Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość123321

niby dorosłe dziecko ,a niedojrzałe

Polecane posty

Gość gość123321

Co byście zrobili ,gdyby wasze dziecko w wieku około 30lat nie chciało się usamodzielnić i by siedziało ciąglę w domu , spotykało się ze znajomymi i uwaga ...chodziło do kościoła..takie zdewociałe życie ,ale do pracy nie pójdzie i z domu się nie wyprowadzi ? Znacie takie osoby ? Co wtedy robić wyrzucić z domu ? czy dać spokój i czekać ,aż samo zaskoczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd ma pieniądze na te wyjścia ze znajomymi, na ubrania, kosmetyki? Ja jak nie poszłam na studia, to poszłam do pracy i MUSIAŁAM się dokładać do rachunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo! WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
nie marne prowo tylko taka mamy sytuacje w rodzinie. Skąd ma pieniadze ? kiedys przez jakis czas pracowała i sobie odłożyła ,ale potem przestała i tak siedzi w domu i siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ma takich głupich rodziców, że jej na to pozwalają, to ich sprawa. Gorzej jak oni się stracą, ciekawe co wtedy zrobi, za co będzie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez zadnej szkoly to gdzie ma pracowac. gdyby byla ladna to do Dubaju miala by szanse a tak to lipa. brzydka, glupia i bez szkoly. za rok bedzie menelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
Głupi rodzicy czy nie ..zostawmy to narazie. Pytanie co teraz robić. Ta osoba pracowała przez jakiś czas ,ale zrezygnowała pracować na rzecz kościoła..taki styl młodej dewoty. i tak siedzi u rodziców na garnuszu niby szuka pracy ,ale juz tak od roku i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka szkole skonczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corka ma NIBY 30 lat a ty dopiero TERAZ sie zastanawisz?? PROWO JAK NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymienić zamki w drzwiach i wywalić jej rzeczy przez okno. Sami rodzice zrobiliście z nią uzależnioną ofiarą losu. Jak taka dewotka to na zakonnice do klasztoru niech idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
Nie jestem ani tą osobą ani rodzicem. Po prostu taka sytuacja ma miejsce w rodzinie . Wiadomo ,że coś musiało pójść nie tak wcześniej. Łatwo powiedzieć wywalić swoje dziecko za drzwi i potem mieć na sumieniu ,ale z drugiej strony nie robiąc nic tylko przedłuża się to odcinanie pępowiny. Trochę masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
To nikt nie miał ? nie ma takie sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego smarujesz kogoś ze swojej rodziny? Nie masz swoich zmartwień? Swoich problemów? Swoją dópą się zajmij nie cudzą idiotko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchodze stad. powodzenia kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
Jak ktoś niema nic sensownego do powiedzenia to niech nie pisze nic. Wyzywające trolle również wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wina rodziców. Nie kupili dziecku mieszkania, więc gdzie to dziecko ma się wyprowadzić? Wielu ludzi odziedzicza mieszkania po dziadkach, ciotkach, albo rodzice im kupują, a ta osoba nie miała tego szczęścia więc gdzie ma iść? Na wynajem za 2000zł jaK ZARABIA 1500ZŁ? Łatwo tak z boku oceniać komuś kto dostał mieszkanie od rodziców albo po kimś z rodziny. I po co ta osoba ma szukać pracy jak za marną pensję i tak się nie wyprowadzi bo wiadomo jakie są pensje w Polsce. Rodzice nie załatwili tej osobie dobrego wykształcenia, nie posyłali na żadne lekcje prywatne, a teraz się dziwią, że dziecko nie ma żadnych perspektyw. Niestety ale to rodzice są winni. A Ty autorko nie oceniaj kogoś bo sama mogłaś urodzić się w takiej rodzinie i też wyrosnąć na taką "niezaradną" osobę co mieszka z rodzicami. A że mialas więcej szczęscia to nie powód żeby się wywyższać i obgadywać. Nie wiesz jeszcze co Ciebie w życiu spotka. Może za 10 lat ta osoba się ogarnie i dojdzie do czegoś w życiu, a Ciebie wywalą z roboty i będziesz po smietnikach chodzić... Śmieje się ten co się śmieje ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedactwo nie dostalo mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ano biedactwo idioto, bo tacy co dostają to oni są "zaradni" i wielkie ochy achy bo nie mieszkają ze starymi; a z takich co nie dostali nic ludzie się śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba sie bylo uczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham cię woytusiu jua tyle lat jak ten stary świat. To już 6 lat. Jak to ucCimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwalisz mi konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że zrobisz mi dobra kawę i wypielęgnowane moje pięty pilnikiem diamentowym od Scholla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
gość dziś Zanim coś napiszesz to czytaj ze zrozumieniem Nigdzie nie oceniam ,ani się nie wywyższam to raz. Dwa ta osoba nie pracuje i nie kwapi się do pracy. Niech sobie mieszka z tymi rodzicami ,ale niech chociaz idzie do pracy za ta najnizsza, dokłada się do czynszu i ma na swoje wydatki. Druga sprawa to Ci rodzie wychowali również inne dzieci które sobie poradziły tylko ta jedna taka owca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka masc na hemoroidy jest dobra? bo nie widze tam nic miedzy klakami ale czuje takie rozpieranie jakby mi cos tuz za wejsciem do sezamu siedzialo. jakbym groszek w pupie nosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hemoroidy to najlepiej wyciac albo wypalic i bedzie spkoj ja bym na twain miejscu jedank zostawil, to jest na pewno mile uczucie jak cos u pupci siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co zle ci że do kościoła chodzi???? Może poluje na Miss Polonia bo tam też jest dużo ładnych dziewczyn, tylko schemat jest zawsze ten sam może patrzeć na ładną dziewczynę przrz całą msze podać jej znak pokoju a na koniwc ina i tak mu ucieknie bo wyjdzie w czasie trwania ostatniej piesni... Pewnie nieśmiały chłopak jest a co to przymus społeczny jakiś jest by kogoś mieć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie zdziwisz teraz! Wśród moich znajomych a są podibnym wieku jak ja czyli 26-31 lat ja mam 28 to jeszcze połowa z nich jest sama i mieszka z rodzicami mało tego 1/3 z tej połowy nie ma nawet partnera lub partnerki i mieszka z rodzicami!!! I co? To jest normalne! Młodzież teraz bardzo się wstydzi zagadywać do siebie nawzajem! O wiele łatwiej jest im w pracy rozmawiać o neutralnych dprawach w tym służbowych niż okazywać jakiekolwiek uczucia do siebie. I co ? Zatkało kakao! To powszechny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydliwe bobaski!!! Kredyt brac i zostawic rodzicow w spokoju! trzeba sie bylo UCZYC!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się uczyć? Wszystkie psoby które opisałem ci moi znajomi mają mgr mgr inż a nawet kilku z nich poszła na doktorat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×