Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie ma dla nas facetów

Polecane posty

Gość gość
nie ma ideałów z bajki dla was, bo facetów pełno. Dla was musi być przystojny, bogaty itp. takich jest 1-2% w społeczeństwie. Reszta to przeciętniaki których nie chcecie bo nie chcecie "byle czego", no to cierpijcie w samotności głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marny koniec wyzwolonych, niezależnych feministek, a szczyt ich głupoty i egoizmu to eliminacja swoich genów z puli genetycznej, i niech im będzie, głupota się sama eliminuje selekcją naturalną, a samotnym księżniczkom zostaje wódka do zalania smutków i ewentualnie narkotyki, biedulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta najlepsza, i jeszcze twierdzi że nie jest głupia, hahahaha --->"Natalia, znajoma Patrycji z „podrywów” mówi wręcz: kocham hajs, lans i luksus! Według niej dla dziewczyny, która pragnie wyrwać się z nizin społecznych, czy zabitej dechami wsi, te życiowe atuty są prestiżową sprawą. - "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"....panie budzą się ok. czterdziestki z dominującą potrzeba posiadania dziecka i uwicia gniazda – mówi psycholog Agata Drozdowska . Z takimi właśnie osobami pracują na co dzień Biura Matrymonialne. Głównym problemem pań, korzystających z ich usług, jest „spóźnione macierzyństwo”. Kobiety na siłę chcą znaleźć ojca swoich dzieci. Najczęściej szukają partnera metodą naturalną, także poprzez Internet i Biura Matrymonialne." hahaha... i wścieklizna macicy, co za tępe suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidulki szukają ideału
po prostu ŻA-ŁO-SNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jaki chuj :D facetowi jakaś stara, rozpadająca się baba 40 letnia???? jak ma wydawać kasę to ma szeroki wybór seksownych 20ek z powabnym ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Problem jest jak ktos chce po prostu milosci i zwiazku a nawet rodziny. Mlode dzisiejsze sa puste i do bzykania a stare wielokrotnie uzywane ze skrzywiona przez bylych psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dovakhiin
Przykro mi drogie panie ale same sobie to robicie będąc wybrednymi księżniczkami. Życie to nie bajka ani komedia romantyczna! Trzeba często gęsto iść na kompromis. Jest tyle fajnych zwykłych chłopaków, którzy mogli by was obdarzyć miłością o jakiej zawsze śniłyście. Niestety nigdy nie dacie im szansy właśnie dlatego, że są zwykłymi facetami a nie Księciami z Bajki na białym koniu. Właśnie dlatego zdechniecie w samotności lub odbierzecie sobie życie. Wszystko rzez własną głupotę i traktowanie mężczyzn przedmiotowo. Facet to nie reproduktor ze stali ale żywa i czująca istota. Co więcej naszym paliwem jest miłość ukochanej kobiety. Jeśli nam ją dacie to nie tylko oddamy wam z nawiązką ale również zacznie nas ona napędzać. Będziemy wrastać w siłę, pokonywać przeszkody, tworzyć, budować. Zaczniemy kroczyć ścieżką "od zera do bohatera". Z czasem będziemy w stanie zdobyć Świat i rzucić go Wam do stóp. Tak będzie wyglądać życie trzeźwo myślących kobiet. Niestety zasadnicza większość kobiet zmarnieje, zgnije i uschnie z tęsknoty za prawdziwą miłością a wszystko dlatego, że były zbyt porypane, żeby zrozumieć na czym stoi świat. chciały wszystko na gotowe, bez wkłady własnego. Traktowanie ludzi jak śmieci nie popłaca! Być może zaraz przypałęta się tutaj jakaś mądrala z tekstem: "no ale jak mogę być z facetem, który nie ma tego, tamtego, śmego i owego?" To bardzo proste szanowna idiotko. On nie musi tego mieć, żeby kochać cie miłością prawdziwą! Jeśli miłość nie jest dla człowieka największą wartością w życiu, to cóż warte jest nasze życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telewizja kobietom wyprała mózgi tak mocno, że są puste i głupie. Ambicje wielkie, potrzeby jeszcze większe. Udają orgazm, a te porządne niby się w szanują. Gdy przychodzi co do czego, to patrzą na nie na miłość do tylko na wielkość i sakiewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukają kogoś bolą i forsy. Po rozmowie z jedną z taką dowiedziałem się, że bierzesz nie mam szans. Zapytałem czy spróbuje na noc chociaż. Po kilku dniach zgodziła się się w ale chciała żebym jej to jakoś wynagrodzil. Zrobiłem jej dobrze aż do jej się spodobało. Po tygodniu ona chciała być ze mną. Pomyślałem sobie sobie o co chodzi, przecież nie chciała mnie. Zapytałem ją dlaczego chce być ze mną. Odpowiedziała, że mam to coś. Dziwne bo wcześniej tego co nie widziała a nawet mnie ignorowała. Co sprawiło, że taka radykalna zmiana u niej? Dziwne. Myślę, że nie one są w ślepe w osłupienie mediami a każdy partner według niej musi mieć te min 20cm i wzrostu 190.