszcze mocniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes młoda, może nie jesteś już nastolatką ,ale mlodą kobietą, a piszesz jakbyś była już staruszką w wieku 70 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaaaaaQ
70 moze nie ale na 40 czasem sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×