Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama_nie_wiem

Prezent dla cudownej teściowej na 50-tkę

Polecane posty

Gość sama_nie_wiem

co kupic? nie mamy z mężem pomysłu.. Moja tesciowa to kobieta pracująca, zadbana i fajnie ubrana, ogólnie - kobieta nowoczesna, ale lubiąca klasykę:) pomóżcie sprawa pilna bo imprezka na dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_nie_wiem
aaa nie napisałam.. jeśli chodzi o pieniądze to może byc drogo, ale nie przesadzajmy:) powiedzmy do 400-500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_nie_wiem
moze tez byc tanio ale tak.. no wiecie od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_nie_wiem
kwiatki odpadają:( za dużo ich już ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_nie_wiem
nie no tak napisałam 400-500.. wolałabym taniej, ale jak bedzie drozszy prezent, który nam sie spodoba to bedzie warto - tesciowa jest kobietka superr i zasługuje na cos ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnet do gabinetu odnowy biologicznej-kosmetyczka,masaż,sama zdecyduje z czego skorzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako kobieta 50 letnia
byłabym zadowolona z ładnej klasycznej skórzanej torebki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu poszlabym na ASP z fotka tesciowej, zlapala jakas studentke i spytala, czy za 300 zl nie namalowalaby portretu. ;) Tylko upewnijcie sie, ze panna maluje realistycznie :) Na pewno tez ucieszylaby sie z malej wycieczki do Wilna, 500 powinno wystarczyc na weekend last minute Albo wizyta u kosmetyczki i dobrego fryzjera, a potem kino i restauracja...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do energiczna
kalendarz ze zdjeciami to raczej na 80 siątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zaproście ją do eleganckiej restauracji na kolację i tam możecie wręczyć jej jakiś elegancki drobiazg z biżuterii np. srebrna bransoleta........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_nie_wiem
w sumie najciekawszy byłby jakis seans w spa.. hmm.. na portret juz za późno, nie chce by był robiony w pośpiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako tako mako
kup jej piranie amazońskie widziałam dziś w zwierzęcym sklepie ilość zależy od gabarytów wanny i jej właścicielki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_nie_wiem
z ta restauracja super pomysł, juz taki prezent dostała ostatnio:) polecam innym:) kino a potem coś na ząb - fajna sprawa ..ale to juz było..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_nie_wiem
piranie... hehehhee podziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derwisz
chcesz jej w dupe wlazic? po co? przeciez nie musisz bo jest cudowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_nie_wiem
dziekuje za podpowiedzi, w koncu kupilismy zegarek:) do przedmówcy - uprzejmośc i sympatia nie są włażeniem w dupę, moja mama jest naprawde przemiłą osobą i chciałam obarowac ją czyms szczególnym, to takie dziwne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam zajebista tesciowa ja moj facet i jego brat tez nad tym myslelismy co kupic.chcielismy sie zlozyc razem i w koncu kupilismy jej tyg.wycieczke do Egiptu.troche to nas kosztowalo,ale ona lubi podroznowa,wiec taki dostala prezent.musisz pomyslec co lubi twoja tesciowa.moze skoro tak dba o siebie to jakis jedniodniowy pobyt w spa .masaze maseczki to jest oryginalne tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O spa, to świetna sprawa na taką okazję. Każda kobieta lubi takie zabiegi. Ja moje mamie sprawiłam zabieg w spa na dzień mamy w zeszlym roku i bardzo jej się podobało. ostatnio coraz więcej się mówi o winoterapii (można takie zabiegi zrobić sobie na przykład w Głęboczku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetowski2
A może luksusowy wibrator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GA GA GA
Wlasnie ogladalam sliczna srebrna bizuterie na allegro, eleganckie naszyjniki zaczynaly sie od 200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boanna
karnet do SPA. Zabieganej babeczce cięzko urwać czas dla siebie,a tak to bedzie musiała :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wekkend do spa
nad morze, w gory, nad jezioro lub cos takiego...... albo do pobliskiego spa dla dwoch osob......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×