Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem4

problem 33 latki w pracy:((

Polecane posty

Gość problem4

racuje w spa jako manikurzystka i pedikurzystka..jest to nowo-otwarte miejsce(2 miesiace),nie ma jeszcze jakiegos duzego ruchu,duzo jest tez konkurencji naokolo tutaj w Kanadzie placi sie za taka prace na godziny) i ja zeby zaplacic za siebie,jedzenie,kredytyt musze miec 40 godz.niestety czesto jestem wysylana do domu wczesniej "bo nie ma ruchu,i nie ma sensu placic mi za siedzenie i czekanie;"..ale to nie jest przeciez moja wina ze nie ma ruchu,ze to jest nowootwarte spa,ja robie swoja prace najlepiej jak tylko umiem i jestem w tym naprawde dobra,w PL bylam kosmetyczka czy mam sie przeciwstawic?czy po prostu pojsc do domu bez slowa kiedy mnie wysylaja?ja na rozmowie kwalifikacyjnej zaznaczylam ze naprawde zalezy mi na 40 godz i ze to dla mnie bardzo wazne..miec te godziny..wczoraj pracowalam od 10-18..nie mielismy zadnych klientow..ok godz 3 ta osoba powiedziala ze moge isc do domu,ja odp.ze ja naprawde potzrebuje tych 40 godz.ona sie lekko usmiechnela i nic nie powiedziala,ok godz.16 wyszla do domu,przyszla kolezanka ktora jest recepcjonista.Ok godz.17.20 zadzwonila inna menagerka mowiac mojej kolezance ze mam juz isc do domu!!moja kolezanka zaczela mnie tlumaczyc na co uzlyszala"ze ja nie mam zadnych serwisowi siedze tam juz od rana i ze moge isc"telefon byl wykonany na polecenie wlascicielki spa.Moj wnosek jest taki ze oni nie dbaja o to co ja potrzebuje,tam sie liczy tylko i wylacznie pieniadz.Druga sprawa:zatrudnili jakas dziewczyne ktora juz kiedys dla tego spa pracowala jako manikurzystka,teraz zaoferowali jej coordynacje spa,a mnie chca umiescic w innym spa na duzo gorszych warunkach(tam bym miala placone 40% od serwisu to wszystko czyli np:ktos przychodzi na manicure za 35 $ ja mam z tego 40%,)coz z tego skoro bede 8 manicurzystka i od kolezanek slyszalam ze oni nie sa zajeci,.Ja juz tak raz pracowalam mialam 1 servis na tydz.zrezygnowalam z pracy bo nie zarabialam zadnych pieniedzy.jako nowa osoba dostaje na samym koncu serwisy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem4
Widze ze te forum jest bardzo egoistyczne I ze tutaj sie nie pomaga;( trudno;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu danonka
a co ma do tego fakt, że masz 33 lata, bo chyba nie widzę związku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem4
Jestescie samolubnymi egoistami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem to wprost. To Ty jesteś egoistką bo nie chcesz wesprzeć swoją firmę stanąć na nogi. Ledwie podjełaś pracę a już masz postawę roszczeniową. Interesuje Cię tylko Twój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dn;qdds
jestescie zalosni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna765
w ogole nie rozumiem co ty piszesz autorko i jakiej rady od nas oczekujesz. skoro macie tak ustalone warunki pracy to albo sie na nie zgadzasz/zgodzilas albo szukasz innej pracy! co z tego ze musisz miec 40h pracy zeby za kredyt zaplacic? to znaczy ze pracodawca ma ci placic za samo siedzenie jak nie ma klientow?? skoro masz placone od klienta i zapewne na to sie zgodzilas, to na prawde nie rozumiem ciebie! jak mozesz zadac od kogos zeby cie placil za 40h skoro jestes rozliczana za klientow/godziny jakie z nimi przepracujesz, a nie za siedzenie i czekanie! nie rozumiem twojego roszczeniowego toku myslenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna765
masz placone od klienta a zadasz od pracodawcy, zeby ci placil za 40h bo tyle jest ci potrzebne do przezycia. sorry, ale pracodawca to nie jest instytucja charytatywna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem4
Cofnij sie do szkoly podstawowej Bo masz powazne problemu ze zrozumieniem slowa pisanego!pisalam ze mam placone od godz plus od serwisu to nie moja wina ze nie ma klientow!!!!jak komus obiecuje sie prace pelnoetatowa to nie robi siecz niej poletatowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbajcie o siebie rumpy
zmień agencję i po kłopocie. Zażądaj zapłaty od numeru a nie za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz
I pewnie nie masz się komu wyżalić?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×