Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimar

Pogaduszki na spokojnie

Polecane posty

Witam, siedze sama w domu, przy kompie. Przegladam forum, nie moge znalezc zadnego pasujacego mi tematu... Czy ktos tez teraz tak siedzi i ma ochote na spokojne pogaduszki? Temat moze nam sie sam ustali w trakcie ;) Pozdrawiam i zapraszam :) Rimar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo, witam :) Niestety nie umiem zrobic takiej fajnej raczki :) O czym masz ochote pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne dzieki :) Zaraz sie bede douczac ;) A czemu ty tak przed kompem teraz siedzisz? Sorry, jesli pytanie zbyt osobiste, po prostu probuje zagaic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, dość ciekawe pytanie:D Nie zastanawaiałam się nad tym. Może dlatego, że nie wymyślilam innego sposobu na spędzenie wieczoru?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, juz umiem odmachac :) Oraz pomachac zapraszajac do rozmowy ;) Jesli chodzi o mnie - nieprzypadkowo rozpoczelam watek akurat w tym dziale, bo jestem z tych powyzej 30. I to sporo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah, nie spojrzałam na dział:o po prostu weszłam. Jeśli uważasz, że dziewczyna w wieku licealnym nie jest dobrym partnerem do rozmów, to powiedz a zniknę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie jak pytanie :) Dzieki za odpowiedz. Ja tak siedze, bo raz, ze walcze z koncowka jakiegos wirusa, a dwa, ze w ogole raczej ze mnie samotnica. Tzn. jeszcze inaczej: nie nudze sie w swoim wlasnym towarzystwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, cos ty :) Wcale tak nie uwazam! Lubie mlodziez, a w pracy mam samych starszych od siebie ;) A jakie masz zainteresowania? Moze cos wspolnego znajdziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie ciesze się, że nie muszę znikać, bo serio dziś nie można znaleźć tutaj żadnego interesującego tematu. Sami porzuceni, samotni i zdradzani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wyszło. Rodzinka wybyła, a ja musze siedzieć. Z resztą, doleczam się. Jakiś straszny wirus ostatnio 'wisi w powietrzu'->nie wiem jak to określić:) , wszyscy chorują, tzn większośc choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Wiesz, jak to jest - sobota wieczor, ludziom smutno samym w domu siedziec, to sie i wyzalaja... Na szczescie nie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melissa.m
Puk,puk:) zmieszczę się i ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tak, ten wirus to chyba wszedzie. Tak pora roku i tyle. Tak sztampowo zapytam sie /i pewnie nienawidzisz tego pytania, bo z pewnoscia wszyscy znajomi twoich rodzicow go zadaja :D :D/: jakie przedmioty w szkole najbardziej cie interesuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia: oj, o matmie, fizyce i chemii to ze mna nie pogadasz, bom humanistka z urodzenia i przekonania :P Ale geografia - to i owszem :) Ale tylko teoretycznie czy praktycznie tez, tzn. podroze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, i zniknely dziewczyny... :-O A ja tu juz wielki dzban herbaty przytaszczylam, zeby sie milej rozmawialo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm. Co do podróży, dalekich zagranicznych zwłaszcza, nie mam czasu i towarzyszy:o Wiadomo szkoła Ale po Polsce uwielbiam jeździć:) Aczkolwiek, nie wiem czemu, marzy mi sie podróż do Brazylii i Chin:D Pytałaś o zainteresowania: fotografuję sobie troszkę, tańczę od czasu do czasu:), przy pomocu kursów komputerowych/internetowych próbuję uczyć się języka chińskiego, stwierdziłam, że jak mi się bardzo spodoba, to poszukam sobie nauczyciela. No nie wiem co jeszcze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melissa .m
:):) Dziękuję. ja nie umiem machać, a geografia teź byla moim ulubionym przedmiotem . No byla.. teraz to ze szkoły lubię wywiadówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, ja tez herbaciara :D I podrozniczka. Ale glownie europejska :) Chiny mowisz.... Hmmm, ciekawie z cala pewnoscia, tym bardziej skoro zaczelas sie uczyc jezyka :) Melisa, zapraszamy na herbatke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, do mnie na wywiadówki zawsze wysyłam tatę:P On przyzwyczaił się już do tego, ale mówi, że zawsze mam pecha do wychowawców...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, :D :D pech do wychowcow? ;) eeee, chyba nie jest tak zle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melissa .m
Ja kawę dopiero skończyłam.. jeśli mowa o podróżach marzy mi się Szkocja .Te bezkresne wrzosowiska, dzikie i tajemnicze fiordy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynie w podstawówce miałam,jakby to określić, w miarę rozgarnięte Panie wychowawczynie, z którymi dało się dogadać:) W gimnazjum cięzko było nawiązać kontakt, ale w ostatniej klasie w końcu dało radę, obecnie Pani mówi sama do siebie,nikt nie rozumie o czym, podając podstawowe informacje strasznie się myli, także czasem komiczne sytuacje wychodzą. Ostatnio podawała nam plan 4 razy i 4 razy zrobiła błąd, tak że pół klasy było dwie godziny na wagarach,bo nie wiedziało, że lekcje już trwają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×