Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

j.o.a.s.i.a

pomóżcie mi spełnić marzenia - wyprawa za koło podbiegunowe!

Polecane posty

"Potrafisz tyle, ile zamarzysz. Marzyć masz tyle, ile potrafisz!" Mam na imię Joanna, mam 36 lat. Chcę jechać za koło podbiegunowe. To tygodniowa wyprawa organizowana przez profesjonalistów dla amatorów. Tak do końca amatorką nie jestem! Moją pasją od wielu lat są śniegi i mrozy! Jestem po kursie taternickim, zimowym wysokogórskim, lawinowym. Na wyprawę pojedzie dwadzieścia osób z różnych krajów. Z każdego ten, kto zbierze najwięcej głosów! Proszę Was o pomoc w ich zebraniu! Głosujcie zatem! Trzeba mieć konto na facebooku. Trzeba kliknąć ten link: http://www.fjallraven.com/outdoor-life/polar/competition/entries/entry/?uid=750 Potem należy kliknąć „vote for this entry, a potem "allow" i nie obawiać się! Nikt nie będzie niecnie rozporządzał Waszymi danymi, ani niczego Wam nie będzie wrzucał na tablicę! Dziękuję Wam, trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walićpomarańcze
Jeśli Twoją pasją są śniegi i mrozy jak piszesz to masz szczęście, już niedługo będzie u nas zima i Twoję marzenie się spełni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz bardzo
piękne marzenie.Ja chcialbym pojechać na Karaiby.Też fajne no nie?.Chciałby się ktoś dorzucić:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
Byłam za kołem podbiegunowym, mam nawet dyplom :) Nie mam fc, ale życzę szczęscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagłosowalam mnie kręci amazonia akurat i jadę za parę dni ale rozumiem pasję, życze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×