Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piczka22

Musiałam z nim zerwać

Polecane posty

Gość Piczka22

Jak zapomnieć o człowieku którego się kochało i nadal kocha? Zerwalam z nim, ponieważ rozmowy z nim nie przynosiły skutku. Odeszłam by coś do niego dotarło, odeszłam mając nzerwałam ponieważ facet ten był strasznie zazdrosny o wszystko. Nie mieszkaliśmy ze sobą a on praktycznie dzień w dzień przez telefon mi mówił ze ma dziwne przeczucie ze z kimś za jego plecami się spotykam, że na imprezie ktoś puścił mi oczko kto to był, że jak wieczorem jezdze autem to po co pewnie z kimś się spotkać. Takie różne jego dziwne pytania podejrzenia stawały się coraz bardziej irracjonalne azw końcu postanowiłam ze nie będę tego dłużej słuchac i się tłumaczyć. Sprawiał mi tym przykrość tym brakiem zaufania w moje uczucia. Zapewnialam ze kocham. Ale sytuacje znów się powtarzały.uwaga, "Wisienka na torcie ": ostatnia niedziela świetnie spędzona. Wieczorkiem on dzwoni i pyta co u mnie. Prosze go by dał sekundę bo mi padnie bateria i musze podłączyć tel do ładowarki. Po czym słyszę od niego ze pewnie dopiero teraz wróciłam do domu i z kimś jeszcze się po nim spotkałam bo dopiero teraz tel chce ładować co świadczy o tym ze pewnie dopiero teraz do domu zjechalam. Inna sytuacja na dzień kobiet. Wysłał mi kwiaty przez kuriera i dopytywal czy juz był i mi wręczył. Ja mu nie odpisywalam dłuższy czas bo kwiatów nie było odezwalam się dopiero jak przyjechał i mi je podarowal. On stwierdził że długo mu nie ospisywałam bo pewnie nie byłam pewna od kogo te kwiaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty chopczyku masz wyobraxnie . kolejny artysta . pisz ksiażke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie beznadziejne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×