Odpowiedz na ten temat

Mile panie, doradzcie, Jaki prezent dla Zony? - 12-ta rocznica.

• ih8work 2010.07.13 [22:14]
    Potrzebuje porady.

Pierwsze pare lat bylo ciezko, o malo sie to nie rozlecialo... Chyba depresja po ciazy to u niej powodowala. Ja przetrwalem, a bylo ciezko.

Teraz jest superb, 12 lat slubu, dwoje dzieci, codzinnie lunch do pracy, obiad, uprane, ugotowane, dzieci wyslane do szkoly, nawet wsiadzie na traktor i trawniki skosi, basen posprzatany, dom sie swieci, i tak bez przerwy. Cholera ona robi wszystko..... Ja na nic nie mam nigdy czasu bo ciagle pracuje, lacznie z weeknd, a nawet jak chce cos pomoc to mnie goni z piwen na hamak bo ze niby jestem zmeczony po pracy. (ja w biuze pracuje i nic fizycznie nie robie i ona o tym wie usmiech.gif

Kocham ja bardzo, chce jej to wynagrodzic, co wy mile panie bedac na jej miejscu chcialybyscie otrzymac? (cena nie gra roli).
    Ona mowi ze ma wszystko, i nic jej nie potrzeba.
    (no niby taka jest prawda, jest pania domu i ma dostep do naszych pieniedzy bez zadnych ograniczen, kupuje co chce i kiedy chce, i ma chyba zeczywiscie wszystko ale ja musze cos dla niej zrobic/kupic).
    Pomozcie, czy jest cos co kobiety lubia bardziej niz zloto, samochody, wakacje? Cos specjalnego?

Z gory dziekuje za podpowiedzi.
  • ih8work 2010.07.13 [22:23]
    Bardzo dobry pomysl, dziekuje ale, Dominikan Republic juz wykupione na tydzien w Grudniowe wakacje.

• ih8work 2010.07.13 [22:26]
    Zabral bym ja do Vegas, pare dni, samemu bez dzieci ale ona nie jest typem ktory lubi kasyna, bary i przedstawienia. Nie bardzo wiem czy by to lubiala. Ale te pare dni samemu bylyby pewnie rewelacyjne (na pewno dla mnie).
  • hhhmmm 2010.07.13 [22:27]
    wiec moze jakas ladna bizuterie z apartu..smiech.gif
  • na to też jest rada 2010.07.13 [22:29]
    ja jej życzę zmiany sposobu myślenia. I może...nowego męża.
  • hhhmmm 2010.07.13 [22:30]
    A moze zafunduj jej weekend w spaa...usmiech.gif
  • ih8work 2010.07.13 [22:37]
    O spa tez myslalem, i chyba tak zrobie, ale to nie wystarczy, to musi cos znaczyc, do spa chodzi kiedy chce.
    Wspominala cos o laserowym usunieciu wloskow (chyba zeby sie nie golic). Nie bardzo wiem czy zabieg pasuje na rocznice.

"Na to tez jest rada" - ja jej do niczego nie zmuszam, nic nie kaze robic, robi tylko to co lubi, i widocznie jej to pasuje i maz tez. Jezeli bedzie chcaial to odejdzie, narazie jest wspaniale i nie nazeka, dzwonie do niej do domu po 3 razy dziennie i zawsze slysze "love you" na koniec rozmowy. A u ciebie to chyba czysta zazdrocs usmiech.gif
  • śmieszny jesteś 2010.07.13 [23:25]
    wałek do ciasta smiech.gif za twoje lenistwo
  • gadyby ja miała 2010.07.13 [23:33]
    gdybym ja miała zapracowanego męża to najbardziej własnie ucieszyło by mnie spędzenie czasu sam na sam - jakieś góry może?

