Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KOgo tak naprawdę szukają Kobiety na portalach randkowych

Polecane posty

Gość gość

jestem tam od 2-3 lat i niestety jedynie kobiety po 40 są chętne na cokolwiek Kobiety 30 -40 lat są jak księżniczki nawet nie raczą odpisać Czego tak naprawdę Panie po 30-tce szukacie na portalach randkowych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetow na podobnym poziomie materialnym i/lub podobnym poziomie wygladu fizycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd one od razu wiedzą że jestem gołodupcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zdjęciu Jak siedzisz z widłami na konnym wozie to sie domyslaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30+ lat i znalazłam tego, kogo szukałam (faceta z mózgiem i dobrym sercem) na portalu randkowym. Jeśli jesteś jedym z tych, co pisali do mnie "cze lala spodkamy siem", wysyłając zdjęcie w gaciach przed lustrem - może faktycznie nie odpisałam. Zwykle jednak odpisywałam nawet, jeśli facet był starszy niż 5 lat, brzydki bądź mało inteligentny (czyli taki jak 90% osób, które do mnie pisały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już się dawno wypisalam. Na portalach pisali glownie: Zonaci, albo wolni, którzy chcieli tylko seksu, albo rozwodnicy z dziećmi, którzy szukali kobiety do placenia alimentów, albo tacy co szukali księżniczki i sami nie wiedzieli xzego chcieli.Autorze, szkoda czasu na przesiadowanie na portalu, znam to bo byłam też tam 2 lata ale z dużymi przerwami.tzn dwa razy po może pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proste, szukają debila aby na nie robił a one aby chodziły na zakupy, a ty na debila nie wyglądasz i odpadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreatywno romantyczny cwaniaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całorocznego mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś po 30 nie jest w szczęsliwym związku od lat to ma taki charakter że go nigdy nie stworzy. Jedyne nadzieje niosą osoby po przejściach z byłymi którzy ich zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechanika to jest fach
gość wczoraj po zdjęciu wiesz że ktoś ma zawodówke mechaniczną i ogląda MMA?? To dobra jesteś, może przepowiedz numery lotka na następne losowanie, co?. Z drugiej strony co jest złego w zawodówce mechanicznej? To lepszy fach niż doktoraty i magistry w historii dymania się motyli w afryce południowej czy jakimś innym badziewiu a zarazem lewe ręce aby żarówke wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewa noga z rana
gość wczoraj po hooj ci ślub? szczególnie jak nie chcesz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocur i kociurak
gość wczoraj jak panna do 30stki nikogo nie trafiła to albo była do tej pory w więzieniu albo ma tak paskudny charakter i jest tak wybredna że ani nikt jej nie chce ani nikt jej nie pasuje, taka zdechnie sama i zje ją kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci na pirtalach i w reaku też są beznadziejni. 80% szuka seksu bez zobowiązań,sponsorki lub opiekunki. Też często nie odpisuję na głupie zaczepki. Jak powyżej ktoś napisał. że mężczyzna powinien być inteligentny i mieć dobre serce. I tto najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli tą logiką dla 80% kobiet nie ma facetów, no ciekawe, a jednak większość na kogoś trafia, no ale księżniczki to nikt nie uszczęśliwi nawet stając na uszach. A gdyby faceci nie chcieli seksu to mieliby was panny głęboko w doopie, takie są realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczki nie srają
gość dziś A 80% kobiet szuka debila sponsora który najlepiej da im portfel na zakupy a sam pójdzie zarabiać cały dzień od świtu do nocy, i nie będzie chciał od nich nawet seksu, co za idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Faceci na pirtalach i w reaku" Oplułam monitor ze śmiechu. :D:D Jak piszecie z komórek, to takie cudaczne wyrazy się pojawiają, że naprawdę można się przekręcić ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portale w szczególności te płatne omijajcie z daleka, kiedyś jak szukałem wykupiłem dostęp na kilka dni i metoda kopiuj wklej wysłałem ponad 150 wiadomości. Wiadomość była krótkim opisem mojej osoby i moich oczekiwań napisana tak że nie dało się przejść obok obojętnie. Na 150 odpisaly dwie osoby. Za to na takim portalu jak fotka odpisywalo 90 % . Stąd mój wniosek że zakładane są tam fikcyjne anonse przez obsługę by nabić sobie kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na fotce 90% to prostytutki, oszustki i złodziejki takie najłatwiej wyrwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj albo przedwczoraj na bodajże Onecie był artykuł gdzie autorka opisywala perypetie na jakich to dziwnych facetów trafia w necie. Na 3-4 historie, gdzie wg niej spotkała dziwnych mężczyzn, ja za dziwnych uznałem 2. Pozostałe sytuację były normalne i nie mam pojęcia dlaczego autorka czuła się zdegustowana. Opisała przypadek że facet w którymś momencie kolacji rzucił jakiś mało śmieszny dowcip co by było jakby butelki spod sufitu spadły na gości. No może żart kiepski i temat do rozmów też, ale żeby od razu uznawać takiego faceta za psychopate to lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robią butelki na suficie jej nie zainteresowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni oszukują nie mówią prawdy na temat wyglądu? A kto przychodzi na randki ze sztucznie zagęszczonymi i przedłużonymi farbowanymi włosami, z pomalowaną twarzą, paznokciami, rzęsami, na 10cm obcasach, w powiększającym biustonoszu i pomniejszających majtkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że kobiety tak naprawdę nikogo tam nie szukają. Dowartosciowywuja się tylko że jacyś napalency ich pożądaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czego szukają panie, ale panowie to szukają tylko chętniej na seks, oczywiście musi ona być ładna, zgrabna, młoda, może być głupia. Druga rzecz-panowie chcą się tam dowartowpsciowac i przebierać w kobietach Jak ktoś jest tam parę lat, to znaczy, że ma wymaganią z kosmosu oczekuje chyba modelki, na dodatek ustawiona finansowo. I siedzi taki królewicz i wybrzydza, że ta za stara, ta młoda ale brzydka, ta ma biust za mały, ta jest ładna ale nie chciała iść do łóżka i lata lecą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na takim portalu byłem że 3 miesiące. Do dzisiaj nie rozumiem jak można pisać tygodniami do siebie. U mnie była dosyć szybka piłka albo randka w realu albo cześć. W ok 90 % nieskuteczna. Bardzo dziwne bo na żywo prawie każda zgadza się na randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 38
Albo chodzimy razem po bułki albo sex ( nie 5 minut , facet może znacznie dłużejjj ) po którym trzeba ochłonąć .I być w kontakcie na następny raz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czego szukają panie, ale panowie to szukają tylko chętniej na seks, oczywiście musi ona być ładna, zgrabna, młoda, może być głupia. Kobiety do tego się nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam szans na wzwiazek bo kobiety szukaja facetow a ja jestem mezczyzna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że kobiety tak naprawdę nikogo tam nie szukają. Dowartosciowywuja się tylko że jacyś napalency ich pożądaja. To prawda. Jest taki portal, na którym kobiety zamieszczają swoje zdjęcia i podniecają się jak inni je komentują. Podnoszą swoje ego przy większej liczbie achów i zachwytów nad nimi samymi. Takie są te babska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wysokie wymagania i mierze wysoko. Dlatego nie zwiąże się z facetem ktory: Jest pijakiem, narkomanem, hazardzista, który ma długi, który ma żonę, która zdradza, który bije kobiety, od lat nie ma pracy tylko żyje z emerytury rodziców, oraz takim, który sam nic nie robi a wszystkim wszystkiego zazdrości i obgaduje za plecami. Taki u mnie nie ma szans. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×