Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na której randce seks

Polecane posty

Gość gość

No właśnie na której.Mam 32 lata. facet 42. Pierwsza randka już była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, czy Ty seks traktujesz jak "sport", ze zadajesz takie pytania? Jeśli chcesz faceta zatrzymać przy sobie, to najpierw spraw, żeby się w Tobie zakochał i zaangażował uczuciowo, bo jak mu dasz "od razu", to Ci gwarantuję, że już na drugi dzień o Tobie zapomni a w każdym razie będzie Cię traktował tylko jak "kobietę przejściową".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziewczyna nie daje mi na max 2 randce to ja olewam. Dzisiaj kobiety sa tak rozwiazle, ze nie bede frajerem by czekac chocby do 3 randki. Inni dostaja od razu wiec czemu niby ja nie mam dostawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ty chcesz z nim / nią chodzić czy stukać w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku i w okresie zimowym kominy trzeba przepychać szczególnie jak jesteś cnotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Chcę być Twoją suczką. Tutaj zobaczysz moje fotki i kontakt: http://seksnumer.pl/sex-telefon-basia.html Wiem, że tylko jako uległa suka mogę osiągnąć orgazm. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa! Wystarczy kilka mocnych lub wulgarnych słów a staję się suką. Gdy wejdę w ten stan możesz ze mną zrobić wszystko co zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to kiedy? Kiedy będziesz miała ochotę, może to być po 20 min albo po dwóch miesiącach a nie jakieś tabelki co robić na którym spotkaniu. Ale prawda jest ze jak będziesz na siłę przetrzymać gościa to w konsultacjach cię zostawi, nie macie po 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.12.11 wy koorfy tylko o roohaniu myślicie, a najlepiej od razu zaciążyć i alimenty ciągnąć, co za pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu się odzywa frustrat-impotent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zrób sobie palcówe to lepiej się poczujesz, chyba umiesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty mi zrob, umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Złóż impotencie wizytę dziewczynkom w agencji, przestaniesz przynajmniej wypisywać głupoty na forum trollu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty mi zrob, umiesz? Zgłoś mam wstręt dotykać tępe pipy z syfami, więc musze odmówić tego "zaszczytu", palcuj się sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie mam potrzeby odwiedzać twoich tępych koleżanek w burdelu, niech sprzedają swoje pipy facetom w czarnych sukniach, tamci mają potrzebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×