Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam z żoną tyle seksu ile zapragnę

Polecane posty

Gość gość

Po urodzeniu dzieci żona postanowiła, że będzie spała sama. No może nie sama, ale z dziećmi. Bo jej oczywiście potrzebują. Potrzebowały jej po kilka lat, tak mówiła. Łącznie chyba 7. Potem uznała, że nie ma sensu spać ze mną w jednym łóżku, bo się odzwyczaiła. Seks po urodzeniu dzieci jej również już nie interesował. Raczej się zmuszała i załatwiała to szybko. Z roku na rok coraz rzadziej i z coraz bardziej zniecierpliwioną i kwaśną miną. Po tych 16 latach przyznam, że jedyne jej rozmowy ze mną dotyczą pieniędzy. Tzn informuje mnie ile potrzebuje. Przychodzi też często się skarżyć na kogoś lub na coś, gdy ma problem. Od dwóch miesięcy zauważyłem, że zaszły jednak zmiany. Olbrzymie. Mam już z nią tyle seksu ile tylko zapragnę i to kiedykolwiek tylko zapragnę. Pomyślicie jak mogło się to tak drastycznie zmienić? To proste: NIE MOGĘ JUŻ PATRZEĆ NA NIĄ, A CO DOPIERO MIEĆ OCHOTĘ NA JEJ DOTYKANIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha... dobreeee, czyli co, baby to egoistki i cwaniary, bydlaka upolować i aby kase przynosił a one 1000 wymagań i zachcianek, i zero wdzięczności, to k****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to MISTRZ, ja bym uciekł do meksyku i by mnie nie znalazła suka ani żaden sąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Meksyku też są kobiety! z deszczu pod rynnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo łapie ją apogeum ,szczyt potrzeb kobiecych ,albo coś wyczuwa i boi sie,że znajdziesz sobie inna,albo ma kogoś i to wyrzuty sumienia . Wiele możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tznseksu nie ma, bo jak nie masz na nia ochoty, to masz tyle ile chcesz z nia seksu, czyli zero :) :D Fajne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze- bardzo inteligentnie rozpocząłeś swój wątek a jego zakończenie.... mistrzostwo świata po prostu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozazdrościć tylko! Nie ma co kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo dobrze bo seks jest bardzo potrzebny i zdrowy dla ciała i umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×