Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta 38

kochalam sie ze swoim uczniem..

Polecane posty

Gość Marta 38

Witajcie. Jestem pierwszy raz na tego typu stronie. Mam 38 lat i jestem nauczycielka geografii w Liceum. Mam troche klopotliwy i osobisty dylemat.. Poprostu chyba sie zakochalam. I nie wiem czy mam to uwazac za blad. ON JEST MOIM UCZNIEM I MA 19 LAT... Wiem ze pewnie pomyslicie ze jestem chora kobieta lecz naprawde tak nie jest. Uwzam sie za ulozona i madra kobiete. Ale to jest silniejsze ode mnie. Juz kilka razy chcialm to przerwac lecz za kazdym razem nie udawalo sie. Spotykamy sie od kilku miesiecy. i to naprawde zaczyna sie zamieniac w Powazny zwiazek. Kocham go coraz bardziej i Tomek rowniez bardzo mnie kocha.. mimo swojego wieku jest bardzo powaznym facetem.. i naprawde wyglada na faceta o wiele starszego... To jest moj pierwszy mezczyzna, z ktorym sie kochalam.. Mimo tylu lat wciaz bylam dziewica. KOCHAM GO I PRAGNE Z NIM BYC. ale czasm sie czuje jakbym oszala.. POARDZCIE MI CO MAM ROBIC. Sa tu moze jakies nauczycielki ? Lub osoby o podobnych sytuacjach ? czekam na Odpowidzi Marta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwaliło ci i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotniczka..
Wiesz że w każdej chwili możesz wylecie z pracy z dożywotnim zakazem pracy w zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklahoma
sory mysle ze to prowokacja.. chyba normalana osoba nie podawalaby wieku dokladnego zawodu tzn jakiego przedmiotu uczy i imienia i wieku chlopaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 38
tak wiem czym to grozi.. lecz serce nad rozumem jest tym razem ;( TO NIE JEST ZADNA PROWOKACJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczycielka77
oj a mi wyglada na to ze jest. Tez jestem nauczycielka i nawet czasem jakis uczen mi sie podoba. Pewnie nie wykluczalabym romansu z 19-latkiem, chociaz raczej nie doszloby do tego.... Ale po co nam wiedziec ze chlopak zwie sie Tomek a Ty uczysz akurat geografii. Moze jeszcze podasz w ktorej szkole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna38
nie przesadzajcie w całej Polsce sa tysiące szkół i tysiace nauczycielek geografii. mysle że to prowokacja bo kobitka pisze że to jej pierwszy facet. Do 37 lat była dziewicą??????? prowokacja na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne nie
dobrze robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 38
Nie nie podam w jakiej szkole ucze. podalam te rzeczy bo taka jest prawda. te dane o niczym nie swiadcza. Tak to jest moj pierwszy facet. Wiem ze to dziwne ale tak mi sie zycie ulozylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
prowokacja, nie prowokacje, nie wazne. Gdyby nie to, ze istnieje miedzy nimi zaleznosc uczen-nauczyciel, nie byloby w tym zwiazku nic nagannego. Jezeli oboje potrafia zachowac dyskrecje, to moga przezyc razem ciekawa przygod, bez negatywnych skutkow dla obu stron. Ale w takich sytuacjach o dyskrecje zazwyczaj ciezko, wiec zapewne cala ta historia zle sie skonczy dla naszej pani nauczycielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 38
tak jestesmy dyskretni i jest nam ze soba wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to chore...
skoro masz 38lat i nie potrafisz myslec to masz powazny problem. Bo to ze chlopak w wieku 19lat nie mysli tym co powinien to moge zrozumiec, ale Ciebie nie kumam. Wyglada ze tez myslisz ja 19stka... Ale szczerze mowiac tez mi sie wydaje ze to prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristi76
No jeśli to twój pierwszy facet to można ci wybaczyć to zakochanie na zabój. po prostu nie masz doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z cala pewnoscia prowokacja
