Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adíos señoritas

Kolejny dzień a wy dalej same

Polecane posty

Gość adíos señoritas

bo wybrzydzacie i szukacie ideału, więc zostaniecie same do śmierci, to jest po prostu przykre. Radze się przełamać i dobrać się z kimś kto ma takie wady z którymi da się żyć, i tyle. Aha, i wyłączyć TV i seriale, bo to nie prawdziwe życie tylko iluzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkabez
spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadles bo ja mam kochajacego meza.Ale probuj dalej swoich wypocin na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie zgadles bo ja mam kochajacego meza.Ale probuj dalej swoich wypocin na forum. Zgłoś Ty masz a 50 innych kobiet nie ma, więc po co te Twoje wypociny jak temat Ciebie nie dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elkabez dziś spadaj Zgłoś ....napisała sfrustrowana stara panna.... koty też już zagłodziłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba lepiej być samej niz z byle fajansem. i to jeszcze do smierci. to juz wyroki za zabójstwo są krótsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tete
krótki to jest Pa Tryk W. ale za to rozrosniety i przejety ....;_))))) co nie wrózy dobrze jego karierze musieliby poszerzać czerwony dywan i zamontować fotele lotnicze na Gali ale Ameryce to się nie opłaca i nie rozumiejom tak inteligentnych i światowych osobowości :-) co za strata Oskar zapala świeczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj chyba lepiej być samej niz z byle fajansem. i to jeszcze do smierci. to juz wyroki za zabójstwo są krótsze Zgłoś Z byle kim czyli o kogo chodzi? Nie mówie brać pijaka czy lenia, ale chyba nie wszyscy chlają i leżą przed TV z pilotem w łapie i piwem. Ty też chyba masz wady i idealna nie jesteś i też ktoś by musiał z Twoimi wadami nauczyć się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty autorze sobie radź to kobiety same Cię zechcą, nie będziesz musiał je zachęcać straszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi śmierdzący facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jest suuuuuper!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×