Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żałosne samice

Nie ma szczęśliwych kobiet

Polecane posty

Gość żałosne samice

bo wam zawsze "coś" do szczęścia brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one są takie
to jest w 100% prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szczęścia brakuje mi nieobecność takich jak ty którzy twierdzą że kobiety zawsze są nieszczęśliwe. Zniknij w końcu idioto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojawios
Ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nieszczęsna stara panna, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne samice
gość dziś Ja jestem szczęsliwa Zgłoś Kłamiesz jak wszystkie baby tojawios dziś Ja też Zgłoś Ty "też" kłamiesz, i kiepsko ci to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okłamują same siebie żeby utrzymać jako taki komfort psychiczny, bo prawda o nich samych jest zatrważająca. Wystarczy posłuchać o czym rozmawiają, zero pasji zero jakichkolwiek głębszych refleksji i próżność totalna. Choćby na forach facet ma je zabawiac rozbawiac organizować im miło czas bo same nie potrafią trafić palcem do własnej duрy. I im starsze tym gorzej bo jak im wygląd sie posypie to już nie mają nic do zaoferowania. :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś W tym kraju żyje parę milionów kobiet w wieku 30+. Przynajmniej 1/3 to singielki. Rozmawiałeś z każdą z nich że wiesz iż " okłamują same siebie" kretynie ? A może podsłuchiwałeś jak leci ich rozmowy? Czy może czytasz im w myślach? Jakie ty masz pasje poza przesiadywaniem na kafeterii i wypisywaniem tych głupich tekstów? Najpierw spójrz na siebie niemoto a potem oceniaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym świecie żyją miliony różnych gatunków zwierząt i wyobraź sobie, że nie musisz poznawać każde zwierze z osobna aby poznać jego specyfikę. Wieśniara jak ty chyba rozumie że nie musi poznawać detali każdej krówki bo wszystkie są takie same. Analogicznie ty jesteś właśnie taką krowką. Widziała tu jakieś wyjątkowe krówki owieczki ? Ano właśnie, na przestrzeni lat może przewinęły sie jedna dwie wyjątkowe kobiety. Widziała na ulicy w pracy szkole gdziekolwiek jakieś wyjatki? Same klony jednakowo ubrane jednakowo gegajace z tymi samymi problemami. Ty sie zlewasz z tłem jak te wszystkie klony. Ktoś sie kiedyś zlał w ciрe twojej starej i oto jesteś. A jesteś bo prawo cie chroni. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spieprzaj dziadu albo nie fanzol o tych swoich chorych urojeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne samice
gość wczoraj i oto cała prawda o żałosnych samicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 9/10 bab to tępoty i ciemnoty umysłowe, nawet te po "studiach", mają zero pojęcia o życiu i związkach, a ich główne źródło informacji to durne TV i seriale, wręcz żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika cywilizacja
gość wczoraj "Ktoś sie kiedyś zlał w ciрe twojej starej i oto jesteś" buehehehehehhe, padłem, ale taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:26 Ojojoj czyżby cie ubodło kilka słów konkluzji.:-D Widzisz sama jak jesteś przewidywalna i ja nie musze poznawać każdej z was z osobna aby przejrzeć was na wylot. Gdybyś miała odrobine dystansu klasy i intelektu to zgasilabys mnie w dwóch akapitach kulturalnie i inteligentnie. A ty srasz ogniem bo uslyszalas kilka slow prawdy na swoj temat klonie. Sama chyba rozumiesz jakiego pokroju osobniczka cie wydaliła i ludzie na poziomie muszą znosić twoją obecność prosta istoto bezrozumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszczęśliwy i zakompleksiony jest ktoś, kto zakłada takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:54 Ty się sam zgasiłeś swoim wpisem, który również nie błyszczy ani klasą , ani inteligencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sie ciesz z rzeczy małych zamiast oczekiwać że ktoś bedzie cie tu zabawiał i utwierdzał cie sztucznie w przekonaniu dla świętego spokoju jaka jesteś wspaniała. Bo ja widze ze kilka słów prawdy na twój temat sama widzisz co w tobie wywołuje. Kobieta swiadoma swojej atrakcyjnosci i wartości inaczej sie zachowuje niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Widzisz śmieciu ( tak, tym wpisem udowodniłeś że jesteś ludzkim śmieciem) " wieśniary", " krowki" nie mają