Odpowiedz na ten temat

Libido ...

• kajsbsk.. 2011.02.23 [11:11]
    widzisz , a mogles kochac kogos kto by cie pragnoł a sex z nim by był i był wspaniały , poczyniles jednak zalozenia , ze cos zmieni sie na lepsze choc od poczatku cie pewne sprawy nie satysfakcjonowały , wiec teraz masz i uwierz mi nic nie robisz !! Ja np mam sie gorzej , ty wiedziales co brales i teraz masz do zycia pretensja , ja brałem cos innego niz okazało sie po latach , moja pani była demonem sexu , jakim i ja jestem do dzis , a w pewnym momencie malzenstwa moja pani z demona sexu zmienila sie prawie w kobiete asexualną , po urodzeniu dzieci wszystko sie zaczeło az staneło na marginalnym poziomie , zostałem oszukany wiec usprawiedliwiam swą zdradę jak i posiadanie kochanki - sumienie mam czyste i nic mnie nie trapi i w dupie mam zdanie innych . Z tobą jednak jest kłopot , bo wiedzialeś , teraz ci to nie pasuje ...
  • nimfokakola 2011.02.23 [13:10]
    Ja mam problem nie z facetem swoim, ale sama ze soba. Mam potworna ochote na sex, moglabym to robic na okraglo. Moj facet teraz jest za granica, wiec mnie skreca, ilez mozna sie masturbowac ... juz myslelismy o kochanku. Szczerze , to mnie roznosi...
  • ninekpol 2012.12.27 [22:00]
    ja kupiłem żelik http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-503-L ibidizer-zwieksza-doznania-u-kobiet-150-ml.html?affiliate_so urce=propartner&affiliate=005906
    i nim smaruję myszkę swojej i chyba po tym żelu taki ma obfity orgazm że nie wiem co a wcześniej tak nie miała i super poślizg daje żelik nie żałuję kasy
  • peelka... 2012.12.28 [21:33]
    Niektore kobiety juz tak maja ze sa oziemble i nic tego nie zmieni.Znalam takie malzenstwo.Ona dobra gospodyni domowa,dobra matka,on dobry ojciec,odpowiedzialny maz.Rodzina jak z obrazka,dwojka ladnych dzieci,wakacje za granica,piekny dom,dwa dobre samochody nieczego im nie brakowalo tylko.....czulosci i seksu czyli imtynosci a bez tego trudno zyc w zwiaku,szczegolnie facetowi bo oziembla zona ma to w dupie dla niej najwazniejsze zeby kasa byla no i zeby wszyscy dookola mysleli -jacy to oni szczesliwi i jaka cudowna rodzina.Zyli ze soba ponad 20 lat.Dzieci juz byly nastolatkami(pozno mieli dzieci no bo przeciez ciezko o dzieci gdy seksu nie ma).On skonczy 48 lat i sie zakochal w mlodszej o 14 lat dziewczynie.Zostawil wszystko w jednej chwili.Zostawil ten piekny dom i cudowna rodzine.Odszedl do tej drugiej w przeciagu trzech miesiecy od rozpoczecia romansu.Zyje z ta druga kobieta juz piaty rok i widac po nich ze nadal maja sie dobrze i wiele jest miedzy nimi czulosci.
    Zycie jest krodkie i nie warto sie meczyc w zwiazku w ktorym imtymnosci.Dzieci odchowales,nie sa juz maltkie to teraz idz i poszalej zanim przestanie ci stawac usmiech.gif .
  • peelka... 2012.12.28 [21:38]
