Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecony pytajnik

Mam 1 dziecko i nie chce wiecej..

Polecane posty

Gość zakrecony pytajnik

Mąż chce drugie, córka ma 3,5 latka, ja od roku mam nową, dobrze płatną pracę i dopiero teraz odżyłam. Nie zamierzam pakować się znowu w pieluchy.....czy to naprawdę dla dziecka takie złe, że nie bedzie miec rodzeństwa.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy tylko i wyłacznie od waszego sposobu wychowania, choc wiele par w przyszłości(pózniej niz wczesniej, ale jednak) zaluje ze miało tylkko 1 dziecko, to niecko tez z czasem ma wyrzuty ze nie ma z kim pogadac, ani komu sie zwirzyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecony pytajnik
Jak pojawiło sie dziecko to mielismy straszny kryzys....boje sie ze znowu moze byc tak samo albo i gorzej i sie rozejdziemy. A nie chcialabym byc samotną matką z dwójką dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sterelizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam jedno dziecko. Maż chce drugie a ja nie chce. Rodzina od strony mojego meza co świeta życzy nam smerfetki, bo mamy syna a ja uparcie nie chce i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam twoje zdanie. Na szczęście mój mąż nie naciska na 2 więc będzie 1. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecony pytajnik
Rozważam może nie sterylizacje teraz ale załozenie spirali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację autorko nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli czujesz,ze nie chcesz nie zmuszaj sie. Ludziom nie dogodzisz. Jestesmy z mezem swiezo po slubie , niedawno wrocilismy z podrozy poslubnej a ludzie juz chamsko dopytuja o dzieci. Jak masz jedno pytaja o drugie, jak dwojke to o trzecie, jak dziewczynki to pytaja o synka itp. Tylko ciekawe czy Ci ludzie pomoga przy tym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowka
a ja mam 38 lat nie mam dzieci meza i mam swiety spokoj. Nie jestem inkubatorem. chcecie dzieci to sami sobie je rodzcie....zwlaszcza faceci!!! zamierzam sie dla pewnosci wysterylizowac, zeby czasem nie wpasc. Na szczescie mieszkam poza polska i tu dostep do srodkow anty jest za free.....nie to co w polsim kolchozie gdzie kobieta to krowa od rodzenia dzieci i nawet nie moze decydowac o swoim brzuchu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz drugiego dziecka to nie daj się namówić za żadne skarby!!! Zwłaszcza że przy pierwszym nie było różowo ,przy drugim może być jeszcze gorzej.I jeszcze jedno to że pierwsze dziecko jest zdrowe nie znaczy że kolejne tez takie się urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×