Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najświętsza Maria : tęsknijcie za Mną aby moje Serce mogło w was zamieszkać i

Polecane posty

Gość gość

i dać wam moją miłość . Maryja przekazuję słowa do siostry Mary Efrem : " Ufajcie mi i miłujcie Mnie , ja tak pragnę wszystkich was umocnić .. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria również w Medjugorie pragnie nas abyśmy do niej zawsze przychodzili : www.medjugorje.ws/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria do Mary Efrem : " Moje kochane córki , jeżeli miłość do Mnie nie będzie mieć korzeni mocno wrośniętych w wasze serca , to szybko zaniknie albo zostanie wyrwana przy pierwszym 'sztormie' który was ogarnie ... , ... czy przez pamięć i miłość do Mnie zechcecie pójść dalej i uczcić Mnie jeszcze bardziej , biorąc moje słowa do waszych serc i czynić to o co was proszę ? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz byl taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to jest Mary Efrem? Jakaś nowa przywódczyni sekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 września 2007 , Gietrzwałd Najświętsza Maria : " Oto ja Matka Je.zusa , Matka B.oga stoję przed wami . Otwieram swe ramiona i mówię do ciebie córeczko , do ciebie synku : Kocham ciebie , Je.zus ofiarował tobie Mnie - Maryję abyś nie była samotna . Abyś nie była zagubiona w swoim życiu . Abyś znał drogę swym życiu i miał z kim tą drogą iść ." " Je.zus ofiarował dla ciebie Mnie , abyś nie błądził , nie szedł dłuższą drogą , ale byś poznał drogę miłości . Tutaj jestem Ja Maria , pani Gietrzwałdzka . Tutaj jest mój dom , ale to jest też twój dom córko , synu - dom matczyny ." "Złóż , tutaj na moje ręce wszystkie twe problemy i obciążenia rodzinne , konfliktowe , finansowe czy braku zdrowia . Pragnę z twoich rąk i serca zdjąć ten twój ciężar . Powierz wszystko mnie swojej Matce . Ja jako Matka zajmę się wszystkim . W zamian przyjmij ode Mnie Mój pokój i Moją miłość. Przyjmijcie też dzieci miłość Je.zusa mego Syna . Niech spłynie na ciebie Jego przebaczenie ." "Przyjmij też Mnie i pozwól , że będę ci gwiazdą oświecającą twą życiową drogę . Nie lękaj się dziecko przyjmij i powiedz tak na ten dar Je.zusa dla ciebie . Przyjmij Mnie jako swoją Matkę a zaprowadzę cię do Mego Syna Je.zusa i błogosławie jako moją córeczkę , jako mojego syna .. ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
San Martino , Schio , Italia 1985 - 2004 r. Najświętsza Maria : " ... Poświęćcie się memu Niepokalanemu Sercu a nastąpi wasze uświęcenie ... " Poświęćcie mi wasze dzieci , siebie samych , całą młodzież i małe dzieci . Nie pozbawiajcie ich moich kochających matczynych objęć ..." Wszystko co ode Mnie do was przychodzi jest miłością do was . Odkryjcie tą miłość , która także to co złe potrafi naprawić i przemienić w dobro ... ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kult bogini matki ma się dobrze w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na całym świecie , do XIX wieku było ponad 400 objawień Najświętszej Maryi . Wiele objawień uratowały od grożącej kary bożej całe regiony , np. w La Salette , w Fatimie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria jest naszym największym skarbem ale razem z Jezusem który w jej Sercu od dawna mieszka . Każdemu , kto się poświęci odmawianiu jej różańca , zapewnia o swym umocnieniu i swej bezustannej miłości w każdym smutku lub zagrożeniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym jak na początku tego filmu księżą nieudolnie opowiadają o znakach na niebie , to już w połowie tego filmu sama Najświętsza Maria - matka Jezusa , poprzez swe objawienie rozjaśnia sprawę zjawienia się krzyża na niebie . Zapewnia też o swej wielkiej miłości do nas grzeszników i zaprasza do zawierzenia jej nadziei , którą nam na nowo daję . https://www.youtube.com/watch?v=mMi_K563zgs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję autorko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościół potrzebuje oczyszczenia i odnowienia. Ono się dokona nie poprzez ludzkie reformy i starania, lecz w momencie największej ciemności, kiedy siły zła oraz duch Antychrysta jawnie ukażą swoją działalność w Kościele. Nastąpi ciemność, która będzie o wiele bardziej przerażająca, niż za czasów wielkiej schizmy i reformacji. Ten czas musi jednak nadejść, moje kochane ziemskie dzieci, aby pośród ciemności- podobnie jak w noc zmartwychwstania Mojego Boskiego Syna- mogło się objawić światło i blask prawdy, jaśniejący mocą nowego poranka, w którym wszystko stanie się nowe./263/ http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/oredzia-cziv-adam-czowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26VIII2013 Wasze grzechy opóźniają nadejście Królestwa Bożego, lecz jeśli posłuchacie Ducha Świętego i wzbudzicie żal- nie tylko za grzechy wasze, ale również za grzechy narodu- wtedy Bóg zmiłuje się nad wami. Dlatego dzisiaj, kiedy wsłuchuję się w wasze modlitwy i prośby i kiedy polskie serca łączą się z Moim Tronem- tu, na Jasnej Górze, wzywam was do narodowego rachunku sumienia! Do pokuty i żalu za grzechy oraz do wypełnienia waszych ślubów /str.140/Adam