Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moje małżeństwo po 16 latach dobiegło końca...

Polecane posty

Gość gość

Moje małżeństwo po 16 latach dobiegło końca zdecydowałam się na separacje, nie dam się już więcej poniżać i bić! przez męża i wścibską teściową która mnie nienawidzi i ubliża, mam bardzo ciężką sytuacje życiową, nie mam dokąd pójść rodzice mi nie pomogą bo sami mają ciężko, jestem w tracie poszukiwania pracy bo mąż całkowicie uzależnił mnie od siebie i jeszcze wmawiał mi że bez niego jestem nikim że i tak pracy nie znajdę a ja w to wierzyłam :( mam bardzo niskie poczucie własnej wartości> Nawet jak pójdę do pracy to i tak nie jestem w stanie wynająć mieszkania i utrzymać siebie i nastoletnią córkę ... boję się o nią o siebie bo nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam z tymi potworami :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do adwokata, pozew o alimenty , podział majątku, świadków ze jesteś bita. Działaj. Nagrywaj awantury, szukaj pracy, za opiekę nad starszymi ludźmi czadem dają mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Cię bije i są ślady to w te pędy obdukcję zrobić- idziesz po prostu do szpitala i tam sporządzą obdukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna larwa która całe życie leżała i doiła faceta, a jak na nią krzyknął dwa razy to tyran i damski bokser. Skoro taki zły to po cholerę siedziałaś z nim 16 lat? Do roboty !!! Nie umiesz utrzymać dziecka to niech mieszka z ojcem a ty won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Skąd wiesz jaka byłą sytuacja, czy znasz tę kobietę tak dokładnie, że wydajesz taki osąd? Może i Tobie świat się kiedyś zawali i wtedy przypomnij sobie ten swój jadowity post. Zło wraca, pamietaj o tym, dopadnie Cię w najmniej spodziewanym momencie życie, gdy będziesz słaby i bezbronny, tak jak Autorka tematu. A poza tym wszystkiego dobrego Autorce i Tobie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mamy oceniać męża autorki, też go nie znamy wiemy tylko co napisała, a zazwyczaj przy rozstaniach kobiety wyolbrzymiają, jak złapałem moja ex żonę z innym w łóżku dałem jej w pysk i wywaliłem za drzwi, pierwszy i ostatni raz bo szanuje kobiety. Oczywiście byłem damskim bokserem zawsze, co chwilę powtarzała on mnie bił i wyzywał o dzifek. Więc nie należy wierzyć autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×