Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie radze sobie

Polecane posty

Gość gość

mam 30 lat jestem": -fatalnym kierowcą, ciagle na mnie trąbią, stresuje mnie jazda po duzym miescie, tyle co do marketu podjade, gdzies dalej to juz problem -nie moge utrzymac sie w zadnej pracy, intelektualnie ze mna kiepsko, jakbym nie rozumiala co do mnie mowia;/ -ucze sie codziennie angielskiego i ani me ani be:o ostatnio ucieklam przed obcokrajowcem;/ -kilka lat nie mialam zadnego faceta -jak pomyślę sobie, że moj nędzny zywot potrwa jeszcze z 40 lat to mi słabo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbadaj sobie TSH może dlatego jesteś taka przymulona i padasz w panike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badalam jakis miesiac temu, wszystko jest ok to ze mna coś jest nie tak, z moją glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mieć zaburzenia uwagi ADD takie ADHD bez hiper-aktywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze warto sie zglosic do terapeuty, albo couch-a? to zaden wstyd, ewentualnie na poprawe nastroju i taka jakby harmonię w zyciu to polecam revitasens, na ich stronie zreszta masz taki program, zostan optymista w 30 dni, spróbowac nie zaszkodzi http://revitasens.pl/program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przylaczam sie do milki- mi tez revitasens pomogl, kiedy mialam kiepski nastroj i problemy z koncentracja, pamiecią. Sprobuj bo warto, zwlaszcza ze kosztuje niewiele. Nie przejmuj sie tym ze gorej sobie radzisz na drodze, nie kazdy jest urodzonym kierowcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa takie tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, revitasens to suplement w postaci tabletek do lykania :) spróbuj bo nie kosztuje wiele a mi np. bardzo pomogl. ma bardzo wartosciowy sklad- l tryptofan, kwas foliowy, kwasy omega 3, witamina b6 i b12. one nie tylko poprawiaja nastroj, ale tez dobrze wplywaja na pamiec i kncentracje- moze bedziesz lepiej sobie radzic za kolkiem po nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna kobietka nieudacznik. Tyle ich jest...nawet kilku slow po angielsku nie potrafia sklecic. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę cie straszyć ale nie 40 tylko jakieś 60 dodatkowych lat życia cię czeka bo nie masz faceta więc żyjesz bezstresowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×