Z tym zabiegiem to nie bardzo, wydaje mi się że zabieg upiększający to nie pasuje na rocznicę ślubu usmiech.gif
  • gadyby ja miała 2010.07.13 [23:46]
    oj tak tak kwiaty wino kolacja i jakiś rozkoszny hotel i dobry seks
  • Max Zander vel Klaun 2010.07.14 [00:12]
    Kup jej l askorbinian potasowy albo kwas l askorbinowy i weglan potasowy-chociaż po kilogramiecool.gif .Podobno to skutecznie chroni przed nowotworamicool.gif .
    Moi wrogowie doprowadzili że wyszedłem z siebie i tak powstałem . http://images.gildia.pl/film/filmy/der_clown/ poster/w200/ Farmacja została stworzona aby przynosić zyski a nie leczyć . Nie stosowanie moich dobrych rad grozi kalectwem lub śmiercią .Bo jestem kafeteryjną krynicą wiedzy i zwłaszcza skromności . http://www.youtube.com/watch?v=JmmIYgUPss4
  • ih8work 2010.07.14 [02:25]
    Dzieki za pomysly,

Wiec, kwiaty, duzo kwiatow, bardzo duzo kwiatow, no i w gory. Problem ze tu za blisko gor nie ma. Do europy daleko, chyba znajde jakis gorski resort w Colorado.
    No i w resort spa, ze dwa dni tylko dla niej, zobacze czy cos znajde.

Zastanawia mnie tylko czy nie lepiej wyslac ja najpierw sama (pod pretekstem ze musze byc w pracy) a potem nie dojechac do niej (zrobic jej niespodzianke). Co o tym myslicie?

Do "smieszny jestes", - milionerem sie nie czuje, wszystko to co mam zawdzieczam jej pomocy no i na to wszystko oczywiscie zapieprzam.
    Bardziej smieszny jestes ty, i niestety do konca zycia bedziesz mieszkac w bloku na 3-cim pietrze zbierajac zasilek i pieprzac glupoty na forum's, zamiast jezdzic normalnym autem jezdzic bedziesz tylko po poreczy.... Powodzenia w zyciu zycze.

Na zalosny komentarz "pana ch*jka" niestety nie jestem wstanie odpowiedziec. On mowi sam za siebie o stanie swojej inteligencji.

• ih8work 2010.07.14 [02:27]
    Dzieki za pomysly,

Wiec, kwiaty, duzo kwiatow, bardzo duzo kwiatow, no i w gory. Problem ze tu za blisko gor nie ma. Do europy daleko, chyba znajde jakis gorski resort w Colorado.
    No i w resort spa, ze dwa dni tylko dla niej, zobacze czy cos znajde.

Zastanawia mnie tylko czy nie lepiej wyslac ja najpierw sama (pod pretekstem ze musze byc w pracy) a potem nie dojechac do niej (zrobic jej niespodzianke). Co o tym myslicie?

Do "smieszny jestes", - milionerem sie nie czuje, wszystko to co mam zawdzieczam jej pomocy no i na to wszystko oczywiscie zapieprzam.
    Bardziej smieszny jestes ty, i niestety do konca zycia bedziesz mieszkac w bloku na 3-cim pietrze zbierajac zasilek i pieprzac glupoty na forum's, zamiast jezdzic normalnym autem jezdzic bedziesz tylko po poreczy.... Powodzenia w zyciu zycze.

Na zalosny komentarz "pana ch*jka" niestety nie jestem wstanie odpowiedziec. On mowi sam za siebie o stanie swojej inteligencji.

• garnierkka 2010.07.14 [11:30]
    jak najbardziej podróż ,nie musi być daleko nasz kraj też jest piekny,nie liczy się też ile gwiazdek ma hotel aby było przytulnie i blisko natury usmiech.gif
    ja np.bardzo lubię bransoletki oczko.gif
    życzę udanych wrażeń
    zrób tak aby to była niespodzianka ,nie wygadaj się za wczas usmiech.gif

• Sztorm.. 2010.07.14 [12:21]
    Ale sie rozmarzyłam..niektórzy to maja sie super....

maja wszystko..........................ja to bym si nawet z kwiatka ucieszyla..bo od meża..

No coz waracam do prozy zycia.

