Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nauka języka po 30

Polecane posty

Gość gość

jak myślicie czy to dobry pomysl? nie jest mi angielski jakoś bardzo potrzebny, ale w pracy na pewno sie przyda wiec postanowiłam się podszkolić. ale czy po 30 nie jest trudniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno?leniuchy jestescie i nic wjecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 30tce musisz ubrać się w worek pokutny i położyć się do trumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze nie za późno. W nauce języków najważniejsza jest MOTYWACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaff
dlaczego nie? Empik prowadzi kursy dla dorosłych, więc moim zdaniem zapotrzebowanie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare chinskie przyslowie mowi: korzen zenszenia jest dobrym lekiem na impotencje, problem tylko w tym jak go przymocowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka6
Wystarczy zapisać się na kurs dla dorosłych. Sporo szkół coś takiego prowadzi. A język angielski zawsze się przyda, tym bardziej że trzydziestolatka (-tek) to przecież jeszcze młoda osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 30 to dużo? przecież to świetny wiek!! jak chodziłam na kurs do akademii językowej http://www.aj.edu.pl/ przez kilk a miesięcy, mam 34 lata, angielski podszlifowałam mocno , a na naukę wcale nie jest za póxno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani w wieku 33 lat przyszlo mnie mieszkac w Niemczech i uczyc sie niemieckiego dla zaawansowanych ( podstawy juz znalam) i.... nauczylam sie. Na nauke nigdy nie jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie moja teściowa po 50 tce wyjechała zagranice do pracy. Nie potrafiła nawet jednego słowa w języku obcym powiedzieć. Teraz pracuje w firmie w dziale sprzedaży. Do 50 tki obecny 30 latek może biegle mówić w kilku językach. Pod warunkiem, ze się przyłoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkola jezykowwa nie nauczy cie dobrze. Chodzilem do kilku lecz nie odnalazlem sie tam. Wyjechalem za granice i wzialem prywatnego nauczyciela. Duzo drozej ale postep widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie ja już mam 30 co powinnam zrobić - usiąść i czekać - bo mi mozg przestanie mi za chwile działać :) ? Na Uniwersytetach 3-wieku panie po 70 latają na lekcje francuskiego by moc śpiewać sobie piosenki Edith Piaf a wy tutaj o 30 :) Jak się człowiek nie uczy to zamiast iść do przodu - cofa się!!! Powodzenie przy wkuwaniu słówek !!! www.cafechicchoc.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia w nauce. Jest ciężej niż jak się ma 7 lat ale nie jest to niemożliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty stara k*****oo do garów i mycia podłogi a nie do nauki języków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o motywację do nauki języka, to najpierw należy zrozumieć co to jest nauka języka i dlaczego powtarzanie zniechęca nas i odbiera nam motywację. Proponuję Ci przeczytać sobie kilka wpisów z Metody 5s tutaj: https://www.facebook.com/metoda5s/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypiertalaj z tymi reklamami! ile mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×