Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baby tylko chcą kase

Mam dowody że babom tylko zależy na kasie

Polecane posty

Gość baby tylko chcą kase

przestałem dawać żonie kase i mam od tygodnia wojne domową, gadamy tylko nieczęsto przez maile, śpimy nie dotykając się i traktujemy się nawzajem jak powietrze. A jak kase dawałem było ok. No i co koorfy???? dalej będziecie zaprzeczać że nie o kase chodzi? HOOJA PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzieci kto wykarmi i za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby tylko chcą kase
gość dziś A dzieci kto wykarmi i za co? Zgłoś Dzieciom ja kupuje jedzenie, tylko tej suce ani grosza, wk*****ona na max, awantury robi, jëbany pasożyt. Chyba będzie trzeba rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ z ciebie durny baran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa.... baran bo nie daje się robić w hooja, wypíerdalaj pasożycie, już jawas suki poznałem, nie ze mną te machlojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak baranku :D Pogadaj sobie a raczej popisz Tyle możesz pieseczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W necie chojrak a w domu pieseczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A facetom zależy tylko na jednym. Każdy wie na czym. Zamoczyć i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kupijesz?To matka karmi dzieci a ojciec ma na to zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze to materialistki,ja nie mam dzieci ale opieranie i gotowanie i opieka to też praca,czyli połowa z pensji kucharki i praczki i sprzątaczki powinna być dla niej ,jeśli tak obliczasz,poza tym jeśli ma głowę i możliwości to za rezygnację z lepiej płatnej pracy powinno być tez jakies tam odszkodowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie i odziez dla dzieci kostują.Skąd matka ma na to brać??bo to obowiazkiem matki jest dbać o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A facetom zależy tylko na jednym. Każdy wie na czym. Zamoczyć i juz Zgłoś haha... ta sraka, mam w doopie twoją osyfiałą peezde, bez popędu u faceta nie macie nad nami żadnej kontroli suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do budy psie :classic_cool: Bo kolacji nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to obowiazkiem matki jest dbać o dziecko. x A ojciec to co? Dał materiał genetyczny i może mieć wszystko w nosie? Wielu polskich mężczyzn chyba tak uważa, sądząc po tym, ilu uchyla się od płacenia alimentów czy opieki nad dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jedzenie i odziez dla dzieci kostują.Skąd matka ma na to brać??bo to obowiazkiem matki jest dbać o dziecko. >>> do roboty niech wypíerdala, ma weekendy i wieczory, ja płace 50% i ona niech reszte, to jest wtedy partnerstwo, bo teraz to tylko pasożyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiadomo ze to materialistki,ja nie mam dzieci ale opieranie i gotowanie i opieka to też praca,czyli połowa z pensji kucharki i praczki i sprzątaczki powinna być dla niej ,jeśli tak obliczasz,poza tym jeśli ma głowę i możliwości to za rezygnację z lepiej płatnej pracy powinno być tez jakies tam odszkodowanie usmiech.gif >>> niech nie sprząta i nie gotuje, ale wtedy na hooj mi ona???? ja kupuje żarcie a ona gotuje. Pranie? wrzuca do pralki i guzik naciska, noż koorfa, przecież nie tłucze prania patykiem nad rzeką pół dnia. Sprząta? Ona tak sprząta że niech ją hooj, pajęczyny wszędzie, może odkurzy dywan raz na dzień i tyle, żadne mi sprzątanie, jèbany pasożyt, a wymagań ma to to w hooj, takiego wała dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ojcec daje dach nad głową i żarcie, a suka co? obiad ugotuje z zakupów na które ojciec musiał zarobić, i koorfa narzeka że ma źle? do roboty k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do budy psie cool.gif >>>> psie? ide na miasto na obiad a ty koorfa kit z okien wpíerdalaj suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa, Kasa, Kasa tak facet bez kasy to dno dziady na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tak brzydki że sam na siebie patrzeć nie mogę. A ta obciągnie nawet nieumytego fiuta żeby tylko wyrwać kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że to prowokacja i to jeszcze jakiegoś gimnazjalisty. Po pierwsze to że kobiety lecą na kasę, a przepraszam - na zaradność:), to oczywista oczywistość. Po drugie, jeśli jesteś w związku to stosujesz zasadę "place to wymagam". Leżycie obok siebie bez dotykania? Wtedy się delikatnie sugeruje że jeśli chce mieć kasę to musi cie ładnie obsłużyć. Zazwyczaj szybko łapią. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko trzymaj mnie z dala od takiego poje**sa. Jak na pół to rozumiem że sprzatanie na pół gotowanie na pół pranie na pół itd. Bo mam wrażenie że mówisz tylko o kasie. W dodatku jak ty sie wyrażasz o wlasnej zonie? Na miejscu twojej zony wiała bym od ciebie gdzie pieprz rośnie oczywiście z alimentami na dzieci bo twoim obowiązkiem jest dawać pół na dzieci i sprawować pół opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tępa pipo, facet ora całymi dniami a jego durna żona odkurzy dywan przez 5min, zrobi zakupy ( za jego kase ) i wrzuci wszystko do gara aby się gotowało a reszte dnia, 6-7 godzin plotkuje z koleżankami albo z mamuśką na telefonie, lub siedzi z dziećmi w parku, i gdzie ty tu widzisz koorfa partnerstwo??? Facet wkłada 90% wysiłku w związek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To chyba taka która nie musi pracować. Takich jest mało ponieważ świetnie zarabiających facetów jest niewielu. Kobieta która pracuje zawodowo tak po prawdzie pracuje na 2 etatach: w robicie i w domu. A ugotuj sobie żarcie ( albo idź do knajpy na żarcie naszpikowane solą), posprzątaj sobie, umyj sobie, gary po sobie umyj, odkurz, chałupę wysprzątaj,wywieś pranie, galoty sam sobie wyprasuj, ogarnij chałupę razem z oknami i pajęczynami- tak przez tydzień, aaaa.. ...popilnuj dzieci ( lekcje, porządek i żeby sobie łbów na podwórku nie rozbiły) to zobaczysz jak to "baba nic nie robi". A jak narzekasz na swoją ślubną to było wziąć pracowitą, lepszą zamiast stękać teraz jak zarzynana kura na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczne pieprzenie nawiedzonych bab. Jestem samotnym ojcem, pracuje zawodowo, sprzątam gotuje, zajmuje się synem. Taka to ciężka praca dla was? Dla mnie nie, bezproblemowo daje sobie radę i mam dużo czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i kasa na koncie leży, nagle życie nie jest aż takie drogie, a babie zawsze brakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To dobrze, więc dlaczego jęczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jęcze, to baby wiecznie jęczą że ugotowanie obiadu i ogarnięcie chaty jest gorsze niż praca w kamieniołomach, zaraz któraś napisze że one i tak mają gorzej bo rodzą dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Co do rodzenia dzieci to mają rację. Szkoda że nie możesz odczuć " radości" rodzenia przez 10 minut. Jestem pewna że byś nie tęsknił za powtórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×