Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mam szansy na związek (kobietę) bo jestem bez kasy

Polecane posty

Gość gość

Czas się z tym pogodzić i zaakceptować. Do tego z biednej rodziny. Kiedyś miałem kobietę ale z tego powodu odeszła nie licząc się z uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty gadasz. Dla mnie najważniejsze jest być szczęśliwą a nie pieniądze. Niestety szczęśliwa nie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Głupoty gadasz. Dla mnie najważniejsze jest być szczęśliwą a nie pieniądze. Niestety szczęśliwa nie jestem x jednak nie wszyscy tak myślą, przekonałem się o tym na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Widze sami faceci glupoty piszecie,a masz prace?to ok jesli masz dasz rade sam sie utrzymac to ok,zastanow sie o co ci chodzi o modelke czy o kobiete co bedzie z toba,albo albo,takie realia zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi. Też pochodzę z licznej i ubogiej rodziny, ale nigdy w ten sposób nie myślałam że to może być wyznacznikiem szczęścia. Nie łam się z tego powodu bo nie warto. Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćlaura dziś modelke czy o kobiete co bedzie z toba x Nigdy nie oczekiwałem modelki, raczej kogoś do wspólnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję, również pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wystarczy do szczęścia facet który daje mnóstwo czułości i uczucia nie pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam te machlojki
większość kobiet to materialistki i kochają tylko pieniądze, a o uczuciach kłamią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamstwo to prawda
gość wczoraj Mi wystarczy do szczęścia facet który daje mnóstwo czułości i uczucia nie pieniądze >>> niestety ale to kłamstwo i iluzja, w idealnym świecie byłaby to może i prawda ale nie w tym systemowym syfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pokochałam mężczyznę bez pieniędzy i był to najcudowniejszy człowiek jakiego znałam. Tak więc proszę nie ogolniajcie jak zwykle. Myślę ze krzywdzicie kobiety określając je w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam kasy, a "mam kobietę", więc myśląc tak skreślasz się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie zawsze znajdzie się jakaś stara, zużyta i samotna co się rzuci na takiego mena jak ty. Byle nie bił i nie pił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mowa o sukach nie kobietach, kobiety się szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spokojnie zawsze znajdzie się jakaś stara, zużyta i samotna co się rzuci na takiego mena jak ty. Byle nie bił i nie pił. x Haha przecież biedni też zakładają rodziny, nawet powiedziałabym, że częściej niż bogaci, nawet tacy co piją i biją mają żony ... Także autorze, albo jesteś nieatrakcyjny z innego powodu, albo szukasz nieodpowiedniej kobiety. Jak patrzysz na lalunie wypacykowane, to wiadomo, że taka nie weźmie biednego, bo ktoś musi za te kosmetyki i ciuszki płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Naprawdę myślisz że poznanie kogoś w mojej sytuacji jest takie łatwe ?, szczególnie jak się ma swoje lata. Nie, lalunia nie jest mi potrzebna, wystarczy aby pusto w głowie nie miała bo desperatem też nie jestem i jeśli będę musiał to się pogodzę z samotnością, ale w głębi duszy zawsze będę cierpiał z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz zagranice i tam szybko staniesz na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram przedmówce, czas wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 20:11 Ty jesteś autorem tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sluchaj kobiet one mowia ze chca porzadnych mezczyzn a narzekaja ze maz je poniza itd. One udaja fajne a takie nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku jesteś autorze ze tak pesymistyczne masz myśli? Nie każda kobieta uważa pieniądze za priorytet w wyborze partnera. Najważniejsze jaki jesteś Ty a nie co posiadasz. Jeśli któraś z kobiet zrezygnuje z Ciebie z powodu niezamoznosci to niewielka strata tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W jakim wieku jesteś autorze ze tak pesymistyczne masz myśli? Nie każda kobieta uważa pieniądze za priorytet w wyborze partnera. X Nikogo nie oceniam, a tym bardziej innych kobiet ponieważ ich nie znam a ja może zwyczajnie miałem pecha. 30 z plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok czasu zagranica i zbierzesz kupe kasy. A z reszta moze tam spotkasz jakas kobiete ktora cie doceni. Jak cos to mozesz zawsze wrocic i gorzej nie bedzie niz juz teraz jest. Ja bym sie ani chwili nie zastanawiala i pojechala np do Szwecji. Tam jest praca, dobre stawki, i Szwedzi cenia Polakow za ich pracowitosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest dobra dopóki jest co do garnka włożyć. Taka jest prawda. Autorze nie jojcz tylko się zastanów. NIE MOŻNA zakładać rodziny (wiązać się z kobietą) nie mając jakiegoś zaplecza, chociażby dom z działką to wtedy kichać na niską płacę. Same pieluchy kosztują 300 zł tygodniowo przy niemowlaku, a co dopiero ...e h... w każdym razie pieniądze są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - potwierdzam w całej rozciągłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Miłość jest dobra dopóki jest co do garnka włożyć. Taka jest prawda. Autorze nie jojcz tylko się zastanów. NIE MOŻNA zakładać rodziny (wiązać się z kobietą) nie mając jakiegoś zaplecza, chociażby dom z działką to wtedy kichać na niską płacę. Same pieluchy kosztują 300 zł tygodniowo przy niemowlaku, a co dopiero ...e h... w każdym razie pieniądze są ważne. x jakie ty pieluchy kupujesz ze wydajesz na nie tygodniowo 300 zl...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Miłość jest dobra dopóki jest co do garnka włożyć. Taka jest prawda. Autorze nie jojcz tylko się zastanów. NIE MOŻNA zakładać rodziny (wiązać się z kobietą) nie mając jakiegoś zaplecza x jestem tego świadomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońka37
ałtorze mam 37 lat i tak samo jestem biedna, mam dwujke dzieci i chentnie poznam takiego miłego Pana jak Ty. Mam 156cm wzrostu i warzę 96 kilogramy. Chcem Cię poznać, podaj meila jak chesz ❤️ co TY na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś chyba jakies zarty :D :D :D hhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×