ŻADNEGO obowiązku przystawać z takimi odpadami ludzkimi jak ty. " Krówki"i "wieśniary" żyją sobie tak jak chcą śmieciu. I to cię boli kundelku. Jesteś tak miałki, tak głupi i tak bezmyślny że aż mi ciebie żal... Możesz sobie wypisywać obraźliwe posty do usranej śmierci bo wyłącznie to ci pozostało. Trudno byłoby jakiejkolwiek " krowce", "wiesniarze" wytrzymać z czymś takim jak ty. Jesteś zwykłym padalcem nienawidzącym kobiet. Uważasz kobiety za podgatunek przeznaczony wyłącznie do nadstawiania dupska, rodzenia dzieci i służenia takim g****om jak ty. A g****a się nie tyka bo można się ubrudzić.... a nikt nie lubi się brudzić. Ale na szczęście czasy poddaństwa wobec takich śmieciuchów jak ty dawno już się skończyły śmierdzący psie. Skoro mowa o matkach.... Twoja stara pewnie dała dupska byle pierwszemu lepszemu pijanemu śmieciowi i pewnie w jakimś zatęchłym kącie. Potem pewno o ciążę nie dbała i oto mamy takie gówienko jak ty z niskim ilorazem inteligencji wychowanym na szmaciarza. Ale pisz sobie śmieciu ludzki... nic innego ci w życiu nie pozostało poza wylewaniem jadu :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzicie co sie stało z tą kobietą patrząc na powyższy komentarz. To jest właśnie szczyt jej możliwości intelektualnych i reakcja na bolesną prawdę :-D Cukrujcie jej aby podnieść jej watłe ego i niską samoocenę aby nie bluzgała patolka. Ona nic absolutnie od siebie nie da bo wraz z jej wiekiem poleciał jej jedyny atut czyli wygląd. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem nieszczęśliwa przez...faceta. Gdybym była sama byłoby mi dobrze. Więc jeśli kobieta jest nieszczęśliwa to przez takich frajerów jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innym temacie przycukruje tej "pani" wmówie jej jaka jest zaEbista i będzie jadła mi z ręki bo jest totalnie prózna. Nuda straszna nuda i przewidywalna jest. Takie jak ona byle dres wykorzysta do własnych celów dopóki ma jako taki wygląd i kopnie ją w dupke bo jest prymitywna i pusta jak bęben.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.s. bądź sama o będziesz wmawiać sobie że jesteś szczęśliwa.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A kim ty jesteś żeby oceniać tę wypowiedz? Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Porównywanie kobiet do krów jest szczytem chamstwa.Jak dotąd to ty udowadniasz swoją głupotę, nikły poziom inteligencji. Wmawianie kobietom że bez faceta są nieszczęśliwe jest szczytem głupoty i narcyzmu. Chociaż nie, raczej kompleksów, twoich kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten idiota nie rozumie że kobieta po toksycznym związku z facetem jest bardzo szczęśliwa kiedy jest znowu sama,żyje dla siebie,nie słucha krzyków i pretensji, nie robi obiadów dla frajera i nie pierze mu gaci. Ma święty spokój. Widocznie ciężko mu zrozumieć i zaakceptować że kobieta sama np. z dziećmi może być szczęśliwa. Ma prace ,dzieci,swoje życie w którym robi to na co ma ochotę i przy okazji spokój. Nic jej więcej do szczęścia niepotrzebne. Ciężko przełknąć co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie wie, co to szczescie, skoro przesiaduje na damskim forum i kloci sie o bzdury. Nie moze ocenic, skoro nie wie, o co pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość piotr
Musze napisać ze ja również nie lubię kobiet za ich zachowanie . Ale nie upoważnia mnie to do takich wypowiedzi jak ten facet . Który napisał ładnie o krowach a kobieta dala sie sprowokować . Kobiety jesteście dwulicowe cwaniaki . Udajecie ze wasze piczki sa SAKRUM . Udajecie ze nie kreci was seks . Ze możecie bez seksu wytrzymać całe życie . Wszystko po to żeby nie dać facetowi . I za to was nie lubię i nie szanuje . Jesteście obłudne i podstępne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie jesteśmy obłudne i podstępne, po prostu niektóre kobiety mają niskie libido albo libido na poziomie 0. Czy trudno to zrozumieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są szczęśliwe kobiety. Za to wielu mężczyzn nie jest w stanie kobiet uszczęśliwić. A to przedwczesny wytrysk, a to problemy z erekcją, a to jak się taki odezwie, to przechodzi na wszystko ochota. Tu jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi stoi a nie moge się spuscic . Wiec możecie mnie ujeżdżać jak wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×