Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeden plus 3

Która ma dosyć bycia sama i pracowania na wszystko?

Polecane posty

Gość jeden plus 3

no która właśnie? nie macie dosyć tej ciągłej harówy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Na Drugie
Ja mam dosyć martwienia się o wszystko sama. Mam dosyc bycia sama. Chce fajnego mężczyznę przy swym boku. Amen. Niech tak się stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny zamiast modlitwy
Modlitwa raczej tu nic nie da, tu są potrzebne czyny. Może sama musisz aktywnie szukać swojego wybranka a nie czekać aż do Ciebie jakiś podbije i potem go olać bo to nie "ten". Ilu nieznajomych facetów zaczepiłaś już w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno nie będę zaczepiać facetów. To oni mają o mnie walczyć. Co to w ogóle za pomysł by kobieta podrywała facetów, pachnie to straszną desperacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyny zamiast modlitwy
gość dziś Tym sposobem stara panna do trumny, bo faceci w większości teraz są wygodni, leniwi, i ogólnie słabi w podrywaniu. Dziś nawet zagadać mało który potrafi. Mają lęki, fobie społeczne, i mase innych kompleksów( częściowo przez kobiety ), więc nie licz że jakiś do ciebie podbije. Nawet jak malujesz się jak małpa i machasz doopą i cyckami, to tymbardziej będziesz wyglądała na niedostępną. Fajny masz pomysł, ale niestety w obecnych czasach to niewypał raczej. Daj znać kiedy ostatnio cie jakiś zagadał, i co się z nim stało. Będziesz czekać aż menopauza zawita, a potem już koniec bliżej niż dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja na pewno nie będę zaczepiać facetów. To oni mają o mnie walczyć. Co to w ogóle za pomysł by kobieta podrywała facetów, pachnie to straszną desperacją... Zgłoś >>> mają o ciebie "walczyć"?? A jest o co walczyć wogóle? To nie rok 1480, bo teraz masz szczęście jak jakiś wogóle podejdzie z jakimś kiepskim tekstem. Żyjesz w jakiejś fantazji kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nie przeszkadza że osiągam sama wszystko. To jest dla mnie powodu do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej pracować na siebie i martwić się o siebie, niż pracować na darmozjada, który ma wszystko w nosie, łącznie z pracą, i wiecznie roszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centrum zainteresowania
gość dziś Lepiej pracować na siebie i martwić się o siebie, niż pracować na darmozjada, który ma wszystko w nosie, łącznie z pracą, i wiecznie roszczenia. Zgłoś Jak spotykasz się z menelami spod monopolowego to co ty chcesz? Gdzie tych nie pracujących darmozjadów znajdujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama zosia
gość dziś Mnie nie przeszkadza że osiągam sama wszystko. To jest dla mnie powodu do dumy. Zgłoś Osiągasz wszystko sama, fajnie, tylko jaki cel tego wszystkiego? co z tymi osiągnięciami sama zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię swoją pracę wiec pracuje dużo. Tylko ostatnio za dużo- od rana do nocy! Wciąż biorę nowe projekty i nie mam czasu na nic innego. Dopiero niedawno zauważyłam że się spalam ...a to duży sukces! Powolutku odpuszczam I uczę się żyć nie tylko praca. Co do faceta.moj znalazł się przez Internet. Wiem brzmi słabo ale to nie przelotna znajomość. jesteśmy już 8 lat, po ślubie, 2 dzieci. Moze wiec to dobry pomysł na szukanie drugiej połówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpisalas sie ale nie na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim każdy sposób jest dobry by kogoś poznać czy to droga internetową czy od tak zaczepic przechodząc obok ważne by szanować się wzajemnie a pracować każdy świadomy życia musi sam na siebie czy też na rodzinę która się wspólnie założy gorzej czy lepiej ale wspólnie byle do przodu sam jestem singlem po 30 i chętnie poznał bym kogoś tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×