Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porzucona żona pomocy

Mąż zostawił mnie z dwóką małych dzieci

Polecane posty

Gość porzucona żona pomocy

Mąż zostawił mnie z dwójką małych dzieci, bez środków na życie. Zarabiając ponad 3000 zł., nam raczył wysłać po namowach 400 zł.,jeśli kogoś ma to doskonale się krył nic nie zauważyłam, choć telefon chował przede mną. Czy ktoś był w podobnej sytuacji? prosze o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada na dzis
sakasaj rekawy i do pracy za darmo nic nie ma a na niego nie masz co liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmentarz dla zwierzaków
alimy niech placi laski nierobi dzieciorub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010/201111111
nie byłam i mam nadzieję,że nie będę , ale współczuję Co za cham bez serca, nie liczą się dla nioego dzieci -rodzina-nic! I nie piszcie jej,że rękawy do góry i do pracy, nie każda kobieta wychodzi za mąż dla kasy albo żeby żyć, po prostu z miłości pi.e.r.d.z.i.e.l.o.n.e żmije na kafeee, którzy tylką syczą i czekają aby d.o.p.i.e.r.d.o.l.i.c! spójrzcie na siebie niełopy jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010/201111111
ktos napisze porzucona zona to juz syczycie, do roboty, weź się za siebie, nie trzeba było dla kasy wychodzic i gotowac w domu, prac , sprzatac itp. dajcie spokój nie które kobiety zostaja w domu bo sytuacja im na to pozwala i wola zajmowac sie dziecmi, a maja wykrztałcenie i miały prace, a pozniej niestety jak taki pi.e.r.d.o.l.e.ni.e.c zostawi to sa na siebie zdane i nie syczcie na mnie bo jestem szczesliwa mezatka, zaznaczam pracujacą i nie uzaleznioną od męża, ale wkurza mnie to niektórych pisanie IDZ DO ROBOTY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada na dzis
"ale wkurza mnie to niektórych pisanie IDZ DO ROBOTY !!! " a co ma zrobic?? czekac az jej kasa z nieba spadnie? ktos sie zlituje i co miesiac za darmoche kase jej bedzie dawac? z samych alimentów i tak nie wyżyje, oplaty, jedzenie, ubrania, leki.......alimenty to za mało nie ma wyjscia, musi isc do pracy i ja dobrze wiem co pisze, sama bylam w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010/201111111
nie mówie,że nie ma iśc do pracy , ale od razu wyzywacie idz do roboty bo płacic nie bedzie!! Tak bedzie musiała isc , ale nie mieszajcie od razu kobiety z błotem!!! Nie napisała,że mąż ją zostawił a jest bez srodków do zycia tylko,ze ma problem jest załamana bo d.u.p.e.k. odszedł z dnia na dzień, to sa tez jego dzieci niby czemu nie ma na nie dawac??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada na dzis
eeee kolezanko, a kto ją z błotem miesza? czy ty aby trzeźwa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010/201111111
bo mężczyzna jak odejdzie to niby ma mieć w dupie dzieci i niczym się nie przejmować????? a niby dlaczego też je zrobił! i niech ponosi konsekwencje, dlaczego to zawsze kobieta jest wyzywana, nie robisz? mąż pracował a Ty co? teraz doroboty, ok pojde do pracy, ale mąż niech nie ucieka od obowiązków dawania na dzieci bo wychowywać mu się nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010/201111111
nie ,nie jestem pijana, a to niby dlaczego ? bo pisze nie po Twojej mysli? czy że w innym topiku napisałam,że pije wino ? Od razu alkoholiczką mnie zróbcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenshe
"sakasaj rekawy i do pracy za darmo nic nie ma a na niego nie masz co liczyc" no wlasnie za darmo nic nie ma wiec teraz niech mezus placi alimenty.Dzieci powietrzem nie zyja. oddaj sprawe do sadu o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada na dzis
kolezanko, a czy ktos napisał, ze nie ma dawac na te dzieci? pisalam, ze mimo iz da to jej to nie wystarczy umiesz czytac ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenshe
no i poszukaj pracy rowniez.Ale skoro widzisz,ze pajac nie placi to nie wiem na co Ty jeszcze czekasz.Trzeba wniesc sprawe o alimenty jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010/201111111
