Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atena 27

Młode stażem mężatki, matki, kury domowe - forum dla fajnych babek

Polecane posty

Gość Atena 27

Cześć dziewczyny ! Na wstępie się przedstawię. Mam na imię Basie mam 27lat. Forum założyłam bo chciałabym pogadać z jakimiś normalnymi kobietami w podobnym etapie zycia jak mój. Jestem prawie 2 lata po ślubie. Mieszkamy sobie na razie sami. Nie mam dziecka planujemy je na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena 27
Piszcie dziewczyny... co robicie , czy pracujecie, czy wychowujecie maluchy czy jesteście zadowolone i co byście chciały zmienić w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja mam 26 lat rok po ślubie cywilnym,a w lipcu mamy kościelny. Niestety nie pracuje od miesiąca i szlag mnie trafia.Dziecko planujemy może po wakacjach.Co bym chciała zmienić? Jedynie swych teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena 27
Hm współczuje jak mieszkasz z teściami... To taki dziwny układ... Niby trzeba być wdzięcznym że się tam mieszka, niby pracujesz jesteś czlonkiem rodziny a i tak nie słuchają twojego zdania, nie liczą się z Tobą itp. Do tego panuje przekonanie że teściową trzeba kochać.... obcą babe co często w ogóle nie rozumie nas i wtrąca się do wszystkich spraw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberek 1
o i wredna basia się pojawiła ? wakacje w grecji się skończyły i znów sama przed kompem... ale przeciez ty kolezanek nie potrzebujesz bo masz tak wspaniałego meza heeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykkk
Witam dziewczyny. Jesli jeszcze zaproszenie aktualnie to jestem. Mam 31 lat i duuuzy staz w malzenstwie ale zawsze moge dowiedziec sie czegos nowego i powiedziec jak to u mnie jest. Dodam jeszcze ze jestem z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×