Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurwíony mąż

Moja żona to durna, nielogiczna peezda, wymienie na inną

Polecane posty

Gość wkurwíony mąż

wiek nieistotny, ale ważna logika i zaradność życiowa, czyli partnerstwo. Księżniczkom dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po cos zenil sie z nia?Widzialy galy co braly a teraz sam stekasz jak taka pizda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się z nią ożeniłeś? Ładna była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwíony mąż
żeniłem się gdy oboje nic nie mieliśmy i była normalna, teraz ma wszystko co potrzebuje i palma jej odbija. Tak zmieniają się kobiety. Była przeciętna, żadna miss, i nie brałem ją przez urode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się rozwiedz a nie truj d**y ludziom na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwíony mąż
podaje te dane dla przestrogi dla innych facetów, waszym babom NIGDY nie dogodzicie, zawsze im coś będzie brakowało albo coś będą chciały zmieniać, to niestabilne psychicznie istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu mężowi tez nie dogodzisz. Dzisiaj obiadu nie zjadł bo ziemniaki były zbyt słone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuchaj kolego. To, że Tobie się małżeństwo nie układa, źle wybrałeś czy nie umiesz z żoną rozmawiać, nie znaczy, że wszystkie baby są złe. Z moją dogaduję się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwíony mąż
gość dziś Może się wymienimy? Ty zostaw jego i przyjdź do mnie a ja moją wyśle do niego, gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do czasu kolego, pewnie za krótko ją jeszcze masz i nie ma wszystkiego więc palma jej "jeszcze" nie odbija. Troche poczekaj, na pewno ją też dorwie palma, bo wszystkie baby z czasem ją łapią, bo po prostu mają za dobrze i im się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Może się wymienimy? Ty zostaw jego i przyjdź do mnie a ja moją wyśle do niego, gdzie mieszkacie?" he he...dobre...tylko po co mi facet który wypłakuje się na babskim forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie babskie tylko LUDZKIE forum, ale wy baby lubicie robić podziały typu to moje a to twoje, nawet tu, co za plemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No nie ma wszystkiego, a Twoja ma? :D Moja się nigdy nie nudzi, to wulkan energii. Miała ciężkie życie i docenia drobiazgi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moja ma wszystko co potrzebuje i nie musi robić nic, a twojej nie odbiła jeszcze palma bo nie ma wszystkiego co potrzebuje, za słabo się starasz widocznie, może łap drugi/trzeci etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie dziele ....wszystko mam wspólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co to znaczy ze ma wszystko ? nie można mieć wszystkiego? K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś No nie ma wszystkiego, a Twoja ma? smiech.gif Moja się nigdy nie nudzi, to wulkan energii. Miała ciężkie życie i docenia drobiazgi oczko.gif >>> każda docenia drobiazgi aż ma ich dużo i potem już nic nie docenia i palma odbija, aż to straci, takie to chore babskie stworzenia. Zobacz filmik Wojna Państwa Rose z 1989 aby zrozumieć babską głupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkurwíony mąż dziś -"żeniłem się gdy oboje nic nie mieliśmy i była normalna, teraz ma wszystko co potrzebuje i palma jej odbija. X Za dobry byłeś dla niej i dlatego palma jej odbiła. Za dużo od siebie dawałeś a za mało wymagałeś ot i co. To zdanie samotnej niezamężnej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i co to znaczy ze ma wszystko ? nie można mieć wszystkiego? K. Zgłoś Ma wszystko co POTRZEBUJE, nie mowa o zachciankach i fantazjach, bo z tym to całe bogactwo tej ziemi jest za mało dla tych chciwych kur/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz 100% racje, ale to częsty błąd facetów, i potem tak to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez palma odbija. Mam niby poukładane życie, dom , samochód itp ale nie jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chętnie z tobą porozmawiam bo widze że masz rozum i logike a to rzadkość u kobiet obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mi tez palma odbija. Mam niby poukładane życie, dom , samochód itp ale nie jestem szczęśliwa. >>> typowa baba, dobry przykład. Dzieki za udział w rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wyroocham cie chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mi tez palma odbija. Mam niby poukładane życie, dom , samochód itp ale nie jestem szczęśliwa. 0000 Problem taki że wy po osiągnięciu celu szukacie sobie ciągle nowy cel, nie potraficie po prostu być zadowolone tym co macie i dać sobie dalej spokój. To tak jak apetyt rośnie w miare jedzenia, to samo z korupcją, kradzieżą i innymi CHCIWOŚCIAMI. A chciwość nie zna granic. I tu tkwi problem. Baby są po prostu CHCIWE z natury i chcą aby inne im ciągle zazdrościły, czyli choroba psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystrzacha
A g****o właśnie nie ma tego czego potrzebuje naprawdę, ponieważ by jej nie odbiła palma potrzebuje niepewności, wtedy jej się chce seksu, bo się boi, że facet odejdzie i tak go kusi. Ty po prostu bab nie rozumiesz, co nie znaczy, że one nie są yebnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bystrzacha dziś tu facet masz też racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Problem taki że wy po osiągnięciu celu szukacie sobie ciągle nowy cel, nie potraficie po prostu być zadowolone tym co macie i dać sobie dalej spokój. To tak jak apetyt rośnie w miare jedzenia, to samo z korupcją, kradzieżą i innymi CHCIWOŚCIAMI. A chciwość nie zna granic. I tu tkwi problem. Baby są po prostu CHCIWE z natury i chcą aby inne im ciągle zazdrościły, czyli choroba psychiczna." Nie zgodzę się z tobą . Szczęśliwa byłam, kiedy nie miałam nic . To wy faceci jesteście psychiczni. Macie zony to i starać się już nie musicie ... nieprawda ? Dbasz o żonę ? Jak często razem gdzieś wychodzicie ? Jak często jadacie kolacje przy świecach ? Co robisz w kierunku aby wasze życie nie było nuda i rutyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertolicie chłopaki jak potłuczeni, siur i możliwość darmowego seksu wam wszystko przesłania i potem nagle te rozczarowania i rozpacz i pretensje do całego świata, że żona się zmieniła. A ty jeden drugim sie nie zmieniłeś, dalej piekny , młody, zabawny i jakże stabilny emocjonalnie. to czemu swoje żony od peeezd na forach wyzywacie jak jakieś tzipy, zamiast w domu to załatwić, powiedzieć co was boli i albo razem coś ratować albo sie rozwieść. tylko naprawdę wam się wydaje, że przy takim mysleniu i stosunku do kobiet to z następna będzie raj? Takie same syfy sobie zrobicie w domu i znowu bedzie zdziwienie jak to wyszło, a te baby to takie złe, a ja taki cudny tylko jakoś mi nie wychodzi. Dorosnąć panowie, wziąć odpowiedzialność za swoje wybory- te złe również i rozwiązywać problemy jak człowiek dorosły a nie płacze i wyzwiska na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:12 - BRAWO TY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×