    Niektore kobiety juz tak maja ze sa oziemble i nic tego nie zmieni.Znalam takie malzenstwo.Ona dobra gospodyni domowa,dobra matka,on dobry ojciec,odpowiedzialny maz.Rodzina jak z obrazka,dwojka ladnych dzieci,wakacje za granica,piekny dom,dwa dobre samochody nieczego im nie brakowalo tylko.....czulosci i seksu czyli imtynosci a bez tego trudno zyc w zwiaku,szczegolnie facetowi bo oziembla zona ma to w dupie dla niej najwazniejsze zeby kasa byla no i zeby wszyscy dookola mysleli -jacy to oni szczesliwi i jaka cudowna rodzina.Zyli ze soba ponad 20 lat.Dzieci juz byly nastolatkami(pozno mieli dzieci no bo przeciez ciezko o dzieci gdy seksu nie ma).On skonczy 48 lat i sie zakochal w mlodszej o 14 lat dziewczynie.Zostawil wszystko w jednej chwili.Zostawil ten piekny dom i cudowna rodzine.Odszedl do tej drugiej w przeciagu trzech miesiecy od rozpoczecia romansu.Zyje z ta druga kobieta juz piaty rok i widac po nich ze nadal maja sie dobrze i wiele jest miedzy nimi czulosci.
    Zycie jest krodkie i nie warto sie meczyc w zwiazku w ktorym imtymnosci.Dzieci odchowales,nie sa juz maltkie to teraz idz i poszalej zanim przestanie ci stawac usmiech.gif .
  • janinkadrokplska 2013.01.21 [13:58]
    ja sobie na wyprubowanie kupiłam spray ten http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1706- Sexciteme-spray-obkurczajacy-pochwe-Hit-.html i psikam nim myszkę jak dla mnie super czuję mrpowienie i jestem jabby wężswza tzn baredziej oczuwam męskiego człołonka w sobie
  • Gośka23 2013.10.05 [21:54]
    w moim przypadku bardzo dobrze sprawdził się femmax http://www.topsuplementy.com/potencja-i-libid o/femmax/ po 5 dniu brania zwiększa się bardzo ochota na sex, z czego najbardziej zadowolony był mój facet
  • jolecz_ka 2013.10.07 [16:26]
    A ja polecam wszystkim książę, która nieźle działa na wyobraźnię składa się z trzech tomów oto pierwsza "Pięćdziesiąt twarzy Greya" autor E L James
    Ps. MiniMales - tak sobie myślę czy ta Twoja żona nie ma za dużo obowiązków, które powodują u niej brak ochoty m.in., na seks? to też może być przyczyną braku chęci smutas.gif
    + Karolek 20t4d (*) 16/06/2011r.
  • gość 2013.10.09 [12:16]
    albo ... - kochanka !
  • gość 2015.11.18 [14:06]
    jedyne skuteczne rozwiązanie problemów z libido odkryłam gdy próbując różnych suplementów diety trafiłam na FlibroActiv.
    problem zniknął jak ból głowy po dobrym proszku, a zastosowanie kuracji o której piszą u nich na stronie spowodowało, że zapomniałam o tym że może istnieć problem z niskim libido..
    myślę że nikt tak bardzo jak mój mąż poleci wszystkim kobietom które mają problemy z brakiem ochoty na seks właśnie FlibroActiv
  • gość 2015.11.18 [14:35]
    Jak koleżanka wyżej... Również polecam flibroactiv. Złoty środek na każdą kobietę.
  • gość 2015.11.28 [08:18]
    co libido
  • gość 2016.06.19 [21:04]
    tabletki na libido dla pań, potencja dla kobiet z brakiem ochoty na sex Uwaga receptura z USA niezwykle skuteczne http://tabletkilibidopankobiet.online/ Feminam Libido
  • kocimietka 2016.06.20 [17:52]
    chyba bym się nie zdecydował na coś z USA xD Ja mam erekton fast normalnie z naszej apteki xD ziołowy, działa dobrze, u mnie sprawdza się w sytuacjach krytycznych. Mam lekkie problemy ale sądze że to kwestia kilku tygodni i będzie poprawa.
  • gość 2016.06.24 [13:03]
    to kup sobie to z Polskiej apteki i z ręką na sercu napisz czy coś zadziałało ba ja już chyba wszystkie wypróbowałam i nic nie działa,
    coś mi się wydaje że to wszystko co sprzedają w polskich aptekach to badziew

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...