Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja EX kupiła dom SZOK

Polecane posty

Gość gość

Nie mamy ze sobą kontaktu już długi czas, ale pochodzimy z tej samej miejscowości. Dzisiaj dowiedziałem się od znajomych z naszego miasta, że X kupiła dom. Nie jest w żadnym związku!!! :-O a ja się ożeniłem i nie stać nas nawet na mieszkanie :-O k***a!!! kurde nie wiedziałem, że to mnie tak zaboli... czasem miałem takie myśli, żeby się jej trzymać ale jak byliśmy razem to byliśmy biednymi studentami co prawda robiła lepsze studia, no ale dobre studia a praca i zarobki nie zawsze idą w parze po co jej dom jak jest sama? a ja z żoną kiszę się u teściów na 50m2 :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz piertol sie i tyle w temacie! wstretny zazdrosnik! wez rozwod ....hahahaha ale nieudacznik u tesciow mieszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wydaje ci się to dziwne że my musimy sie kisić u teściów a ona k***a jest sama i sama jedna będzie mieszkać w tej więlkiej chałupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mieszkam sama w chałupie- no i co??? Póki co- jestem panną. A Ciebie Autorze widać jaki nieudacznik. A to Ci była żonka pokazała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za gotówkę kupiła czy wzięła kredyt i kupiła, bo jak to drugie to bank jest właścicielem do czasu spłaty ostatniej raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to cie moze obchodzic? wez sie do roboty i tez sobie kup a nie siedzisz u tesciow na karku! ty jakis poy****y jestes chlopie. acha i kup sobie masc na bol doopy! (jezeli masz kase!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne jest to, ze sie tak bardzo czyims zyciem interesujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za gotówkę kupiła czy wzięła kredyt i kupiła, bo jak to drugie to bank jest właścicielem do czasu spłaty ostatniej raty " x G****o prawda! Przestań szerzyć te bzdury! Właścicielem jest ex a bank tylko się zabezpiecza na hipotece. O ILE wzięła kredyt, bo może kupiła za gotówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupi chooy! Zostawil ja a teraz zal mu doope sciska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem temat założyła ex i udaje tego ktory ja olał. dowsrtosciowujesz sie myśląc ze on żałuje bo okazałeś sie "bogata" . Powiem ci kobieto , poszukaj se chłopa i nie żyj ich życiem. Wolał inna i poszedł . Żadne domy nie sa recepta na udane życie. Cieszysz sie ze oni żyją na 50 m ? Moim zdaniem to nie taki dramat. Na bank to sa 3 pokoje a jego żona jest tam gospodynią bo teść jest sam. Zazdrosna i do tego urojenia masz z d**y. Facet musiałby miec mentalność k***y gdyby żenił sie dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co jej dom jak jest sama? a ja z żoną kiszę się u teściów na 50m2 pechowiec.gif..??(?xxxxxxxxx Bo moze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź do niej i sie zamień chatami w końcu ty bardziej potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez sie do roboty i tez sobie kup a nie siedzisz u tesciow na karku! xxxxx yhy... ja już 17 lat pracuję i nie stać mnie nawet na małe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest moja była żona tylko ex kobieta no niestety kupiła za gotówkę :-O sprzedała mieszkanie które wczesniej kupiła też prawie za gotówkę, tylko trochę dobierała ponoc kredyt na wykończenie. Sprzedała je i miała pełną gotówkę na dom :-O pewnie musiała coś dołożyć, no ale ponoc super zarabia!!! KURWA ja p*****le!