Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maggy39

Koniec złudzeń, jak tu żyć dalej

Polecane posty

Po długim kryzysie w moim 19 letnim małżeństwie, dzisiaj nadszedł ten dzień ostatni. Wszystko zostało powiedziane. Koniec. Jak żyć dalej? To prawda, to jest tak jakby ktoś bliski umarł, jesteś przerażony, mimo, że spodziewałeś się. Jak żyć dalej, skoro świat się zawalił????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej niesprawiedliwe jest to, że tylko Tobie świat się zawalił. Wszyscy wokół żyją dalej jak gdyby nigdy nic... Współczuję, szczerze. Podobno czas pomaga - pytanie tylko ile musi go upłynąć :( Niestety - od tego się nie umiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie
Tak ale nic nie dzieje się nagle. Musiało już wcześniej być źle , skoro teraz definitywny koniec. No chyba , że żyłaś w takiej nieświadomości i naiwności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak działo się żle, wcale nie byłam naiwna, zdawalam sobie sprawę z kryzysu. Ale "walczyłam". Od wielu lat wiedziałam, że nie tak wyglada życie szczęśliwej kobiety. Czy to możliwe tak żyć, że czujesz, ze ktoś sie martwi o Ciebie? Dba o Ciebie? Zrobi Ci herbatę? Pocałuje jak zaśniesz? Nie mam pojęcia od wielu lat jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajja
Przynajmniej masz ostrość widzenia, i jasność że to koniec, trzeba zacząć nowe życie bo i tak nic innego nie możesz zrobić. Im wcześniej się oswoisz z tą myślą tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojlalalljoj
Najbardziej niesprawiedliwe jest to, że tylko Tobie świat się zawalił. Wszyscy wokół żyją dalej jak gdyby nigdy nic... a czym inni niby zawinili, że maja płakac nad tym, ze jej z mężem nie wyszło? to ma byc niesprawiedliwe? niesprawiedliwie to chyba bozia ci rozum przydzielila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie
maggy39 , jeśli mężczyzna nie chce z Tobą być to nic nie wywalczysz a jeszcze pozbawiasz się szacunku do samej siebie. Jak już wszystko zaszło za daleko , zbyt wiele słów zostało powiedzianych, zbyt wiele rzeczy jest do wybaczenie nie ma sensu dalej się męczyć. Nie wiem czy Ty kochasz go. Często kobieta zrobi z siebie przed mężem idiotkę ze strachu przed byciem sama. A ja Ci napiszę, że mi lepiej samej i spokojniej samej niż z nim. I nie chcę już nikomu tak wiele musieć wybaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejdź do tego że zaczął się dla Ciebie nowy okres w życiu, nowy czas, w którym może czeka Cię wiele miłych jeszcze spraw. Bo to po prostu nowy etap Twego życia. Wejdz w niego z nadzieją na coś fajnego. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złóż bron!takie życie jedna walka się kończy, zaczyna się druga żołnierzu Maggy39 zacznij nową walkę - tym razem o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×