Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on czeka na normalną dziewczyn

Ona już nie wierzy że można spotkać normalnego partnera

Polecane posty

Gość on czeka na normalną dziewczyn

Kobieta przyzwyczaja sie do samotności i nie chce kolejnego nieudanego związku ktory rozpadnie się z rożnych względów. Jestem osobnikiem płci męskiej i jest mi przykro ze tyle kobiet zostalo zranionych. Bardzo cieżko przekonać kobiety że normalny partner istnieje. Czy nie chciałybyście normalnego ciepłego związku, normalnej rodziny. Jednego dnia ona sie obrazi ale juz nastepnego dnia z usmiechem bedzie przepraszać :-) a on z uśmiechem odpowie kocham cię :-) I w zamkan dostanie wielkiego całusa :-) i vice versa Ona :-) jest usmiechnięta wtedy co potrzeba Czy znajdzie się tutaj osoba pci żeńskiej do pogadania, spedzania wolnego czasu a moze cos z tego Ona już nie wierzy że można spotkać normalnego mężczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko mocno ograniczona kobieta w desperacji ostatniej uwierzy że można znaleźć normalnego partnera na cafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on czeka na normalną dziewczyn
Zgadzam się i vice versa Normalny mezczyzna i kobieta to nie wszystko jeszcze ona i on musza wzajemnie sie akceptować, lubiić i pasować do siebie. Każdy uważa sie za normalną (ego) Ostatnio na TVP 2 idzie program pierwsza randka Ciekawe na ile jest to rezyserowane i układane pod publikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata i szukasz dziewczyn na kafe? To jakiś degenerat socjopata!! Normalny chłopak w tym wieku szuka dziewczyn na studiach, na plaży, w tramwaju, w bibliotece, na siłce..... Ale nie na kafe ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIPOSTOWANIE KOBIET OKOZAOKO
tak ale musi być jeszcze pożądanie, a często ten "normalny" daje tylko ciepło, a nie potrafi chłodu, więc jeśli ktoś nie potrafi dawać różnych emocji to jest nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie to moze obchodzic, gdzie szukam? Mam pryszcze na twarzy i sie troche wstydze! A Ty ile masz lat, pewnie ryczaca 40, po przejsciach i 2 dzieciakow? buha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to ważne :-) Ja nie szukam, już sie pogodziłem. 99% tutejszych użytkowników ( moze mniej ale nawet jak sie pojawi normalny niestety jest obrazany przez aspołecznych ) to a społeczni ludzie i szkoda czasu na przegladanie jakich kolwiek tematów. (Aspołeczni ma wiele znaczeń) Przeraża mnie obłuda i ogolna znieczulica . Świata nie ma szans naprawić i zeby nie popaś w kompletną depresje należy żyć z dala od tego wszystkiego w swoim świecie. Wściekloś nic tutaj nie pomoże. Za kazdym razem czlowiek jest wsadzany do tej samej szuflady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on czeka na normalną dziewczyn
I powoli zaczyna sie rozpiepszanie wątku i zlot forumowych Aspołeczniaków - hien Już wcześnie napisałem że czy to ważne Czy mając zdecydowanie więcej niz 20 lat nie można szukać normalnej dziewczyny :-) Czy 30 paro latki nie można nazwać - normalną dziewczyną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on czeka na normalną dziewczyn
Pożądanie powiadasz Prostytutki,laski, szybki seks -wszedzie tutaj jest pożądanie i co z tego wynika. Nie wiesz chyba co to naprawdę miłość do kochanej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz - oszukujesz, poniżasz i upokarzasz. Z taką postawą nie masz szans nawet na lalke z sexshopu. Nikt ci jej nie sprzeda z obawy o jej psychikę i bezpieczeństwo. Panie dewiant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 25 co masz złota kulę i wróżysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyglup jakis i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kula? Wystarczy czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on czeka na normalną dziewczyn
Do gość dziś Przecież tu są sami eksperci od układów męsko - damskich najlepsi w Polsce :-) zbiór całego erotycznego menelstwa w Polsce :-) Większość to ludzie z zaburzeniami psychicznymi, którzy nawet nie wiedzą i nigdy się do tego nie przyznają. Czy jakiś wariat powie osobie że jest wariatem ? Normalny człowiek wie że ma pewne zaburzenia jak każdy człowiek. Te zaburzenia to nasze cechy charakteru i nasza osobowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on czeka na normalną dziewczyn
PS oczywiście wiedzą ile mam lat, czego tu szukam, kim jestem normalnie EXPERCI czyli tak jak wyżej napisałem menelstwo erotyczne z całej Polski ! z dodatkowymi zaburzeniami psychicznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jestes menelem ana dodatek frustratem! temat mozemy zamkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on czeka na normalną dziewczyn
Prawda boli MENELSTWO EROTYCZNE Ty co najwyżej możesz deskę klozetową zamknąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwal se konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki desperat! az przykro cie czytac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MEneslstwo erotyczne Cichodajki internetowe i penisy róchacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest to że Tych poważnych normalnych facetów wszyscy traktują jako desperatów A róhaczy, gburów, prostaków, blachary , d****** kochanki jak wzór ! To forum to naprawdę zlot menelstwa erotycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj naleslniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej menelu erotyczny Cichosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to niedobre stworzenia są, z fajnymi krągłościami i dziurkami przesłodkimi mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmarszcz sobie freda to ci ulzy. nic innego ci nie zostalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj i zrozum
baba = szatan, nic nie zniszczy facetowi życia tak jak baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×