Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara dupa_____

Nie szukam męża

Polecane posty

Gość stara dupa_____

Skończyłam 35 lat, żaden związek mi nie wyszedł, skupiłam sie na pracy, nie czuję że to było moim prirytetem ale tak sie ułozyło że nie spotkałam nikogo z kim chciałabym iśc razem przez zycie a Ci którzy spotkali mnie nie byli zainteresowani iśc ze mną przez życie mam fajna pracę i psa...i kupe wolnego czasu i czasem podły nastrój z powodu samotności.. ale nie szukam desperacko faceta... ma ktoś tak jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak sobie tlumacz jesli bedz
jesli to da ci szczescie to tak sobie tlumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Ja mam podobnie. Generalnie wszyscy moi byli byli zachwyceni związkami ze mną, kochali mnie i w ogóle, ale mnie to męczyło. Ja po prostu muszę być wolna. Czasem pojawiają się wątpliwości, bo może chciałabym mieć dziecko, ale potem myślę sobie: faceta można zostawić, a dziecka nie i rezygnuję z idei. Kiedy jestem sama mam więcej chęci do życia, więcej czasu, więcej czerpię radości ze spotkać z ludźmi. Nie wiem dlaczego tak, jest ale jest. Nie martw się stara dupo (ha ha ha, przepraszam, ale to boski podpis, a sama tez o sobie tak mówię) ale ja po prostu uważam, że jesteśmy wszyscy tacy sami. I nie powinno się wszystkich na siłę wciskać w takie same foremki, bo to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbhrtrter
jasne........ szczesliwe!!! ha ha ha ojj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraźni nie starczyło na mądrzejszy komentarz, czy idea szczęścia jest ci po prostu obca i musisz wyśmiewać cudze sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy jest kowalem własnego losu. Ja was dziewczyny nie potępiam. Fajnie, że nie robicie nic na siłe. Każdy człowiek potrzebuje czegoś innego, by czuć się spełnionym. Super, że macie pasje. Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Stare dupy! jak tak poczytałam forum, to wcale samotne nie są bardziej nieszczęśliwe od mężatek, więc to chyba nie od tego zależy nawet nie chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mysl zasady
[ [zgłoś do usunięcia] ghbhrtrter jasne........ szczesliwe!!! ha ha ha ojj] nie wazne czy by pil czy by bil wazne by byl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
jak się na patrze na związki to nie smuce się, że nie mam faceta. Zakochanie fajny sex po jakis 2 latach przemija i zostaja tylko problemy uzeranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
moze jednak szukasz przyjazni erotycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet34
mam 34 lata-14 to letnia corke,dwa nie udane zwiazki;-) nigdy nie chcialam byc mezatka-teraz poszlam do szkoly(zamiast kolejnego zwiazku);-) uwazam,ze to mi wyjdzie na dobre;-) i oczywiscie,jak ogladam lzawy ,romantyczny film-to czuje,,tesknote''ale tylko na chwilke;-) bo nie ma gwarancji,ze bedac z tym ,,wymarzonym''nie poczujemy ,,tesknoty''za czyms innym;-) a ,,wymarzony''-moze sie kiedys trafi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narzekacie na brak mężczyzny ale nie chcecie z nikim być jednocześnie. Czy wy jesteście normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie autorka tematu? rok 2018 jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cel NWO osiągnięty, nasrali polkom do łba i się nie mnożą, teraz tak w Afryce i Azji trzeba i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
itak mamy przeludnienie na planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeludnienie jest w azji i afryce, reszta świata jest pusta, ziemi jest od groma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×