• ewewewewewew 2010.07.14 [12:52]
    a ja proponuję jakiś dobry wibrator bo pewnie jej sienudzi samej
  • ih8work 2010.07.14 [19:05]
    "Garnierkka" - wiec uwazasz ze powinna byc podroz?, niestety do naszego kraju mamy bardzo daleko i musze to zorganizowac gdzies tu blisko. Narazie sa dwie opcje, Gory Colorado albo polnoc Ontario.
    Zawsze chciala tam jechac, wiec chyba bedzie polnoc Ontario, bo do Colorado pojedziemy w zimie na narty.
    Nastawiam sie na http://www.tripadvisor.in/Hotel_Review-g67000 5-d658744-Reviews-Adventure_the_Bruce_Inn-Tobermory_Bruce_Pe ninsula_Ontario.html
    Male przytulne i mozna sobie na spacerki chodzic. I na polnocy nie jest tag goraco usmiech.gif

"Sztorm" - wlasnie wyslalem zonie kwiaty, bo skoro tak drobne zeczy potrafia cieszyc to dlaczego nie. usmiech.gif dzieki za motywacje.
    No i nie mamy wszystkiego, niestety brakuje tego najcenniejszego skaldnika. Czasu dla siebie nie ma i niestety trzeba sie pocic zeby cos dla siebie zrobic usmiech.gif

"ewewe....." - nigdy sie nie nudzi i nie jest sama, a wibrator juz bym dawno kupil ale nie chciala usmiech.gif

• ih8work 2010.07.15 [03:49]
    Wiec kosci polecialy i padlo na Ontario usmiech.gif
    Bedzie Chateau w Algonquin Couples Resort.
    Wyglada swietnie i wydaje mi sie ze bedzie jej sie podobac.
    Chyba dam sie skusic na caly tydzien, wyglada bardzo interesujaco i jest masa atrakcji, wiec napewno sie nie bedziemy nudzic. HMM, TYLKO CO Z DZIECMI ZROBIC PRZEZ TYDZIEN usmiech.gif , chyba pojada do bootcamp usmiech.gif

"garnierkka" - Dzieki za wszystkie rady.
    a tak to miejsce wyglada, http://www.couplesresort.ca/index.html

• miodowocynamonowo 2010.07.15 [12:13]
    tak na przyszłość - jak nie ma co zrobić z dziećmi, to polecam wysłać je w wakacje na obóz z ok-tours. dzieciaki są pod dobrą opieka, a Ty masz małżonkę tylko i wyłącznie dla siebie... resztę ogranicza już tylko Twoja wyobraźnia oczko.gif
  • Sztorm.. 2010.07.15 [12:18]
    NAPISZ CZY CIESZYŁA SIE Z KWIATÓW?

• garnierkka 2010.07.15 [12:33]
    miejsce jest wspaniałe usmiech.gif bajeczne
    no coz tak tak dzieciom musisz cos zorganizowac lub niech babcia czy tez ktos zaprzyjazniony sie nimi zajmnie ,ten wyjaz ma byc tylko dla was aby jeszcze bardziej wzmocic wasz związek usmiech.gif

a kiedy ta rocznica?
    no i kwiaty musza byc oczywiscie usmiech.gif skoro cie stac to dołącz cos z bizuteri oczko.gif bedzie to miły dodatek

• ih8work 2010.07.15 [12:58]
    "Sztorm" - z kwiatow sie bardzo ucieszyla (az jej sie oczka swiecily, niesamowite uczucie mnie ogarnelo jak zobaczylem radosc w tych oczkach) ale i tak mi sie oberwalo ze, niepotrzebnie, ze to zwiednie, ze szkoda pieniedzy, a po co..., usmiech.gif , taki juz ma moja pani charakter.

"miodowocynamonowo" - ok-tours wyglada swietnie, szkoda tylko ze tak daleko. Moze w przyszlym roku wakacje w Polsce i wtedy dzieciaki wysle. To tez bardzo dobry pomysl bo by sie Polskiego podluczyli na takim obozie. Dzieki za info.

