Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świat w ruinach

mąż odszedł. do szesnastolatki...

Polecane posty

Gość świat w ruinach

jestem załamana. piszę tu, bo muszę komuś powiedzieć, a wstyd mi nawet zwierzyć się znajomym... wolę anonimowo. mam 30 lat, mąż 29. znamy się od 10 lat, jesteśmy małżeństwem od dwóch. bezdzietni - On chciał poczekać do 30tki. (swojej). trzy dni temu powiedział, że odchodzi. że chce się rozwieść, bo się zakochał "na prawdę". że my znamy się zbyt długo, że seks świetny, ale że.. ZA DOBRZE SIĘ ZNAMY. i przeszkadza mu mój bagaż doświadczeń (długa i ciężka choroba ojca, stresująca praca). zakochał się w dziewczynie, którą poznał przez internet. nie miałam pojęcia, że siedzi na jakimś portalu randkowym. powiedział, że chce być ze mną uczciwy... zakochał się w szesnastolatce!! bo jest taka "spontaniczna, wesoła, radosna, pełna życia" i.. niedoświadczona. byłam w takim szoku, że rozpacz przyszła dopiero później. zapytałam, jak on to widzi. chce się wyprowadzić, bo chce się z nią widywać jak najczęściej i "swobodnie"..... mieszkanie jest moje, więc odchodzi... że jestem "cudowną przyjaciółką, ale w ciągu ostatnich dwóch lat zrobiłam się taka poważna i zmęczona"... Boże... jakbym dostała młotem między oczy... udało mi się tylko powiedzieć, żeby wynosił się natychmiast i że nie chcę go widzieć... że ma spakować rzeczy, kiedy mnie nie będzie i ma go nie być, kiedy wracam z pracy... jestem szczupła, zadbana, nawet dla niego nosiłam zawsze soczewki kontaktowe, bo nie podobały mu się okulary... ale teraz widzę wszystkie swoje wady, mały biust, długi nos... może za często chodziłam w spodniach, a on woli kobiety w sukienkach... może czegoś mu nie dałam, a ona tak... czuję się stara, brzydka, kompletnie załamana.. nie chce mi się żyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, wywal dziada i ani prze chwile nie wątp w siebie. To z nim jest cos nie tak, a nie z Tobą. Ta 16=stka znudzi mu sie za chwile,albo on jej, bo po co jej taki stary facet, jak dziewczyna bedzie sie chciała bawić i poznawać nowych chlopakow. Szybko to zakoncz i probuj oszczedzac siebie,żeby to rozsatnie Cie nie zniszczyło psychicznie. Nie analizuj co ty zle zrobilas, bo to on jest winny i nie dojrzaly ani emocjonalnie ani społecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sie wypaliło. w temacie twojego wpisu ważne są pierwsze dwa słowa. Mąż odszedł. Nie ważne do kogo, to nie tak, że tamta szesnastolatka jest lepsza od ciebie. On po prostu miał dość życia z tobą, a że trafiła się następna. Biust? Przecież szesnastolatka ma mniejszy. Czemu takie bzdury wypisujesz. On po prostu myśli tylko o sobie. Było mu z tobą dobrze, ale chciał mieć lepiej. Ona jego nie znalazła, on szukał i znalazł. Nie macie dzieci, to jakaś pociecha. Może faktycznie, zamiast walczyć, wartto dać sobie spokój? Może ty poszukasz odpowiedzialniejszego partnera, skoro poprzedni okazał się na poziomie nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wroci do Ciebie na kolanach jak znudzi się tej małolacie. A Ty wtedy kopnij go w zadek... on nie zasluguje na Ciebie , a Ty nie szukaj wad w sobie bo to z nim jest cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to zwykły zboczeniec, normalny 30 latek nawet jak sobie szuka kochanki to max 10 lat młodszej, ale nie praktycznie dziecka, 16 latka to jeszcze dziecko, ja w tym wieku nawet o seksie nie myślałam. Jak dla mnie to pedofil. Nie rozumiem tylko czemu się z tobą żenił skoro kręcą go dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady z max 10 lat młodszą :classic_cool:. Powinna mieć min 18 lat, ewentualnie 17. 16 to faktycznie zbyt mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana nie przejmuj sie, trafilas na dupka, czlowieka bez zadnych wartosci, ktory chce byc lepszy od kolegow i pokazac na jekie malolaty to go nie stac. Mialam podobnie, tyle ze ja mialam 20 lat, on 28, bylismy ze soba 6 lat, mieszkalismy razem i mamy dzie cko. Zostawil mnie ttez dla 16 latki bo stwierdzil ze skoro skonczylam 20 lat( tak, zrobil to w dniu urodzin) to jestem za stara bo on potrzebuje nastolatki. Minelo 5 lat, dziecko nie pamieta jak wyglada ojciec, a z tego co wiem on nadal znajduje co miesiac nowsze malolaty. Ja poukladalam na nowo swoje zycie i jestem szczesliwa. Ty masz ten plus ze nie macie razem dziecka. Jeszcze poznasz kogos. Ale nie warto patrzec wstecz. I nie wracaj do niego, nie warto, skoro raz to zrobil, to pomimo obietnic i kolejnych szans zrobil by to i drugi raz jak nie wiecej. Trzymaj sie kochana. My kobiety jestesmy silne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nietwoja wina Kochana. On jest niedojrzaly. Wróci to pewne, daje mu 2 m-ce max. Pomysl co zrobisz. Ja bym w duże kopułą Jesteś młoda, nie masz dzieci, masz własne mieszkanie-szybko kogoś znajdziesz. Tylko najpierw weź rozwód i przetraw ten ból. Będzie dobrze. