Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 31latkaRozmiar44

Nuda w małżeństwie

Polecane posty

Gość 31latkaRozmiar44

Mam męża,jest niby ok,ale czegoś mi brakuje...Wiem,ze z moim wyglądem nie mam nawet szans na jakiś romans,nikomu innemu sie nie spodobam,tylko mężowi,ktory mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kafe
Głupia piczka z ciebie, maz cie kocha pomimo wyglądu lochy a ty przygód szukasz bo cie cipka swędzi.... Mam nadzieje, ze cie w koncu zostawi i znajdzie sobie młodsza, szczuplejsza i przede wszystkim wierna i kochająca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co brałaś ślub jeśli lubisz przygody? Nawet na grubaski jest popyt czasem - mam kolegów, którzy jak już nie ma nic ciekawego pukną jakiegoś kaszalota. Niektórzy nawet takie lubią. Biedny mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kafe
Heh, pukna kaszalota, dobre :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31latkaRozmiar44
Dzięki za wsparcie,wiedziałam,ze zostanę tu oblania pomyjami,zero wsparcia,zero pocieszenia,wszyscy tacy wierni i swietojebliwi,niech was szlag ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wierna nie wiem jak mozna byc z kims i go zdradzac i to jeszcze z kims kogo sie kocha tfu , tfu, tfu gardze tymi co zdradzaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 lat i już znudzona mężem, żenada... Ogarnij sie stara tłusta krowo. Powinnaś się cieszyć, że w ogóle ktoś się z tobą ożenił, bo ładna i zgrabne męża znaleźć nie mogą! a ten twój wziął sobie takie bele co zamiast poszukać ładniejszej, może myslał, że gruba i brzydka będzie mu wierna i oddana haha jak bardzo się mylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jest ok to tego nie zepsuj, lepiej poszukaj tego czegos u meza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mógłbym sie zdecydować, tusza mi nie przeszkadza, bardziej istotne są dla mnie inne rzeczy. Możemy sie doagadać ale musisz mi dwa razy w tygodniu upiec ciasto, nie nosić spodni tylko sukienki, oglądać ze mną dziennik, parzyć herbatę, chodzic na spacery (nawet w zawieje i deszcz!!!!) a co do wyglądu to tłuszcz może być wszędzie tylko nie na brodzie ale lubię blada cerę i brązowe włosy. I nie moze być skrzeczącego głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motywacja jest motorem wszystkiego.on zabierał ją na łódki Ona leczyła jego smutki-i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niektorzy to debile. Odwalcie sie od rozmiarów kobiet. Rozgrzej u Was związek, zamiast szukać innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdź sobie kochanka który rozpali twoje zmysły a nie będziesz się męczyć i czekać aż mąż łaskawie będzie to robił...szkoda zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dla mokki może Ty masz i w******e na wszystko.ja bylem na kutrze z gosciem ktory tez mial wyj.na wszystko-mial na imie greg moze teraz biedny traluje i mysli ,ze to niee ma sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje na zabicie nudy rower bieznie basen a jak dojdziesz do rozmiaru 38 to nuda w malzenstwie zniknie bo mazz sie toba zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja noszę rozmiar 44 i nie czuję się gruba lochą :/ nawet w 42 wchodzę i mam 181 wzrostu a jakoś faceci się za mną oglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
byc moze ogladaja sie ze wzgledu na twoja "wielkosc" w koncu polka 181 to ewenement gdzie statystyczna dziewczyna ma 165 (ja sie tez do tego zaliczam) a mezczyzna 175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widziałeś mnie to nie wiesz jak wyglądam ja pitole niech będzie jestem wielka hahaha ale na pewno nie gruba i otyła każdemu się nie będę podobać chociażby dlatego, że niektórzy wolą niskie albo bardzo drobne albo blondynki czy rude :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widziałaś*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudzi ci się w małżeństwie bo jesteś NUDNA Nudzą się tylko nudni ludzie i co gorsze zanudzają innych, tak jak ty tutaj robisz nam Pusta nudna główka bedzie sie nudzic zawsze i wszędzie, nawet w małżeństwie i NIC ci nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
nie napisalam ze jestes gruba czy otyla tylko "wielka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie sie podobają wypowiedzi niektórych na tym forum normalnie trzeba z podłogi pisać by otrzymać ten poziom Do autorki postu - szukasz czego? - by ktoś zwracał uwagę na Ciebie - Zainteresowania ? - problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka34
Hmmmm......to o co tobie gościu chodzi z tym gregiem i kutrem?? I chyba ktoś usunął mój wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli szukasz kochanka napisz lubie wiecej ciałka realny 38 kocurek37@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szukasz urozmaicenia w związku to zapraszam na mojego bloga www(kropka)smurfette-pussy(kropka)blogspot(kropka)com . Może znajdziesz jakieś porady jak pozbyć się nudy w małżeństwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co wychodzić za mąż jeśli z tak błahego powodu myśli się o romansie. to już lepiej romansować będąc wolnym, nikogo sie wtedy nie krzywdzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do mnie mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×