Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamajona

Mam ochotę na romans

Polecane posty

Gość zamajona

Czy to grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to grzech
jeśli jesteś mężatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamajona
Jestem, od 9 lat. Czy da się ten grzech jakoś obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny Zonaty
hej tez mam ochote na romans,z mężatka zamajona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel421
ale po co? potem bedzie tylko cierpienie..czy to warto? nie rozumiem pod tym wzgledem kobiet..po co zaczynac cos co trzeba bedzie przerwac i zabijac pozniej cierpieniem...a facet z ktorym sie pobawilyscie? co z nim? to nie zabawka!!!jakiz bezmyslny egoizm tkwi w kobietach...pomyslcie nad tym....sam bylem taka zabawka i powiem wam, ze to nie jest zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik-t istotny
to jest ogłoszenie czy zaproszenie do dyskusji? a dlaczegóż to kolezanko romasu wam sie chce? ;-) nuda? brak seksu? tęsknota za motylkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel421
czy dlatego, ze wybralo sie kogos bez milosci i tylko z rozsadku mamy prawo kogos teraz skrzywdzic? taki romans ktory trzeba bedzie przerwac i wrocic do nudnego nie kochanego meza skrzywdzi tylko osobe trzecia, ktora zaangazuje sie mocno i kiedy przyjdzie co do czego zostanie sama. Zastanowcie sie nad tym i pogodzcie sie z wasz bledna decyzja i przegranym przez to zyciem...bo zycie z kims bez milosci i tylko dla wygody i spokoju to nic tylko przegrane zycie. Niestety to byla wasza decyzja i tylko wy musicie przez to cierpiec. Nie wciagajcie w te swoje cierpienie innch zeby cierpieli z wami. Dobrym wyjsciem jest tylko rozejscie sie i poszukanie tym razem prawdziwej milosci z pominieciem tego chorego rozsadku, rozsadku ktorym tak duzo kobiet kieruje sie w wyborze partnera skazujac sie zarazem na powolna smierc i dlugie nudne zycie. :D PRAWDZIWA MILOSC NIGDY NIE UMIERA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakich okolicach mieszkasz i ile masz lat, może się dogadamy. Dopiero po Twojej odpowiedzi mogę cóś kąkretnego zaproponować, bo nie lubię oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
No coz , milosc to okulary , przez ktore nawet potwor wyglada jak wcielenie piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z Chelma
Znalam Simona, poznam i Ciebie. To dobrze ze nie przeszkadza Ci AIDS, mam juz Twoje namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaaaaaaaaaaaa
ja mam nadzieje ze twoj maz sie dowie z jaka szmata ma do czynienia zostawi cie i wywali za drzwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J_Lo
ale masz jakiegos kandydata na ten romans czy tak Ci to tylko chodzi po głowie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochota na romans nie jest żadnym grzechem ale sam romans to niebezpieczna gra:D można wszystko przegrać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretny 30
jest chętna na romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka***
Z TYMI romansami też nie tak łatwo.Ja wolna,nikogo skrzywdzę i chetnie bym ...ale to nie może opierać sie wyłacznie na seksie.Chciałabym móc z potencjalnym kandydatem, mieć o czym porozmawiać,pośmiać się no i oczywiście musi mnie pociągać :) wówczas ok . Ale gdyby tylko sam seks to tak ,to nic z tego .A może to ze mną coś nie tak ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
jestem chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika1234
