Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nic śmieszniejszego

Polskie kobiety mało znają się na dobrym seksie

Polecane posty

Gość nic śmieszniejszego

większość ma takie pojęcie o seksie jak w filmie "Nic Śmiesznego", po prostu tragedia narodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to jest dobry seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez dalszych pytań
gość wczoraj a jaki to jest dobry seks? Zgłoś bidulki, nie mało ale NIC nie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mialem szczescie, lizanie jajek i lody, seks na plazy o zachodzie slonca i inne mile atrakcje, chociazby niespodziewany spacer do lasu w pewnym momecie lodzik. Cos wspanialego, nie wszystkie kobiety takie sa jak piszesz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale czego chcecie? Ja od lat próbuje się dowiedzieć co to jest dobry seks, ale nigdzie nie da się tego dowiedzieć. W necie piszą bzdurne rady. Np taki artykuł: 10 porad facetów jak być dobrą w łóżku: 1. Pokaż mu jak bardzo za nim szalejesz. No jak już idę z nim do łóżka to jasne że szaleje i choćbym chciała to tego nie ukryje! 2. Eksperymentuj. No ale co to znaczy? Co poza nowymi pozycjami, miejscami można zrobić? Pokażcie mi rzecz której nie próbowałam i nie jest to chore zboczenie typu scat. 3. Nie skupiaj się na orgazmie. No przecież seks to nie jest jakaś maszyneria, nie skupiam się na niczym ale działam jak dzikie zwierzę, to hormony mną kierują i jak mam się na czymś skupiać albo nie. Jest chemia to jest ogień. Orgazm jest wynikiem a nie celem! Kto podchodzi mechanicznie i liczy na orgazm to chyba pomylił seks z nastawianiem prania. 4. Nie bądź egoistką. No która kobieta jest! Robimy wam lody, masaże i dążymy do waszej przyjemności! Rada z doopy 5. Bądź pewna siebie. Ale ze co niby. Przecież nie jestem nastolatką która rumieni się na dźwięk słowa penis. Facet mnie kreci a ja kręcę jego to jak mam być niepewna, kiedy pożądanie mnie rozrywa! Jestem normalnie pewna siebie, ale nie agresywna. 6. Naucz się przyjmować krytykę. No jak z kimś idę do łóżka to jest raczej zaufany człowiek, z którego zdaniem się liczę i tylko lepiej jeśli mi powie co i jak, będę lepsza. Przecież się nie obrazę jeśli coś delikatnie zasugeruje. A z kimś kto by miał mnie chamsko krytykować nie poszłabym do łóżka.. 7. Śmiej się z niepowodzeń. Mam się śmiać że mu nie stanął? Bzdury. Kto wartościuje seks na powodzenie i niepowodzenia? To nie misja na Marsa 8. Spraw by czuł się wyjątkowy. Konkrety jakieś może? Jak facet jest wyjątkowy to to wie, a jak nie jest to co będę udawać. 9. Powiedz mu co lubisz. A niby czemu mam się z tym kryć? 10. Działaj! No weź nie działaj kiedy jesteś sam na sam z przystojniakiem którego pragnie każda komórka twojego ciała! Trudno się powstrzymać raczej! Be ze du ry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś bracie w 1% szczęściarzy, gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj najgłupsze baby biorą rady z babskich czasopism i z TV, trzeba być bezmózgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być bezmózgiem żeby wymagać seksu od żony dziewicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia mogę stwierdzić że to faceci nie mają pojęcia o sensie i potrzebach kobiet. Inka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksie miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inka z ciebie kawa inka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś mój mąż nie narzeka :P A seks im dłużej jesteśmy z sobą jest coraz lepszy/ciekawszy/pikantniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy, Narzekacie, a po co, trzeba wskakiwać do łóżka, czy też gdzie kto woli i rozmawiać. Wtedy można się wszystkiego nauczyć :) Osobiście uważam, że nie jest tak źle, a generalizowanie takim tylko pozostaje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccu
To Ty chyba nie miales nigdy KOBIETY a jedynie dziewczyny, ktore sa "sa do *******a" a nie "sie ****aja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×