Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta dojrzała po 40

Może jestem zazdrosna, ale...

Polecane posty

Gość kobieta dojrzała po 40

Wczoraj byliśmy z mężem na spacerze. Po drodze minęliśmy pewną kobietę z jego firmy. Jak ona się do niego uśmiechnęła. No myślałam, że szlag mnie trafi. Chyba nie wypada tak uśmiechać się do własnego szefa. Głupia młoda pipa. Oczywiście krótka spódnica, szpile i się dziwić, że facetowi zawróciła w głowie. Nienawidzę jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurew zwykła
pewnie mężulo już zna każdy zakamarek jej ci.py :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta dojrzała po 40
Podejrzewałam ich o romans, ale mąż przysięgał, że nic go z nią nie łączy. Po wczorajszym spacerze jestem pewna, że mnie kłamał. Ona nadal siedzi w jego głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta dojrzała po 40
Za wszystko. Odbiera mi męża a dzieciom ojca, kurewka jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kobieta
To ja się dołączam, tylko mój się przyznał... Nie wiem co robić, mamy 2 dzieci (małych dzieci) strasznie mi ich szkoda, ale jak nas zostawi to puszczę go z torbami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta dojrzała po 40
Ja mu rozwodu nie dam. Po moim trupie. Nie dostanie cipa jedna wszytskiego podanego na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko
hehehe tak zabij ja najlepiej bo jest ladniejsza i zgrabniejsza niz ty Buhahaha durna babo A moze zamiast eskalowac nienawisc to bys sie wziela za siebie i pokazala mezowi co by stracil ?? No i sorry ale nie kazda ladna mloda i atrakcyjna kobieta jest zainteresowana sexem z dziadkiem Ale jak ktos jest zawistny to kazda kobieta bedzie pszeszkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd masz pewność że Cię zdradza z nią? Tylko dlatego że młodsza i się uśmiechnęła?! Jak kogoś podejrzewasz to musisz mieć podstawę ku temu, zdobądź dowody , a wtedy dopiero mów że Cię zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętasz film Zmiennicy Stanisława Barei? Pamiętasz Michalikową, graną przez Krystynę Tkacz, która wszędzie widziała zdradę swojego Ciapulka (Tomasz, grany przez Krzysztofa Kowalewskiego)? Rzeczywiście, w drodze do kochanki Michalik wpada do studzienki kanalizacyjnej, a później ląduje w szpitalu obok Stanisława Lesiaka (Bronisław Pawlik)? Bo jeśli pamiętasz, to chyba wiesz, że nie powinnaś się zachowywać tak, jak to robiła w tym filmie Michalikowa? Wiesz? To czemu robisz z siebie wariatkę, debilkę, tak jak ona? Jeśli nawet twój mąż ma coś na boku, to chyba podobnymi zachowaniami możesz co najwyżej narazić się na śmieszność i definitywnie pozbyć się chłopa z twojego życia. Postaraj się uwierzyć w to, że nawet jak twojemu podobają się te młodsze (a mają się prawo podobać, nie jest chyba z gliny), to twoim zadaniem jest go przekonać, że na tamte, to on sobie może jedynie popatrzeć. O tamtych to niech on wzdycha, ba niech marzy o nich, byle te marzenia snuł w twoim łóżku i w twoich objęciach. I uważaj, żebyś się nie zbłaźniła. W postaci Michalikowej nikt nie widzial atrakcyjnej kobiety, ale zazdrosnego babiszona. Obejrzyj zmienników jeszcze raz. Jeśli uda ci się zagrać Antymichalikową, to mąż jest twój. Jeśli zaczniesz wcielać się w rolę z filmu, przepadło. Nawet, jak jest Bogu ducha winny, to tez będzie się starał od ciebie uciec, choćby po to, żeby mieć spokój. Głowa do góry i więcej wiary w siebie. Czyżbyś rzeczywiście była tak paskudna, że wpadasz w taką panikę i nie wiesz, co dalej robić? No dobra, zmieńmy film na Czterdziestolatka. Pamiętasz, co radziła kobieta pracująca Magdzie? Masz męża oczarować, a on wówczas może zaśpiewa ci przy gitarze My Bonnie. Na razie posłuchaj oryginału http://www.youtube.com/watch?v=-GNrVb-HtZ4 i weź się poważnie za oglądanie komedii. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak on ma coś
