Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żaneta eta eta

mój sposób na pierwsze pajączki na nogach varico vain

Polecane posty

Gość żaneta eta eta

Hej chciałam się podzielić z Wami moim doświadczeniem z preparatem, który fantastycznie niweluje pajączki na nogach. Ja jestem przed 30ką i od jakiegoś czasu zauważyłam na nogach nieestetyczne pajączki. Moja mama stosowała na żylaki Varico Vain i to ona poleciła mi ten preparat ponieważ zadziałał u niej fenomenalnie. Mogę potwierdzić, żylaki zniknęły. Z tego co opowiadała to nakładała sporo tego preparatu. Efekty były zauważalne już tego samego dnia. Pożyczyłam środek i też zaczęłam test. Powiem szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - moje nogi znów wyglądają jak u nastolatki - czad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaneta pajączki można też uniknąć stosując wyważoną dietę, ćwicząc regularnie i przede wszystkim nie przemęczać ich na każdym kroku. Jeśli są jakieś nowe lekarstwa. które uchronią Cię przed żylakami w przyszłości to super ale przede wszystkim stawiam na naturalne sposoby zapobiegawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaraiwan
Dziewczyny, dieta dietą ale to też są uwarunkowania genetyczne. Niby dużo jest sposobów, maści i innych opcji ale najważniejszy jest zdrowy tryb życia. Może jak będę już stara to coś mi zacznie wyskakiwać ale na chwilę obecną nie potrzebuje żadnych środków typu Varico Vain - jakkolwiek wspaniały by nie był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) moja ciocia używała ten preparat..... ponoć fenomenalny. On ponoć działa w bardzo szybkim tempie. Teraz dużo reklamy widać, no ale nić dziwnego skoro tak dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela deseczka
to nie prawda, że wystarczy uprawiać dużo sportu i nie pojawią się pajączki. Ja jeżdżę na snowboardzie, kajcie i longboardzie, cały czas intensywnie trenuję i co? Cholerne pajączki się pojawiają. Jeśli ten środek ma mi pomóc to chętnie spróbuję b estetyka i zdrowie to dla mnie priorytety! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja też dużo uprawiam sportu. Chodzę na fitness i basen regularnie. Pojawiły się pajączki jakoś w zeszłym roku. Latem jest to przerąbane bo krótkie spodenki już nie zakładam tak chętnie jak wcześniej. Jestem tym faktem trochę przygnębiona bo kurcze dbam o siebie i staram się jeść tylko domowe posiłki ale nie jest to takie easy. Jeśli ten środek jest taki dobry to pewnie wypróbuję. Gdzie można go dostać? Rossmann albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaneta eta eta
maść jest mega z******ta. Jeśli macie problemy z nogami to kupujcie. Srodek jest dostępny na stronie producenta. Wygooglujcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde to ja wydaje krocie na pilingi, balsamy i nic a tu takie cudo?! A cellulit też się pozbędę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaneta eta eta
Nie wiem czy cellulit tym zwalczysz ale pajączki znikają na 100% :) wypróbuj sobie, moim zdaniem warte każdej złotówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto warto warto, produkt jest naprawdę super! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu z tą reklamą? Spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję i naprawdę działa!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Varico Vain jest rewelacyjne! Miałam problem z pierwszymi pajączkami zadzwoniłam zamówiłam w ciemno i okazało się, że to strzał w 10 :) Minął miesiąc kuracji i pajączki nie wracają :) Ciesze się pięknymi nóżkami a wcześniej kryłam je pod spodniami :) polecam każdej kobiecie ( i Panom również)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo skuteczny lek, warto wydać trochę kasy i pozbyć sie pajączków i żylaków . Ja miałam po ciąży na jednej nodze- wstyd w spódnicy albo w spodenkach chodzić. 2 miesiące i po kłopocie - teraz mogę znów pokazywać nogi :) 356

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika366
Dzięki varico moja koleżanka będzie mogła wreszcie zakładać krótkie spódniczki latem. Stosowała 3 miesiące, 6 opakowań i w tym czasie całkowicie pozbyła się problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten 354
polecam jak najbardziej mialem okropne zylaki na obu lydkach i po zastosowaniu 6 opakowań varico vain pozbyłem sie ich. nawet lekarz mowil mi ze juz tylko operacja pomoze a ja uwierzylem w ten srodek bo balem sie jakichkolwiek operacji i nie zaluje. Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego który sprzedaje produkt VARICO VAIN i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC, Hamilton Group Limited, Eb cosmetics i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@warszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, vita slim, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain i szereg innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajączki to jeden z pierwszych objawów niewydolności żylnej. Innymi są między innymi kurcze nóg, pieczenie, ból kończyn i występujące nocne kurcze. Aby zapobiec rozwijaniu się choroby należy zadbać o zdrowy, aktywny tryb życia, unikać niewygodnego obuwia, długotrwałego siedzenia lub stania oraz gorących kąpieli. Na zmęczone, obolałe nogi pomogą odpoczynek z nogami w górze i masaże. Terapię warto wspomóc preparatami zawierającymi diosminę. Diosminex w tabletkach jest polecany dla osób walczących z objawami niewydolności żylnej. Diosminex Ulga w żelu to kosmetyk dla tych, którzy mają problem ze zmęczonymi, skłonnymi do pajączków nogami - dzięki diosminie wzmacnia naczynia krwionośne, a jednocześnie dba o wygląd nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co.... na to raczej się nic nie poradzi jeżeli chodzi o maści i kremy . Fakt mogą one trochę to łagodzić i poprawiać przepływ żyła... ale jednak na to składa się tyle czynników, że nie uda nam sie z tym walczyć zwykłym kremem. Mi pomóg zabieg laserowy wykonany w http://krefft-laser.pl/ i teraz mam spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem na żylaki - http://leadbit.biz/45NV Polecam go wszystkim kobietom i mężczyznom, którzy cierpią z powodu tych nieprzyjemnych, nieestetycznych żylaków, jako ze ten produkt naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×