Odpowiedz na ten temat

kto z was ma ponad 30 lat i nie ma kompletnie przyjaciół

• gość 2017.03.14 [21:43]
    teraz tu jestem, następne 30min
    6xh24v+6t9p2u82n0ro@shar klasers.com
    pisz
  • gość 2017.03.15 [16:26]
    Przeciez juz do ciebie napisalam na twoja poczte ,nic mi nie odpisales, ty co 30min zmieniasz meile ja tu caly dzien nie siedze.
  • gość 2017.03.15 [16:36]
    te maile są TYMCZASOWE, znikają za jakiś czas, napisz gdy jesteś gotowa i ci podam aktualny mail tylko w celu wysłania tam nr GG, i na GG popiszemy, a jak nie masz GG to zrób, 2min zajmuje i masz nowy nr GG
  • gość 2017.03.15 [16:39]
    tu masz obecny mail, będzie działał do 22giej dziś potem kasuje się i nic nie odbiera
    maildomnie5@sharkl asers.com
  • gość 2017.03.15 [17:41]
    Po co ty emaile podajesz, pisze na poczte nie odpisujesz ,po co mi nr gg, nigdy nie mialam gg i nie wiem jak zalozyc gg .jak chcesz to sie odezwij na ta poczte a jak nie, to nie.
  • gość 2017.03.15 [20:02]
    Właśnie, wcześniej mógł napisać na @ do Ciebie. Juź wcześniej miałem coś napisać,źe coś kreci on z tymi @,gg
  • gość 2017.03.15 [20:42]
    napisałem tu, dobrze?
    klaudiazmuda276@int eria.pl
  • gość 2017.03.15 [20:45]
    gość dziś [17:41]
    Po co ty emaile podajesz, pisze na poczte nie odpisujesz ,po co mi nr gg, nigdy nie mialam gg i nie wiem jak zalozyc gg .jak chcesz to sie odezwij na ta poczte a jak nie, to nie.
    >>> jak można nie umieć GG zalożyć, ściągasz program GG, instalujesz, weryfikujesz email i dostajesz nr GG, proste że nawet 5 latek to zrobi
  • gość 2017.03.15 [21:08]
    20;45No rozumiem dziekuje ze wytlumaczyles ,ale ja takiego programu do gg nie mam a co to za problem odezwac sie, na moja poczte ,co?
  • gość 2017.03.18 [07:19]
    Odezwal sie? Czy dalej zwodzi
  • gość 2017.03.18 [14:35]
    Eh pisze na poczte a on nic tylko hallo odezwij sie, zamiast tez cos o sobie napisac .Le tam ,taka dziewczyna jak ja spokojna szara myszka ,zawsze bedzie skazana na samotnosc i kolejna porazka. Standart powodzenia wam zycze ,bo mnie juz nic dobrego w zyciu nie spotka!
  • gość 2017.03.18 [16:17]
    A to Ty masz szklaną kulesmiech.gif ,skoro wiesz źe nic dobrego nie spotka? Przestań,są i szare myszki poźądane.
  • gość 2017.03.19 [09:15]
    Jesteśmy małżeństwem i tez nie mamy znajomych, dawni sie wykruszyli przez przeprowadzke, dla nas przejechanie 100km to nie problem za to w druga stronę ogromny. Znalezienie nowych znajomych jest praktycznie niemożliwe. Ludzie sa zamknięci na znajomości, tzn można do kogoś się dosiąść w barze, milo spędzić wieczór, wymienić nr Tel i na tym koniec. Mimo prób kontakt sie urywa. Z kolegami z pracy mogę iść na piwo i co najwyżej na d***** będą mnie ciągnąć, spotkanie w 4 z żonami? Nie nie nie po co?
  • gość 2017.03.19 [09:34]
    Praktyczie niemoźliwe?! Oj mylisz sie,troche zachodu i moźna poznać nowych znajomych. Poprzez zainteresowania równieź. Jeździsz na rowerku? Są fora rowerowe w miastach i ustawiają się zainteresowani np na turystyke rowerową. Poprzez fora aut takźe. Moźliwości istnieją
  • gość 2017.03.19 [11:40]
    16;17 Nie, nie mam szklanej kuli.Chodzi o to ze ,jak probuje sie z kims zaprzyjaznic zawsze wszystko zaczyna sie dobrze, mile sa sptkania rozmowy, dyskusje a potem jak w bajce czar pryska i wszystko sie psuje, piepszy, niszczy tak po prostu z niewiadomych przyczyn ludzie odemnie odchodza, przestaja sie odzywac, odbierac odemnie telefon i w ogole jest mi ogromnie przykro.Jeszcze nigdy nie udalo mi sie zaprzyjaznic, ani z kobieta ani z mezczyzna.Tak sobie zyje ,bo zyje ale najchetniej to bym zasnela i nigdy sie juz nie obudzila.
  • gość 2017.03.19 [11:57]
    16;17 Kazdy dzień, każdy miesiąc, każdy rok jest dla mnie taki sam, niczym sie nie rozni, bo ciagle jestem samotna a jeszcze zrobi sie cieplo, wiosna to juz w ogole jak zobacze grupki mlodziezy siedzacych razem w ogródkach piwnych ,to człowiekowi jeszcze bardziej dokucza samotność i robi się smutno na SERCU I DUSZY nie umiem tego opisac ,co czuje?
  • gość 2017.03.19 [12:46]
    Duzo osob nie znajac, nie widzac mnie na oczy z moich wypowiedzi postow w necie wnioskuja ze jestem wporzadku, dobra dziewczyna ,ale ktora ma kompleksy i niska samoocene. czy to by bylo powodem mojej samotnosci, bo ile sie moge meczyc sama ze soba.
  • gość 2017.03.19 [14:32]
    Wporządku z ciebie dziewczyna, moźe tak być i w realnym świecie,nie tylko w necie. Myśle źe powinnaś się zastanowić z czego ta niska samoocena i czy faktycznie musisz tak myśleć,a kompleksy napędzają niską samoocene i vice versa oraz inne źeczy. Jak zmienisz tok myślenia,przestaniesz źle myśleć to nastrój sie poprawi. Często bywa tak, źe sama źle myślisz nawet bezpodstawnie, czy na wyrost się "nakręcasz" negatywnie. Myśl pozytywnie,bedzie Ci lepiej równieź w innych sprawach.
  • gość 2017.03.19 [14:35]
    dziekuje pozytywne myslenie ale ja jestem pesymistka to jak to mam zrobic?
  • gość 2017.03.19 [17:35]
    A jak miałaś 20 lat to teź pesymistycznie myślałaś?
  • gość 2017.03.19 [17:38]
    idz do lekarza
  • gość 2017.03.20 [13:32]
    Tak jak mialam 20lat to tez pesymistycznie myslalam i tez juz w doły popadalam a i chodze do lekarza jednego, drugiego ,ale tak jest jak jest, ciezko mi przez to ze źle nawiazuje kontakty z otoczeniem musze byc samotna.TRUDNO.
  • gość 2017.03.20 [16:36]
    Musze być samotna... To co musisz to inaczej myśleć,są się dołujesz

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...