na boku, to chyba dobrze, że pozbędzie się go ze swojego życia ? Kuźwa, chłop to niby taki konieczny do życia jest ? Niech spierdala w podskokach i się przekona, ze prędzej czy później i najlepsza dupa mu się "przeje" i spowszednieje. Autorko - nie poniżaj się nie zabiegaj o uwagę kogoś, kto pewnie i tak ma cię w dupie. Kobieta zawsze wyczuwa jak facet jej przyprawia rogi, skoro czujesz, że coś kręci, to pewnie kręci. Dowiedz się prawdy i idź po rozwód. Olej idiotow dla ktorych guru jest Bareja i jego komedyjki :D Też mi kuźwa, autorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Uśmiech młodej pracownicy nie znaczy od razu,że Twój Mąż ma z nią romans i zamierza Cię zostawić.Rozumiem,że mając swoje lata, jesteś zazdrosna o młodsze i czujesz się zagrożona z ich strony,ale nie popadaj w obłęd. Trudno,żeby młoda kobieta chodziła w worku pokutnym i omijała Was z daleka.A może sądzisz,że zachowała by się ładniej udając,że Was nie widzi? No litości. Jesteś dojrzałą babką - przecież wiesz,że mężczyźni oglądają się za ładnymi kobietami.Na takiej samej zasadzie jak my oglądamy się za mijanym przystojniakiem.Gdzie tu mowa o zdradach, rozwodach itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhhh
Ty nie jesteś dojrzała, ty jesteś zwyczajnie głupia. :O I pusta, skoro uważasz, że tylko wygląd sie liczy. Nie masz nic wiecej do zaoferowania? To faktycznie po 40tce jesteś konczona i każda nastoletnia pinda ma nad toba przewagę, i to sporą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie bym się obejrzała
za jakimś przystojniakiem na ulicy ale skąd w polsce wziąć przystojniaka ? :O Chyba z importu :O Po drugie, da się poznać po spojrzeniu i uśmiechu jakie relacje są między babą i chłopem (zwłaszcza jak są już intymne). Ja rozpoznaję w każdym razie. Pewnie było coś niepokojącego w tym dla autorki skoro ją to tak ruszyło. Intuicja, moje drogie, intuicja. A swoją drogą mini w połączeniu ze szpilami i wydekoltowaną bluzką to strój roboczy dziwki, a nie coś, co jest naturalne dla młodej baby. Polki zupełnie nie mają wyczucia jak o to chodzi. Jak wszystkie baby ze wschodu - byle doopsko pokazać, odkryć co się da i ile się da, a może jaki gach się trafi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarussiowa
Gdybym miała robić sceny za każdym razem gdy jakaś kobitka popatrzy czy uśmiechnie się do mego męża, to bym w psychiatryku wylądowała! Kobieto, odpuść trochę, on ma swój rozum i wie gdzie są granice. Żyjemy wśród różnych ludzi, ładniejszych i ba, nawet mądrzejszych od nas , trzeba to zaakceptować i żyć dalej, swoim życiem, a nie wszędzie szukać zagrożenia! Zrób tak,bo zwariujesz!powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgdfsdsdsd
ona tez bedzie keidys stara i brzydka, wyluzuj. najwyzej cie zostawi facet co w tym strasznego?? takie zycie, takie czasy chore, zwyrodnione, pelne chuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spodniarz
A zaprosz ja do trojkata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszcze Kate
autorko jak bedziesz dalej taka to bedziesz brzydka---ale od srodka :-O nie ma nic obrzydliwszego niz zazdrosnie i zawistnie patzraca kobieta. to jest odrzucajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×