Człowiek „Oto czynię wszystko nowe”. Orędzia z lat 2013-2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyższe słowa się wypełniły 15X2016r. Tego dnia na Jasnej Górze w posiadłościach Królowej Polski zebrało się około 150 tyś. wiernych, którzy przyjechali by modlić się pokutować, przepraszać za ojczyźniane, wiekowe grzechy. W chłodzie, na kolanach przez kilkanaście godzin wznosił się do nieba szturm modlitwy za Polską o zerwanie zakuwających ją kajdan grzechu. Morze ludzi rozmodlonych, skupionych, wołających o przebaczenie uczestniczyło w narodowym egzorcyzmie, potężnym orężu w duchowej walce o ratunek dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23XI2013 Prosiłam was , abyście modlili się za Rosję. Nadal ponawiam swoją prośbę, ponieważ Bóg pragnie jedności Kościoła....Jeśli będziecie wytrwali w modlitwie za Rosję, to wkrótce Bóg uczyni cud za wstawiennictwem Mojego Niepokalanego Serca i wiele Kościołów na Wschodzie zwróci się ku Zachodowi. Ufajcie i wierzcie w moc Ducha Świętego./176-178/ 13 II 2014 Bądźcie pewni, moje kochane dzieci- gdyż pragnę dziś rozwiać wasze wątpliwości- że intencja poświęcenia Rosji została powierzona Mojemu Niepokalanemu Sercu i przeze mnie przyjęta. Wy trwajcie nadal w modlitwie za ten naród, aby nie był wykorzystany przez siły zła do rozlewu niewinnej krwi./227/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryja 3-krotnie w orędziach „Oto czynię wszystko nowe” podkreśla wagę przygotowania się do mającego nastąpić światowego „ostrzeżenia-wstrząsu sumień”, poprzedzającego powtórne przyjście Chrystusa. Ma być to największe w historii świata wydarzenie fizyczno- duchowe, podczas którego każdy człowiek w wymiarze indywidualnym odczuje przez 15 min. obecność Boga, rozpozna grzeszność swojej duszy w perspektywie wieczności. U wielu rozmiar grzechów będzie tak wielki, że nie pozwoli im to nawet zwrócić się do Boga i prosić o miłosierdzie, bo natychmiast umrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety merkabo poprawę ludzkości jaka nastąpi po oświetleniu sumień wykorzysta antychryst , który wśliźnie się na tron Piotrowy . Będzie zewnętrznie bardzo uprzejmy i podziwiany .Będzie nawet czynił cuda . Ale to , że przegra z Bogiem to on wie , bo o tym piszą pisma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie możemy po prostu sobie żyć. Przecież nikogo nie zabijamy, nikogo nie torturujemy, a i tak musimy wiecznie przepraszać za coś, nawet za najdrobniejsze drobiazgi, mimo że Bóg sam jest dla nas bezwzględny, wrzucił nas w rzeczywistość ciężką i pełną niesprawiedliwości i zostawił nas z tym wszystkich samych na pastwe losu i tylko się przygląda. Póki jest człowiek młody to jest jakaś nadzieja w życiu ale po 30-tce to jest dramat, nawet doprosić się o spełnienie w życiu nie ma możliwości tylko jak kobieta popełni błąd i poślubi człowieka który okaże się dupkiem to musi się z nim mordować aż do usranej śmierci. Dlaczego Bóg nas nie ostrzega przed niczym co ma nas spotkać nieszczęśliwego w życiu, a potem tylko sie przygląda i milczy, a ty człowieku się męcz i morduj. Dlaczego mamy płacić za Adama i Ewę skoro nie jest to nasz czyn. Przecież Bóg jest sprawiedliwy. Inna rzecz cóż oni takiego zrobili. Skoro nie mogli jeść z jakiegoś drzewa to po co Bóg postawił im je przed nosem. Przepraszam bardzo ale nie jest to dla mnie do przyjęcia. Wszystko pisane jednym i tym samym frustrującym językiem z kosmosu i żadnego ludzkiego słowa takiego z życia wziętego. Dziwny język a potem człowiek wraca do rzeczywistości i musi się użerać z jednym i tym samym z czym Bóg nawet zdania nie zabierze w stricte danej sprawie. Dlaczego jednego obdarzy powodzeniem i miłością a drugi dostaje WIELKIE NIC. Czyżby jednego bardziej kochał a drugiego wcale ??? Niestety tak to wygląda. Nawet jeżeli jest to krzyż to dlaczego ten pierwszy go nie dostaje tylko ten drugi. Przepraszam ale nic z tego nie rozumiem. Jest to dla mnie wszystko nie do przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w raju było bardzo dużo drzew a te dwa z których oni nie mogli jeść to nie były na widoku , bo jedno z nich było na małej wysepce w środku stawu . Bóg jest bardzo dobry bo gdy Adam i Ewa zostali oddaleni z raju to Bóg zaopatrzył ich w różne krzewy i wiele ziaren do siania , oraz część zwierząt poszło z nimi . o W dzisiejszym świecie jest bardzo wielki pośpiech cywilizacyjny i w ciągu jednego dnia dzieje się tyle wydarzeń co w średniowieczu działo się w tydzień. o Dlatego każdy by mógł odnaleźć swe przeznaczenie : np. założenie rodziny czy wybór zawodu, potrzebuję pomocy bożej . A ostrzeżenia przed nieszczęściami lub złym wyborem życiowym , otrzymujemy w snach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria, matka Jeszua przewraca sie w grobie kiedy slyszy wasze balwochwalcze hasla na czesc podszywajacego sie pod nia demona. Nawroccie sie poki jest czas! Czytajcie Pismo Swiete, odrzuccie zludne nauczania i doktryny ludzkie i robcie tak, jak mowi Slowo Boze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spierniczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany ale durnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×