Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka perfum:)

Perfumy Coco Chanel , czy ktoras z kafeterianek uzywa ?

Polecane posty

Gość milosniczka perfum:)

Bardzo mnie ciekawi w jakim wieku sa panie ,ktore uzywaja czarnej klasycznej Coco . Naczytalam sie bardzo dobrych opini na temat tych perfum i jestem prawie gotowa kupic je w ciemno ale troche sie boje ... Testowalam w perfumerii kilka razy i dalej nie wiem jak one pachna , czuje na sobie tylko pierwsze ostre nuty ,ktore przypominaja mi lata 80 ale nie wyczuwam juz potem jak sie roziwjaja , a nigdy tego zapachu w najblizszym otoczeniu nie wyczuwalam , albo moze nie wiedzialam ze to Coco . Czy ktos wogole jeszcze tych perfum uzywa i czy sa to panie po trzydziestce czy tylko starsze , ktore zwiazaly sie z tym zapachem jak tylko wszedl na rynek i nie potrafia sie rozstac , stad tyle dobrych opini o tym zapachu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdffgfghhgh
mozesz sobie kupic, fajne są, ale wiesz co? o wiele bardziej by ci się przydal slownik ortograficzny :) polecam naprawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka perfum:)
Ok , dzieki .Moze sie jeszcze ktos wypowie . P.s. Czy naprawde narobilam tyle " bykow " , czytalam gorsze posty i nikt sie nie czepial , a naprawde w oczy kloly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka perfum:)
jesli jakis blad znajduje to " w ciemno " , czy tak ? Czy powinno sie pisac lacznie pani profesor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arz
Tylko mój narkotyk MADEMOISSELE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak jak arz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiary na sily
Tylko mój narkotyk MADEMOISSELE uzywam Ich od 10 lat mam ponad 40 , mam nadzIeje uzywac Ich nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka perfum:)
woman in black a w jakim jestes przedziale wiekowym ? Czy sa tu jeszcze kobiety po trzydziestce uzywajace perfum Coco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety po 30 zlapaly juz
swojego frajera wiec nie musza juz tak ladnie pachniec a tych samotnych nikt nie obwachuje wiec po im takie drogie plyny? moze raczej panie po 50 bo tam juz trzeba niezle kadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety po 30 zlapaly juz
swojego frajera wiec nie musza juz tak ladnie pachniec a tych samotnych nikt nie obwachuje wiec po im takie drogie plyny? moze raczej panie po 50 bo tam juz trzeba niezle kadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajka i kokosz56
chanel ale ktore , jest kilkanascie chanel madmausel- dla kobietw srednim wieku , ciezki slodki nie na dzien chanel chance-moze byc dla mlodych lzejszy chanel 5-z smrod , koszmar, cos strasznego z babciami mi sie kojarzy jak mloda dziewczyna jestes daruj se to nie dal ciebie perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 23 lata i te perfumy sa zbyt stare/ dojrzalejak dla mnie. Uwazam, ze pasuja kobietom tak od 35lat plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka perfum:)
No ja wlasnie jestem 35 + i " swojego frajera " mam co wcale nie kloci sie z tym by chciec ladnie pachniec .Obecnie testuje klasyki , stad moje pytanie . kajko i kokosz przeciez napisalam ze chodzi mi o Coco , bo Coco Mademuiselle owszem doceniam ale szybko mnie meczy i nudzi mi sie bo przypomina mi Indian Summer Priscilli Presley , ktorych uzywalam w pewnym okresie zycia o ktorym wolalabym zapomniec . Natomiast Chans uwazam ze jest dla dziewczynek i nastolatek .Mysle ze te perfumy tak sie podobaja bo juz od pierwszego psikniecia mozna wyczuc wszystkie nuty zapachowe , potem juz jest nuda . Natomiast jest calkiem odwrotnie jesli chodzi o czarna Coco ,ktorej moze pierwsze nuty moga zniechecac ,ale podobno pozniej roziwjaja sie pieknie , czego ja nie moge doswiadczyc na sobie , bo jesli skropie sie za duzo to czuje tylko te nute z lat 80 -ych , a jak delikatnie to szybko znikaja i tyle sie nacieszylam .A bardzo ciekawia mnie te perfumy bo uwielbiam zapachy z jasminem i roza w skladzie , ale jeszcze nie znalazlam swoich ulubionych ktorym bylabym wierna . Ostatnio pokochalam Alien od Tierrego Muglera ale czegos mi w nich brakuje ,dlatego nadal szukam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lkjhoppp
Nie polecam! Zapach "pudrowy" babciny. chyba, że takie lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lkjhoppp
Należy do grupy tzw. zapachów szyprowych czyli takich właśnie jakimi pachną starsze panie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;lkjhoppp
sorry pisałam o Chanek nr 5, pomyliłam nazwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywam czasem..
Nie rozumiem skąd ten zachwyt chanel,ciuchy ok,ale perfumy kompletnie mi nie pasują i też mam wrazenie,ze szybko wietrzeją.Dior to chyba jedna z porządniejszych firm,dużo ciekawych zapachów i trwałosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuugugugut3
Ja mam 30 lat, perfumy od kilku lat chanel chance. Fantastyczne są jednocześnie delikatne ale czuć je po całym dniu. Pachną nimi moje apaszki i szaliki:) Ostatnio nawet znajoma zapytała czy używam chanel, a używam ich mało i minął cały dzień a nadal były wyczuwalne delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka perfum:)
Dzieki dziewczyny . Pokusilam sie jednka na 35 ml i narazie nie zaluje ale czy kupie ponownie , jeszcze nie wiem ,musze poznac je blizej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chanel to moje ulubione perfumy sama czysta klasyka i elegancja. Mnie niestety nie stać w chwili obecnej na oryginał, ale od kiedy koleżanka zaczęła używać perfum z www.zapachowiec.pl tam je kupiłam i pluje sobie w brodę, że wcześniej tyle na nie wydawałam bo tam jest ten sam zapach i trwałość. Także uwielbiajmy odpowiedniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coco Chanel to orientalno - przyprawowe perfumy. W moim najbliższym otoczeniu używa ich moja ciocia i zamawiam jej odpowiednik na goia.pl. Bo pachną tak samo, są trwałe a cena znacznie niższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety temat z doopy perfumy to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×