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteście dziwni ludzie! kto wam niby napisał, że to ja ją olałem i ona się mści? Skąd wiecie kto kogo zostawił? Akurat oboje w tamtym czasie zdecydowaliśmy o rozstaniu bo nie było nam po drodze, ona nie chciała zaręczyn i trochę zaczelismy miec inną wizję wspólnego życia. Ona się przeprowadziła i temat się zamknał. kochałem ją jeszcze kilka lat i te kilka lat mielismy kontakt tel. od ok.10 lat w ogóle jej nie widziałem! Ale wy oczywiście wiecie lepiej :-O Poza tym nie to jest porblemem, problemem jest to że nie moge uwierzyć że ona ma dom a jest sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajer :P Oby tej Ex wiodło się dalej tak dobrze :D Czasem lepiej być singielką niż mieć pasożyta który jest z kimś tylko dla kasy :D A ty siedź dalej w klitce jak nie umiesz zatrzymać kasy przy sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosny jestes i tyle. Za to masz swoja ukochana zone na 50 metrach kwadratowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego problemem jest to, ze MA DOM I JEST SAMA???? prosze Cie bardzo wytlumacz mi to bo nie rozumiem. Pisze powaznie, dlaczego jest to problem, bo jedna osoba nie potrzebuje tyle powierzchni do mieszkania czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedź stronę niżej viid.me/qagXLR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, ze ona nie potrzebuje domu, bo mieszka w nim sama. czy to nie jest bez sensu? ja mam żonę i uważam, ze to rodziny powinny mieć domy a nie samotni ludzie. to ty mi wytłumacz po co jest jej dom?? bo tez tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli ja stac, to dlaczego nie. To jest dobra inwestycja pieniedzy. A rodzine na pewno kiedys bedzie miala. To jest komfort, inna jakosc zycia i niestety nie dla kazdego. Dobrze zainwestowala, madra babka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Sprawiedliwości nigdy na świecie nie będzie. Jedni mają więcej i im się należy, inni mają choć się nie należy, inni niczego nigdy nie będą mieli choć się należy, takie życie. Jednym się przelewa inni nie mają niczego. Też szukam mieszkania, żeby zamieszkać po ślubie i na razie nie stać mnie na kawalerkę. Gdybym tyle lat pracował za granicą co w tym kraju to już miałbym kasy na kilka mieszkań. Wynajmowanie to głupota bo nie mam zamiaru napychać kieszeni właścicielom mieszkań za nic nie robienie... lepiej mieszkać ze starymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Ty piertolisz?! ".....mialbym kasy na kilka mieszkan, gdybym pracowal za granica" widac, ze nie masz pojecia jakie realia zycia sa za granica. To zalezy w jakim zawodzie pracujesz!!!! Ale to samo jest w Polsce !!!! choc mamy trudniejsz zycie. nigdy nie bedziesz mial pieniedzy bo niestety nie obraz sie glupiutki jestes. nawet nie chce mi sie dalej pisac i tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
yhy to samo jest w polsce, faktycznie lepiej już nie pisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jest je/bni/ety to moze zrob aferę ze sąsiad ma szybsze auto a jest starszy od ciebie i ma więcej czasu, moze uważasz ze ktoś ma ładniejsza zonę od twojej a jest grubszy i ma stopy jak płetwy. No szok przecież to ty jesteś wybrańcem a inni sa bardziej zaradni i co to za niesprawiedliwość ! Powiem ci zes d**ek az miło popatrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty tepy jestes. jezeli masz kiepski zawod to kiepsko zarabiasz!!! i dotyczy to wszystkich, w Polsce jaki i za granica! csu Ty myslisz, ze kazdy obywatel np. Niemiec czy Wloch, ktory przepracowal 17 lat KUPIL KILKANASCIE MIESZKAN NA WLASNOSC???? blagam cie pomysl troche bo az zal mi ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi nie mieli zadnych zawodow i zarobili za granica, na budowie (malowanie, podawanie cegieł) produkcja (wrzucanie na tasme czy pakowanie). I nie napisalem kilkanascie, zreszta nie wazne, nie chce sie klocic bo po co mi to, miales juz do mnie nie pisac.... dla ciebie za glupi jestem. 17 lat pracuje i nie stac mnie na kawalerke choc ostatnie kilka lat mam swoja dzialalnosc. Kumpele po 4 latach pracy za granica wybudowal dom, po 16 mialby pewnie 3 albo 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego Ty nie pojedziesz? moze Ci sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za podawanie cegiel kupil dom??? w Polsce czy za granica?? ciekawe... a zyl powietrzem a mieszkal w 10 facetow w dwoch pokojach! i przyjechal i udaje wielkigo pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pieniadze zarobione za granica chcesz kupic mieszkania w Polsce a to juz jest cos innego. mozna bylo zrozumiec cos innego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×