kaka wszystko z Tobą ok, ja też mam ochotę na romans, nawet jest kandydat;) i musi być jeszcze coś normalne dla kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedostpny
dorotxa spadaj z tym guwnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaka***
W SUMIE DLACZEGO MÓWIMY O ROMANSACH CO ? AA...JUŻ WIEM BO CZASAMI MOŻE SIĘ ZDARZYĆ ,ZE ROMANS A POŹNIEJ MOŻE SIĘ OKAZAĆ IŻ POZOSTANIE JUŻ TAKI ROMEO NA RESZTĘ Ż YCIA ;-) ACH..JAKA ZE MNIE MARZYCIELKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romans podpada po cudzołóstwo lub grzech sodomski wołający o pomstę do nieba Wiele dzieci np. jest tak daleko uświadomionych, że wiedzą wszystko o seksie Zasiewa się im to, żeby tak powiedzieć w głowach, że już czterolatki czy pięciolatki nie mają nic innego na myśli. Są nawet instytucje jak przedszkola, szkoły itd., które nie potrafią nauczyć ich nic lepszego i mądrzejszego jak tylko wbijać im do głowy seks! Co dopiero młodzieży, która znajduje się w czasie dojrzewania? Rodzice nie wiedzą co mają czynić Lepiej by dla nich było, gdyby się byli znaleźli w obozach koncentracyjnych, aniżeli w takich salach gdzie w czasie nauki seks podawany jest w domach jak trucizna. Do tego dzieje się to przy sprzyjającej atmosferze modernistycznego chrześcijaństwa. W Sodomie i Gomorze było to wprawdzie złe, ale oni przynajmniej wiedzieli, że grzeszyli i odczuwali to. Dzisiejsze dzieci natomiast nie wiedzą nawet często, że grzeszą. Spostrzegają za późno, że zostały wtrącone w grzech. Kapłani, nauczyciele i wychowawcy, którzy są za to odpowiedzialni, często wątpią, czy ich działalność jest niedobra. Niekiedy odczuwają jeszcze głos sumienia, a niekiedy myślą, że to co robią jest z Ducha Świętego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudzołóstwo zabija w wieloraki sposób. Potem mamy jeszcze czelność skarżyć się na Boga, atakować Go naszą bronią i zrzucać na Niego winę, gdy rzeczy nie mają się tak, jak tego byśmy chcieli, gdy mamy problemy, nawiedzają nas choroby. To my fundujemy sobie nieszczęście i ściągamy je na siebie naszymi grzechami. Za grzechem stoi zawsze przeciwnik, szatan. Otwieramy mu drzwi, gdy ciężko grzeszymy. I gdy spotyka nas jakieś nieszczęście, wtedy Boga obarczamy odpowiedzialnością za to. Biada temu, który próbuje zniszczyć małżeństwo. Gdy ktoś rujnuje małżeństwo, uderza w skałę, którą jest Jezus. Bóg chroni małżeństwo, nigdy w to nie wątpcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna 30-latka
tez mam ochotę na romans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON Gość 28
Cholera jaką ja mam ochotę na romans ale nie ma z kim ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA Z OPOL
ROMANS PIĘKNA SPRAWA WIEMY ŻE JESTEŚMY SZANOWANE I PIESZCZONE POLECAM TYLKO Z DYSKRECJĄ I BEZ ZOBOWIĄZAŃ CUDOWNE UCZUCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA Z OPOL
DOKŁADNIE JEŚLI ROMANSOWAĆ TO Z GŁOWĄ TO JEST PIĘKNE UCZUCIE JEŚLI NASZA MIŁOŚĆ WYGASŁA A W NASZYM ŻYCIU POJAWIŁ SIĘ KTOŚ KTO ROZPIESZCZA DARZY SZACUNKIEM I JAKIMŚ UCZUCIEM CZEMU MAMY TEMU ZANIECHAĆ BARDZO ROZPIESZCZAJĄ TACY ROMANSOWI FACECI CZUŁYMI SŁÓWKAMI KWIATAMI HMM JA JUŻ JESTEM 15 LAT PO ŚLUBIE I MOJA MIŁOŚĆ WYPALIŁA SIĘ NIE PAMIĘTAM KIEDY MÓJ MĄŻ POWIEDZIAŁ MI ŻE JESTEM PIĘKNA ŻE ŁADNIE WYGLĄDAM A TEN ROMANSOWY FACET WIE CZEGO KOBIECIE BRAKUJE I CO SPRAWI JEJ PRZYJEMNOŚĆ. POLECAM ROMANS LECZ TYLKO WTEDY GDY PRAWDZIWA MIŁOŚĆ WYPALI SIĘ A KŁOPOTY SĄ ALE NIE WTEDY JAK SIĘ MA ROMANSIK DYSKRETNY HA I JEŚLI OBOJGU ZALERZY NA DYSKRECJI TO JEST PIĘKNE UCZUCIE :):):) PRZEŻYŁAM I N PRAWDĘ NIE ŻAŁUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×