Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makaveli87

Młodszy vs Zadbana dojrzała piękność

Polecane posty

Gość makaveli87

Przyznam się, że od zawsze miałem ochote na starszą piękność ^^ zielony w tym temacie nie jestem, conieco potrafię także nie chodzi mi o żadne warsztaty a wyłącznie o wzajemną przyjemność Warszawa ja 23 Ty do 40 (no chyba ze mnie zaskoczysz) oczywiscie higiena itp. nie musze chyab o tym wspominac trzywuwu@gmail.com wcześniej wymienimy się zdjęciami i przy okazji zapytam - bo to mój pierwszy i raczej ostatni temat tutaj - jak się ogólnie drogie Panie zapatrują na tego typu kontakty ? pozdr ciepło G23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem w tym że wiek
dojrzały to przedział 40-60 lat. Czyli marzą ci się młode kobiety, bo DO 40tki, a nie dojrzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaveli87
zapraszam panie w przedziale wiekowym 60-80. moj 10centymetrowy ogier juz czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Koksa
60-80 lat? na takie gówniary nawet bym nie spojrzał, co ona ma do zaoferowania poza młodym ciałkiem, ani nie pogadasz na poważne tematy, ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaveli87
jakto nie pogadasz z taka? ostanio rozmawialam z jedna godzinami o modzie na sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realmakaveli87
taaaa o modzie na sukces i powiedziała mi ze zycie to nie moda na sukces a epizody ma krótkie dlaczego 60 - 80 ? dojrzałość nie ma metryki, poza tym to nie wiem, to miał być smieszny żarcik czy jak ? .. ale ok - poznam nefretete do lat 40 ;) mniejsza o przymiotniki interpretujcie sobie to jak chcecie @makaveli87 po co mi sie wbijasz w wątek trolu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realmakaveli87
panowie tez moga byc, zadowole se czymkolwiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realmakaveli87
Jesli nie bedzie chetnych, to dorwe kota sasiadow i z nim wyprobuje nowe milosne sztuczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasiadka realmakaveliego87
To juz wiem gdzie byl moj kot, jak przez ostatni tydzien nie wracal do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realmakaveli87
@ realmakaveli mam lepszy pomysł - dorwe twoją starą i zaserwuje jej taką piłke że kort będzie mokry po 5 sekundach ;) z moim gnatem przy głowie będzie będzie wyglądała jak nosorożec ;) co i tak doda jej inteligencji bo po trollingu w twoim wykonaniu widze że zaserwowała ci dawke niepełnosprawnych chromosomów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realmakaveli87
lerku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realmakaveli87
super ze mnie kochanek, wytrzymuje cale 2 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×