Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żonaty i dzieciaty

Panowie, proste pytanie dotyczące waszych żon

Polecane posty

Gość żonaty i dzieciaty

czy wasza żona połyka? Bo moja nie ma z tym problemu, a nawet to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burus wyszles z ukrycia zgago :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec 72
kiedyś tak teraz to mogę zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może niech żony powiedzą :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoja zona musi mieć gardło jak pisuar że połyka twoje smrody i nie rzyga.... Swoja droga pisać na forum takie rzeczy to cos z głową trzeba mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To twoja zona musi mieć gardło jak pisuar że połyka twoje smrody i nie rzyga.... Swoja droga pisać na forum takie rzeczy to cos z głową trzeba mieć... Zgłoś jakie smrody? połyka soki kochanej osoby, i jest to bardzo szlachetne, ja też jej liże szparke i połykam jej soki, a co złe w pisaniu o tym? ty tylko pod kołdrą i po ciemku czy zero seksu? Wszystko to samo życie, tu nie zakon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mi tak ja jemu nie rzyg twoja to musi być straszna świnia bo świnia wszystko zeźre :D i chce jeszcze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cie to moze obchodzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadaj to pytanie na męskim forum ciekaw czy większość jest takich co nie mają honoru jak jego ci....pa otóż ja bym żadnej nie zaproponował żeby połknela a żonie to nawet do buzi nie pozwalam a jak mam na to ochotę to za 50 inna przy drodze (i po drodze :D) mi zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to szlachetne :D masz coś z głową bo twoja napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:32 I to jest dopiero podwójna moralnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za cymbał
gość dziś 12:32 I to jest dopiero podwójna moralnosc Zgłoś pewnie wzorowy katolik, co niedziela msza, na tace daje, wierszyki powtarza, a żone i tak zdradza i może syfy od kur/w przy drodze łapie, zamiast od żony wymagać aby brała do buzi po same jaja i spust połykała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te panie za kasę to robią w gumie baranie wiec nic nie złapie. x to może jej jeszcze naszczaj i nasraj do buzi bo to też twoje soki kochanej osoby i takie to szlachetne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona to nie ko/rwa za kasę tylko kochana i szanowana osoba a od dewiacji są ko/rwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie to obchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pozniej tą samą jamą ustną poły kacie komunie. boże co za szambo tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wy się na takie pierdoły i jego proste pytanie burzycie to chyba na erotycznym nie byliście nigdy :D -tam to jest prawdziwe szambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.35 he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żona to nie ko/rwa za kasę tylko kochana i szanowana osoba a od dewiacji są ko/rwy Zgłoś od kiedy branie kootasa do japy to dewiacja? jak wasze kobiety nie robią takich podstaw to nic dziwnego że tyle burdeli naokoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a pozniej tą samą jamą ustną poły kacie komunie. boże co za szambo tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu tfu. Zgłoś jaką komunie? religia to szambo i pralnia mózgu dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać budula bez grosza to musi robić co pan - autor każe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się żony nie szanuje to wszystko jest możliwe, kiedy ci gofno będzie musiała jeść i dopę wylizywac, szczochami to napewno często ja polewasz żeby pokazać kto w domu rządzi. I ty się jeszcze tu tym chwalisz durniu oblesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
branie kootasa do japy to podstawowa forma seksu jak i połykanie spustu, nie każe jej jeść goofna, choć są tacy którzy lubią np. piss itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×