rada na dzis ... nie nie umie bo pijana jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2010/201111111
a w ogule to mnie tez mąż zostawił i muszę teraz do roboty chodzić, a pracuję w urzędzie gdzie mało płacą i cały czas jacyś natrętni ludzie cos ode mnie chcą. nawet kawy spokojnie nie mogę wypić, o malowaniu paznokci nie wspomnę,. kiedyś byłam zdbana i pachnąca, a teraz to tylko na tanie wino mnie stać i śpię wieczorami jak wracam i popiję. ale wy żmije tego nie rozumiecie, bo wu tutaj to tylko patrzycie jak chłopa ukraść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mężczyzna zostawił mnie 27 lutego po 12 latach bycia ze sobą. Nie umiałam sobie z tym poradzić. Wiedziałam że jedyną szansą dla mnie jest Go odzyskać. I tak też uczyniłam. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://urok-milosny.pl – wrócił do mnie i jest jak dawniej, a nawet lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość39
Mam taką babę jak ty 20 lat razem, 2 dzieci najchętniej siedziała by i nic nie robiła, załatwiłem jej dobra pracę , to wzięła i się tam sqrwila z jakimś dziadkiem . Zdzira, suka, ... i co mam z nią żyć dla dobra dzieci czy dać kopa w 4lit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosc39
Idz do dzioda,zaszantazuj ze musi sie zajac dzieciakami po rozwodzie jedli nie bedzie ci placil za kazde spotkanie z zona. Potem jak ona ci sie znudzi poinformuj,ze odchodzisz I ze pobierales kase za spotkania. Nie zapomnij nazwac odpowiednio. Cale zycie prized toba a z dziecmi nikt ci nie zakaze sie widuwac. Sprawdzone. Hejj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jasne sprawdzone :D raczej wymyślone w twojej chorej łepetynie niedojdo z korniszonkiem w gaciach :D szantaż jest karalny niedorozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze wyłudzanie pieniędzy oraz sutenerstwo. takie zarzuty usłyszałbyś od prokuratora tłumoku. z pierdla byś nie wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, chciałaś bad Boya to masz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czego rżysz ku/rwo schizofreniczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałaś ciągłe fochy do tego nic w domu nie robiłaś, o sexie nie wspomnę bo ty dzieci urodziłaś i ci się należy wszystko i nic nie musisz to mądry facet cię zostawił, dużo robi błąd utrzymując babę przez lata dla dobra dziecka. Sama sobie odpowiedz czy byłaś dobrą żoną? Na dzieci napewno będzie dawał ale nie zapominaj że on daje połowę a druga ty na utrzymanie dziecka. Koniec seriali zaczyna się normalne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Idź do pracy. 2. Szybciutko do sądu o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa podzielona na pół więc ona sprawuje pół obowiązków nad dzieckiem a ten fiut drugie pół. I bym nie odpuściła żeby burak musiał usypiać dzieci zamiast bujać się z babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego burak? czemu na nim psy wieszacie? bo jakas biedna pipa zostala sama z dziecmi? A moze puszczala sie co drugi dzien jak facet tyrał na jej utrzymanie, moze chlała, nie zajmowala sie domem, nic sie nie dzieje bez przyczyny, skoro odszedl to musial miec powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprościej dac na tydzień/dwa dzieci tatusiowi -niech zobaczy jak to jest być w nieustannym kieracie.Niech sie zwolni z pracy,za chwilę bez kasy. Szybko odwiezie maluchy do matki i slówka złego wiecej na nia nie pisnie,prymityw jeden z drugim. I alimenty w terminie przyśle byle tylko znów nie byc ojcem przez 24 godziny i kolejne dni/tygodnie/itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego lepiej nie decydować się na meża i dzieci xD Do tego luzy się robią później jak u Solaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jak w malym Fiacie ? hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×