Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to sama prawda

Kobiet po 30stce nikt nie poślubi

Polecane posty

Gość to sama prawda

to tylko worki na sperme, nikt ich nie chce bo termin przydatności blisko końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilu! ile jeszcze taki tematow zalozysz? piertol sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, one tez nie chca wyjsc za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podswiadomie wiedza ze juz nie powinny sie rozmnazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś debilu! ile jeszcze taki tematow zalozysz? piertol sie! Zgłoś oj zabolało starą panne widze, bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:39 Lepiej być "stara panna" niz wyjsć młodo za takiego poyeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ten tu i tam
gość dziś Podswiadomie wiedza ze juz nie powinny sie rozmnazac. Zgłoś próchno dobre tylko na opał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 22:39 Lepiej być "stara panna" niz wyjsć młodo za takiego poyeba. Zgłoś oj bidulka, kot też cię nie kocha widze, pewnie mu jeść mało dajesz i gòwien nie sprzątasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sama prawda
prawda jest taka że jestem koniotrzepem i żadna trzydziestka mnie nie chce, bo mam spróchniałe zęby, zakola i nierówno pod sufitem a jestem jeszcze taki młody, dopiero 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sama prawda
jestem g****ojadem, nie wychodze mamusi spod spódnicy bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być starą panną niż z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka_sss
hahaha mam to w d***e palancie co sobie ubzdurałeś, na ciebie nawet bym nie splunęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepiej być starą panną niż z byle kim Zgłoś A "byle kto" to każdy kto nie jest modelem i milionerem, więc zdychaj sama tępa suko, przegrałaś życie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzydziestka_sss dziś hahaha mam to w d***e palancie co sobie ubzdurałeś, na ciebie nawet bym nie splunęła. >>> obciągaj kotu bo nikt inny nie ruszy takiej zużytej koorfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępa suka to twoja stara bo cie wysrała na polu zamiast wyrzygać do kibla i spuścić wodę. Sram na takich jak ty, jestem samowystarczalna, mam wszystko czego potrzebuję i żaden darmozjad mi nie jest potrzebny. Nie mam ochoty żeby łaził po moim mieszkaniu na które sama zapracowałam. To jest mój teren i robię sobie co mi sie podoba, więc szukaj jakiejś wywłoki która nie ma wymagań, moze ci przejdzie frustracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzydziestka_sss dziś hahaha mam to w d***e palancie co sobie ubzdurałeś, na ciebie nawet bym nie splunęła. >>> obciągaj kotu bo nikt inny nie ruszy takiej zużytej koorfy XXX kota akurat nie mam a zużyty to jest twój mózg, bynajmniej nie ja. Akurat na brak powodzenia nie narzekam dlatego yebie mi zdanie takiego obszczymura jak ty, płyń ściekami szczurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zdechniesz sama suko w tym mieszkaniu, a twój kot zdąży cię zeżreć zanim ktokolwiek zauważy że zdechłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 25 lat tak
to sama prawda dziś prawda jest taka że jestem koniotrzepem i żadna trzydziestka mnie nie chce, bo mam spróchniałe zęby, zakola i nierówno pod sufitem a jestem jeszcze taki młody, dopiero 25 lat Zgłoś na hooj komu jakaś spleśniała trzydziestka, chyba żarty jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie pier/dol że nie masz kota, każda je/bnięta stara rura ma kota, jeśli nie prawdziwego to na pewno tego metaforycznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość spleśniała peezda
gość dziś tępa suka to twoja stara bo cie wysrała na polu zamiast wyrzygać do kibla i spuścić wodę. Sram na takich jak ty, jestem samowystarczalna, mam wszystko czego potrzebuję i żaden darmozjad mi nie jest potrzebny. Nie mam ochoty żeby łaził po moim mieszkaniu na które sama zapracowałam. To jest mój teren i robię sobie co mi sie podoba, więc szukaj jakiejś wywłoki która nie ma wymagań, moze ci przejdzie frustracja Zgłoś Na szczęście przegrałaś genetycznie i za pare lat jak zdechniesz nikt o tobie nawet nie będzie pamiętał, i prawidłowo, selekcja naturalna DZIAŁA wyśmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Na brak powodzenia nie narzekasz ale żaden z nich to nie książe którego TV ci gada że masz szukać, więc dalej sama, a zegar tyka i ryj się sypie, makijaż już nawet przestaje pomagać bo spada z ryja, przesrane coraz więcej z każdym dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZWAL SOBIE KONIA , korniszona , TO CI ULZY! Tylko to poybowi zostalo! eeehahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tutaj miło i kulturalnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak flirtują ludzie po 30tce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrelaksowane, niezależne, samotne po 30... się "wypowiadają". Deprecha idzie do was wielkimi krokami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa te na emeryturze! smaza placke i nie maja wymagan i kasa jest pewna co m-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście tylko wirtualnie, bo tak uważa autor:). W realu wiele kobiet 30+ wychodzi za mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to prawda, desperatów nadal bardzo wielu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ciekawe bo niedlugo skoncze 33 lata, zyje z facetem bez slubu i wlasnie to jemu zalezy na slubie, a nie mi. ja nie chce brac slubu, a on mnie namawia, bo jak to tak bez slubu zyc??? ale ja naprawde nie chce juz tego slubu. 10 lat temu chcialam ale teraz juz nie chce, po co mi? dzieci nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×