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie cieszyla jakby chcial odejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w rodzinie była sytuacja, że mąż też zostawił żonę dla 16latki. Tyle że zostawił ją z 3 dzieci w tym z noworodkiem. Jak 16latka skończyła 18tkę to kopnął ją w dupę i znalazł kolejną 16lake i tak to się już ciągnie od nastu lat. Facet z ciągotkami pedofilskimi jak na mój gust. Najgorsze, że na widok swoich dzieci przechodzi na 2gą stronę ulicy. Płaci alimenty i tyle z jego strony kontaktu. Najgorsze w tym wszystkim, że obecnie była żona cały czaas go kocha i nie ułożyła sobie życia od nowa. Ciągle chciałaby żeby do niej wrócił. Nawet po tych kilkunastu latach. Nie bądź jak ona, bo zmarnujesz sobie życie. To boli, ale musisz myśleć o sobie.o swojej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra... a tak z drugiej strony to nie wiem co te 16 latki widzą w tych zbokach. Ja mając 16 lat bym wolała rówieśnika a nie 30 letniego r0\0chacza. Też uważam że to są pedofile, brzydzą mnie tacy zwyrole i nie wiem jak można za zbokiem płakać i tęsknić. A te 16 latki.. że ich rodzice im pozwalają spotkać się ze sporo starszymi zboczeńcami? gdzie ojcowie tych dzieci? Taki ojciec powinien takiego zboczeńca przegonić, a córce dać szlaban na wyjścia, a nie na wszystko się teraz pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm
Źonatych się nie tyka. Mam nadzieję źe 16latke spotka to na co zasluzyla bo karma fladro wraca. Wierz mi że w realu dostalabys wpiertool za to bo zajętych facetów się nie rusza. A Ty autorko weź się w garść bo coś czuje że wróci do Ciebie jak tamtą mu się przejie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat w ruinach
powoli się zbieram. coś mi mówi, że jeszcze będzie chciał do mnie wrócić, ale wtedy ja pokażę mu drzwi. czuję, że jeśli zrobił to raz, to zrobi i drugi. potwornie mnie zabolało, że spodobała mu się tak dużo młodsza. jak bym ja była nie wiem jak stara. w dodatku on się chwali znajomością z nią. kompletnie mu odbiło. cieszę się, że nasi wspólni znajomi albo stanęli za mną murem, albo przynajmniej nie chcą się angażować w tę sprawę. mam potwornego doła. siedzę w pracy, ale nie mogę się na niczym skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja droga, twój mąż to jakiś idiota , infantylny, bezmyślny. Ok znudził mu się dojrzały związek, chciałby się jeszcze bawić itp. Ale który normalny facet się bierze za taka małolatę nawet fajans nie widzi jaki jest załośnie śmieszny. Pójdzie z nia na dyskotekę i będzie rywalizował z 16-latkami o to kto jest bardziej młodzieżowy? przecież go wyśmieją. Panna tez sie zabawi i wróci do rówieśników. Ciesz sie tym ze się go pozbyłaś, naprawdę, może teraz jest szok, ale jak racjonalnie pomyslisz to jeszcze będziesz dziękowac , że nie tracisz czasu z idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też sie dziwię gdzie sa rodzice takich małych k..., mój by zatłukł takiego starego dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Ty powinnaś się martwić tylko on. Zrobił z siebie pośmiewisko. Może to i dobrze bo pewnie prędzej czy później by zrobił coś podobnego. Lepiej ze teraz a nie np za 10 lat. I tak z tego nic nie wyjdzie i albo wróci na kolanach albo znajdzie sobie nową 16 bo coś jest z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małolaty lubią starszych tylko i wyłącznie dla kasy , (starszy , zarabiający , opiekujący , sponsorujący ) czego więcej im potrzeba ? a stare pryki , ich ego wzrasta bo mu się wydaje jaki to maczo , niech wszyscy widzą jaki on ma polot :D ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak jak ktoś wyżej napisał- zrobił z siebie posmiewisko i dobrze ,że teraz a nie zostawiłby Cię za 5 lat z małym dzieckiem, wróci ,ale nie chciej go ,dziwne ciągoty ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź przestań autorko się dołować bo to śmiech na sali... jeszcze bym zrozumiała jeśli chodziło by o kobietę w wieku 20-25 lat ale nie 16 letnią siksę, to jest śmieszne... :D:D:D krzyż mu na drogę.... Nawet jeśli będą razem to prędzej czy później ta różnica wieku będzie przeszkadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sex z 16 latka jest w ogóle legalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest za zainteresowanej zgodą to legalny pow 15 urodzin est . Dziwne tylko co na to rodzice panny -dla gimbuski 30 latek toż to stary dziad. Albo tacy "nowocześni" albo zlewają dziecko albo patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 31 lat i też bym chetnie się zabawił z taką małolatą. Wpisałem to żebyście nie myślały że to jakiś rzadki przypadek lub zboczeniec. W naturze faceta jest sex z młodą, dojrzałą płciowo kobietą.Taki wiek to 15-25 lat. Sorry ale jestes juz za stara, nawet dla pana 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×