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej w idiotyczne mają wybujala wyobraźnię, brak rozsądku i a do tego pustaki w do kwadratu o boku nadające w się tylko do rucchhania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.57-"pustaki do kwadratu o boku nadające w się tylko do rucchhania" xxxxxxxxxxx Niestety drodzy Panowie- TYLKO TAKIE mają u Was największe szanse. Na inne, wartościowe kobiety nie zwracacie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma normalnych wartosciowych kobiet sa same szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same szmaty i rooochacze :D oszusci kretacze , skoro tak to para idealna :D czego wiec panowie placzecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata nie pasuje do prawiczka. Porzadny mezczyzna nie powinien byc z kims takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [15:53 nie ma porzadnych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd taka wściekłość facetów na ten artykuł? Że kobiety mają wymagania? To taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda szanujaca sie kobieta ma wymagania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.07 nie ma ideałów z bajki dla was, bo facetów pełno. Dla was musi być przystojny, bogaty itp. takich jest 1-2% w społeczeństwie. Reszta to przeciętniaki których nie chcecie bo nie chcecie "byle czego", no to cierpijcie w samotności głupie. Nie rozumiem, znaczy ty szukasz brzydkiej i biednaj tak??? Weź sobie jakąś przeciętną czy byle co i po kłopocie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dovakhiin wczoraj - Jaka piękna wypowiedź!1! Dawno nie słyszałam, żeby facet powiedział coś TAK PIĘKNEGO!!! Zauroczyłam się po prostu! Ciekawa jestem czy jej Autor tej wypowiedzi znalazł swoją miłość? Dovakhiin- napisz tu jeszcze! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dawno nie słyszałam, żeby facet powiedział coś TAK PIĘKNEGO!!! Zauroczyłam się po prostu! Ciekawa jestem czy jej Autor tej wypowiedzi znalazł swoją miłość? Dovakhiin- napisz tu jeszcze! Pozdrawiam." Dziękuję za wyraz uznania, to wiele dla mnie znaczy. Nie nie znalazłem. Co więcej, zaczynam wątpić, że znajdę. Życie zgnoiło mnie tak bardzo, że dla każdej kobiety nie mam żadnej wartości. Strasznie mi z tego powodu przykro. Osobiście uważam, że zbudowaliśmy antyludzką cywilizację, w której nie da się żyć, miłość nie istnieje a jedni drugich traktują jak śmieci. Żyjemy w świecie, w którym wszyscy chcą mieć wszystko natychmiast, nikt natomiast nie chce dać szansy (zainwestować) drugiemu człowiekowi. PS. Założyłem sobie tutaj konto, żeby poznać damskie spojrzenie na świat i trochę jestem zniesmaczony bo jakieś 90% odpowiedzi w tym temacie pochodzi od panów. To to jest w końcu portal dla mężczyzn czy dla kobiet? PS2. Faceci są różni. Nie ma czegoś takiego jak standardowy model osobowości męskiej. Ale fakt, fiutów nie brakuje. Sam przez całe życie "zrobiłem" sobie tylko kilku kolegów, bo tylko tylu ludzi było godnych zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dovakhiin zgadzam się z Tobą. też uważam że niektóre kobiety mają kosmiczne wymagania. Ale nie zawsze jest tak jak piszesz, różnie się w życiu układa. Opiszę swój przypadek: nigdy nie byłam wybredna, moi ex to brzydale, nieudacznicy, biedni, maminsynki, przeciętni z wyglądu, bez własnego mieszkania, a jednak ich kochałam. Więc nie każda kobieta szuka księcia z bajki. Po prostu czasem brak szczęścia, pech do facetów. I dlatego kobieta jest sama a nie dlatego bo wybrzydzała!ja nigdy nie wybrzydzałam, mogłam spotykać się z każdym kto mnie chciał, zaprosił mnie gdzieś. A i tak miałam pecha, dopiero po 30tce może ułożę sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2016.10.12 Czy to Ty jesteś tą zauroczoną, bo nie wiem kto mi odpisał :D Przykro mi, że Cię to spotkało. Ludzie ogólnie są w dzisiejszych czasach bezduszni. Każdy każdego chce traktować jako narzędzie. Chciałbym poznać kobietę, która widziała by we mnie człowieka i kogoś kto potowarzyszył by jej w podróży zwanej życiem niż wyłącznie portfel i dostawcę spermy dla poczęcia jej dziecka. Dziecka, które będzie również przedmiotem - zabawką, którą paniusa będzie się mogła chwalić przed rodziną i koleżankami. Dziecka, któremu zniszczy psychikę swym niedojrzałym zachowaniem. Jak to jest, że normalni ludzie nigdy na siebie nie wpadną, tylko muszą się użerać całe życie z bezdusznymi podludźmi? By ochronić się budujemy wokół siebie mur, który z czasem staje się tak gruby, że już nie umiemy kochać. Nie dostrzegamy człowieka w człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiamy cale zycie na nie odpowiednich partnerow tylko czemu.. ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dovakhiin 2016.10.12 - Witaj! To ja - "zauroczona" Twoją wypowiedzią z 9.10.2016. Nie było mnie długo tutaj i nawet nie wiedziałam, że odpisałeś. W międzyczasie miałam problem z moim internetowym znajomym, z którym popisujemy od dłuższego czasu. Może jak tu zajrzysz podasz jakiś kontakt do siebie? Chętnie napiszę do Ciebie i może niezobowiązująco porozmawiamy? Jestem "starą panną", nie mam dzieci i szczęścia do mężczyzn. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dovakhiin wczoraj - miło, że się pojawiłeś (właśnie tu zajrzałam)- napiszę do Ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×