Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martann

Ludzie Piszą Listy

Polecane posty

Gość Martann

Witam Jestem inicjatorką przedsięwzięcia, w którym ludzie prezentować będą swoje list, bez żadnego narratora. Może to być wymiana korespondencji, bądź pojedynczy list. Szczególnie cenny, albo emocjonalny fragment, wymiana myśli, czy poważna rozmowa. Coś co uważacie państwo za dobrą literaturę. W przygotowaniu jest blog na którym prezentowane będą list a w przyszłości szansa na to, że powstanie książka. Nie obiecuję profitów, bo sama na nie nie liczę. Chodzi o to by móc stworzyć przestrzeń z której inni czerpać będą inspirację. Jeśli ktoś zechce podzielić się swoim światem, ze mną, a za moim pośrednictwem z innymi, będę wdzięczna. To może być list(listy) wyrwany z kontekstu. Może być do niego dołączony krótki opis: do kogo jest skierowany, albo w jakich okolicznościach powstał. Zróbmy wspólnie coś fajnego:) ludzie.pisza.listy@gmail.com Bardzo proszę, o dopisek w wysłanym mailu: "Oświadczam, że jestem autorem prezentowanej treści i zgadzam się na jej wykorzystanie." Proszę też pamiętać o anonimowości. W przypadkach gdzie jest to konieczne należy zmodyfikować list(listy) tak żeby nie padały w nim żadne dane osobowe, prócz imion. Dziękuję bardzo za wsparcie i chęć budowania ze mną intymnego miejsca w wirtualnym świecie. Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nikt nie napisze, zle trafiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martann
Proszę tylko o anonimowe fragmenty korespondencji, bądź pojedyncze listy. Dostałam już kilka maili zwrotnych. Niektóre są wzruszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×