"garnierkka" - to miejsce tez wydaje mi sie super, wiec zrobilem rezerwacje, WOW, troche to kosztowalo, no ale coz, zona jest warta kazdych pieniedzy usmiech.gif No i oni sie wszystkim zajmia, kwiaty beda czekac na miejscu, szampan tez, a co do bizuterji to sie musze rozejrzec, bo tak naprawde to sie wogule na tym nie znam. Nigdy nic nie kupowalem oprocz zegarka usmiech.gif . Wiem , wstyd, ale moja pani zawsze szla ze mna do jubilera i wybierala co chciala. Teraz bede musial cos wymyslec, mimo ze tego nie lubie (mam stress ze jej sie moze to nie podobac). Ona jest bardzo skromna, wszystkie prezenty musze jej zawsze na sile wciskac.

Mysle jeszcze ze moze jakas bielizne jej kupic i wyslac kurierem do resort. Kto wie, moze ja zalozy ktorego wieczoru usmiech.gif

• garnierkka 2010.07.15 [13:15]
    jak szalec to szalec ,tylko nie pomyl rozmiarów oczko.gif
    jaki problem panie sprzedawczynie są takie milutkie doradzą cos skromnego gustownego usmiech.gif
    fajnie,ze tacy faceci istnieją usmiech.gif pozdrawiam
  • ih8work 2010.07.15 [13:35]
    No i tu mnie masz z tymi rozmiarami.... Bede sie dzis musial wlamac do graderoby mojej pani i pospisywac metki z .... hmmm usmiech.gif

Cholera, juz sie doczekac nie moge... Nawet sie nie moge na robocie skupic, teraz mnie juz wyobraznia ponosi usmiech.gif Trzeba jakas kawe wypic i sie wyluzowac..., za pare minut meeting a ja tu mam moja pania w neglizu przed oczami usmiech.gif

Dziki za wszystkie rady i zycze najleprzego.
  • garnierkka 2010.07.15 [13:59]
    a jak wrócisz to dasz znac jak było oczko.gif czy zona szczesliwa usmiech.gif
    milego dnia i skup sie na pracy oczko.gif

• ih8work 2010.07.15 [14:13]
    Po powrocie to napewno sie tu odezwe.
    To dopiero za dwa tygodnie ale napewno cos tu napisze.
    Jestem pewien ze bedzie niesamowice usmiech.gif Juz to mam przed oczami....

Ok, ok wracam do pracy usmiech.gif

• ih8work 2010.07.28 [19:52]
    No wiec.... Chyba sie udalo,

Bylo niesamowicie, wspaniale miejsce, niesamowity klimat, piekna pogoda, cholera, nawet zonka bardziej aktywna niz zwykle (dawno nie bylo takich lozkowych i poza lozkowych przezyc), chyba klimat na to wplywal usmiech.gif

W kazdym razie, bardzo udany wyjazd, zona w siodmym niebie, duzo lazenia po lasach, skalach, plywanie (i nie tylko usmiech.gif w krysztalowo czystej wodzie, kajaki, scuba diving, szkoda tylko ze tak krotko.
    Bardzo aktywny wypoczynek usmiech.gif no i moje kochanie bylo bardzo wzruszone a tym samym zachwycone z niespodzianki.

Wracamy tam we wrzesniu na 100%, jest jeszcze tyle miejsc w ktorych nie bylismy tam a chcemy pojsc. Przepiekne miejsce. Polecam wszystkim.

Jak bede mial wiecej czasu to zaladuje tu kilka zdjec z okolic ktore zwiedzilismy.
  • garnierkka 2010.07.28 [22:08]
    wow widzę,że wróciłeś jak nowo narodzony oczko.gif

wrzucaj fotki chętnie obejrzę
  • Sztorm.. 2010.08.05 [15:36]
    Super..odżyliście!!!

• mighty 2010.12.15 [14:45]
    Miły Panie na rocznicę zabierz swoją żonę gdzieś na weekend. Pomyśl o jakimś spa czy coś w tym stylu. Zafunduj żonie np taki pakiet winoterapii: http://www.gleboczek.pl/admin/pdf/pdf_232820c 5e86e55b07497fb792f6028ca814.pdf i odpocznijcie sobie razem. Żona szczęśliwa będzie, że mąż jej zafundował taki wyjazd usmiech.gif wiem co mówię
  • aaa111111111 2010.12.15 [16:24]
    a moze masz blisko do Californi?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...