nikt nie podawałby tylu danych ( zwłaszcza,ze nie ma po co - co wnosi do sprawy ze geografia, albo ze Tomek?) w tak delikatnej sprawie,zwlaszcza naucielka, ktora moglaby miec do konca zycia spieprzona opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 38
TO NIE JEST ZADNA PROWOKACJA ! tak to jest moj pierwszy facet i jest nam dobrze. ale nie wiem czy takie cos ma szanse na przetrwanie. Dlatego tu napsialam zeby sie dowiedziec co mysla o tym inni ludzie. A dane ktore podalam naprawde o niczym nie swiadcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto ja Ciebie rozumiem i wiem też dlaczego tu anonimowo szukasz oceny czy też opinii na wasz problem. Jestem przekonany, ze taka róznica wieku niebawem nie bezie taka duza bo niebawem matura i potem nic Wam nie grozi ze strony szkoły. wiec trwajcie aż do czerwca... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znałam taką jedną parę ,niestety w wieku 40 lat on zdradzał ją 60 letnią na potęgę ,w wieku 70 ona zmarła a on od razu miał jakąś równolatkę 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta dojrzala juz
Znam jeden przypadek zwiazku ucznia z nauczycielka u mnie w liceum,bylam wtedy w I klasie,on zdawal mature.Po skonczaniu studiow ozenil sie z nia i do dzisiaj sa razem,minelo 25 lat.Wspolnie wychowali trojke adoptowanych dzieci.Roznica wieku podobna jak u Was.Ale szczerze mysle,ze to wyjątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam od siebie
Jestem w zwiazku z duzo mlodszym mężczyzną,on ma 35,ja 49lat,razem juz od 6. W liceum miał romans z nauczycielką,chyba lubi starsze;) Wiem,że ona z nim zerwała,bała sie opinii środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangeline
Badzcie dyskretni i szczerzy wobec siebie. Wierze ze Wam sie uda. Chlopak niedlugo skonczy szkole i bedzie Wam jeszcze latwiej. Niedawno czytalam w gazecie artykuly o zwiazkach takich jakTwoj i one sie udaja. Powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciąż nie wierzę w tę historię, nauczycielka z takim stażem nie ryzykowałaby chyba aż tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polaola
to jeszcze malo widziałaś w życiu,jest bardziej zaskakujące niż ci sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.... możliwe, ale jak na razie takie skrajności kojarzą mi sie z jakąś fikcją literacką :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczyk burczymucha
jak kiedys ciebie trafi to nie takie glupstwa bedzisz popelniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkowiedząca102
To, że masz 38 lat nie oznacza że jesteś stara. Ja też tyle mam i wciąż czuję się jak w czasach studenckich. Facet jest młody i to jest ok. Natomiast nie spodziewałabym się po tym związku jakiejś przyszłości. On skończy szkołę, być może zacznie studia w innej miejscowości, pozna inne kobiety i na tym będzie między wami koniec, i wcale nie z powodu różnicy wieku. A tak swoją drogą kochani 20-latkowie - 38 lat to jeszcze nie stare babcie, w tym wieku przypada szczyt kobiecych możliwości, tak w łóżku jak i w życiu zawodowym. Zobaczycie jak dożyjecie tego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 38
wiem o tym. Czekam tylko az zda mature i wyjdzie ze szkoly. w szkole jest to dla mnie bardzo krepujace.. Ni moge sie czasem opnaowac gdy go widze w szkole. On tez to musi ukrywac.. :( Masz racje wszystkowiedzaca102 czuje sie naprawde swietnie mimo mojego wieku. Jak jestem z nim wcale nie czuje roznicy wieku. Czuje sie odmlodzona. To dla niego zaczelam sie odchudzac.. Zaczelam kupowac seksowna bielizne.. I chodzic w spodniczkach.. zaczelam sie malowac i dbac o siebie. kady mi mowi ze wygladam swietnie i nikt nie wie co mnie tak zmienilo. Gdy skonczy skzole chcem z nim zamieszkac. Boje sie tylko jednego.. reakcji jego Matki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 38
Nie masz racji. To nie prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×