Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalina11

pomocy, 30 lat i polowa siwych wlosow!!!!!!

Polecane posty

Gość kalina11

Czy ktoras z was ma problem z siwymi wlosami w tak mlodym wieku? Czy siwienie da sie powstrzymac? Co robic? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina11
Nikt nic nie wie w tym temacie, nikt nie ma siwych wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa choć nie babacia
ja tak mam, obecnie 37 i prawie wszystkie siwe. Fryzjer co 6tyg. U mnie to dziedziczne, oboje rodzice wcześnie osiwieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też :-(
Ja mam 32, ale siwieję od 22. roku życia.Farba co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Siwa
Witaj, 30 lat i 80% siwych, przez to nie chce mi się żyć. Co 6 tyg farba? Jakim cudem? Ja muszę co 2 tygodnie. Do tego wypadają mi włosy. Jestem wrakiem człowieka, moja psychika siadła totalnie. Męczę się . Niestety z naturą nie wygrasz. Smutne ale prawdziwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina11
Hej dziewczyny, Z natura nie wygrasz ale dolowac sie tez nie wolno, to tylko pogorszy nastoj i psychika siadzie, ja sie zastanawiam zeby przez te siwulce na blond sie zrobic, tylko taki ladny jakis, siwe odrosty mniej widac przy blad wlosach, glowy i grzywy do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się
ja tez tak mam, farbuje na jasno, robię sobie czasem jasne pasemka. to nie jest tak wielki problem, ciesz sie, ze jestes zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja farbuje siwe wlosy i nie
wypadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajzarka
Nie martw się siwymi włosami Przecież jest tagi bogaty wybor farb Ja pomimo że nie mam wiele siwych wlosów za to mam strasznie zniszczona skorę z dnia na dzień wyglądam starzej zmarchy się pogłębiają Uwież wolalabym mieć siwe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krugers
moja mama miała kilka lat temu chyba 2 lub góra 3 siwe włosy , postanowiła farbować - farbowała , farbowała , farbowała. Dzisiaj ma 48 lat i nie ma ani jednego czarnego włosa- ma tylko całe białe włosy i wygląda jak stara babcia . Teraz zastanawia się po co jej to było , już nie farbuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 24 lata bede miec 25
i tez mam siwe wlosy naturalne mam czarne ale juz siwe gdzie niegdzie (jeszcze nie jest ich tak duzo by zaraz rzucaly sie w oczy) ale u mnie to dziedziczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana43434
ja juz nie mam do tego siły... 18 lat i od roku coraz więcej tych siwych kłaków. Jeszcze nie farbuję,bo nie chcę zniszczyć sobie włosów, ale niedługo będę musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johni19
hah 48 lat i całe siwe włosy ? moja babcia ma 67 i nie jest cała siwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krugers
no widzisz , a moja mama jest cała siwa i ma 48 - ale z tymi włosami wygląda jakby miała 67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujozgniot
bez przesady dziewczyny siwe włosy na głowie to nie problem tak naprawdę, to znakomita większość kobiet, które znam farbuje sobie włosy praktycznie od momentu kiedy ukończyły naście lat i zapewne niejedna z nich zapomniała już jaki jest jej naturalny kolor. Co za różnica jaki kolor jest pod spodem. Co innego jak włosy zaczynają siwieć wszędzie, to wtedy trochę gorzej ale tez bez tragedii ...brazylijka i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilusia50
Dla mnie siwy włos to nie problem teraz sa takie farby że mózg staje . W prawdzie ja mam 50 lat mając 30 lat byłam siwa jak goąbek . A to mi w niczym nie przeszkadza mam ładną krutką fryzure , modną .I uwarzam że nic nie muszę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Głowa do góry - wiele kobiet wcześnie zaczyna siwieć.Mam 27 lat i ciemnobrązowe włosy,na których rewelacyjnie widać każdego kolejnego siwka - a tych przybywa wraz z kolejnym rokiem czy problemem.Ale zamiast już teraz niszczyć wlosy farbami stosuję szampon koloryzujący z Joanny - piękne kolory,ładnie pokrywa siwki,jest łagodny dla czupryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 27lat no i też siwieję zaczęłam stosować szampon koloryzujący z pallete. Dobrałam kolor idealnie pasujący teraz do mojego czyli czekoladowy brąz. Moje włosy są po prostu ekstra no i najważniejsze, nie widać że coś z nimi zrobiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w liceum mialam klezanke, juz w 1 klasie miala ok 30% wlosow siwych na glowie - wtedy tez zaczela farbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz- Tadek
siwy włos to martwy włos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 30 lat (aaa, i cant believe) i pierwsze siwe wlosy, których jest coraz więcej. Wyłapuje je. Obcinam. Sa tylko po bokach, kolo uszu. Pojedyncze. Trudno je zauważyć, ale ich liczba rośnie. Henna, farbowanie odpada... i tak rozdwajają i lamia mi sie włosy, nie chce dodatkowo ich obciążać. Nie wiem co dalej bedzie. Ogolnie wstyd mi, ze je mam... Wyglada na to, ze taka kolejj rzeczy, bo to samo bylo juz w rodzinie... Moje biale widac, jedynie, gdy zrobie sobie kucyka do gory, gdy zepne wlosy prawie ze na czubku glowie i gdy 3 dzien nie myje, wówczas biel odroznia sie na tle czarnego... Na co dzień mam raczej nie az tak czarne wlosy, raczej ciemne i te białe w nich giną. Pierwszy bialy pojawil sie, gdy mialam 26 lat, w ostatnim roku zaczelo ich pojawiac sie wiecej.. Mam nadzieje, ze do 40 stki nie bede musiala malowac wlosow....no, zeby do 35 r.z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian578
Ja miałem nie tylko problem z siwieniem włosów ale również z wypadaniem.... Wypadało ich strasznie dużo,miałem straszne zakola co powiem szczerze denerwowało mnie w moim wyglądzie... Postanowiłem coś z tym zrobić zakupiłem sobie Profolan http://wypadaniewlosow.milejdi.pl i w końcu w miejscu wybrakowanym pojawiają się nowe a po mojej siwiźnie już nie ma śladu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włosy siwieją przez stres i niezdrową diete, tu wasz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kilka lat po 30tce, z powodu dzidzi w brzuchu nie farbuje, juz eczesniej nie nakladalam podczas staran, wiec mam odrosty na pol glowy bo jeszcze do tego szybko mi rosna. I wiecie co? W doopie to mam, ze widac u mnie siwuchy, a widac bo juz skronie mi opanowaly i zaczynaja pchac sie na gore glowy, a jestem szatynka. Podczas karmienia tez nie mam zamiaru ich farbowac. A pozniej zastanowie sie czy powoli pchac sie w jakis blond czy cos... Siwe kudly to nie koniec swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link do tego tematu powinien być doklejany do wszystkich tematów typu czemu po 30 żaden facet mnie nie chce, nikt się za mną nie ogląda, itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.30 siwe włósy na głowie i dziecko w brzuchu. marne połączenie. wyglądasz jak babcia w ciązy:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twistedd
Ale macie problemy ja pier..mam 31 lat i tez cały łeb siwy i co ? przynajmniej widać ze juz bliżej do grobu itp a do 40 raz dwa zleci :) . Wole miec cały łeb siwy niz zakola a niestety je mam i co ? i gówno zyje sie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×