Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Studentkapedagogiki

Prośba o wpełnienie ankiety. ( DDA - porównanie)

Polecane posty

Gość Studentkapedagogiki

Witam, mam prośbę do forumowiczów o wypełnienie ankiety. Zależy mi na wypełnieniach przez osoby po 30 roku życia wzwyż gdyż tych wypełnień mam najmniej. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienia zajmuje od 4 do 6 minut. Dotyczy porównni dosrosłych już dzieci ktore wychowywały sie w rodzinie z roblemem alkoholowym z dziećmi wychowywanymi w normalnej rodzinie. Proszę o pomoc :) http://www.ankietka.pl/ankieta/69632/dda-porownanie-dziecinstwa-w-rodzinie-alkoholowej-z-dziecinstwem-w-rodzinie-bez-problemu-alkoholowego.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popraw ankietę
brak w niej opcji że nie ma jednego z rodziców-umarł, odszedł, są inni partnerzy matki/ojca wypełniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- w pytaniach powinna być opcja "rodzice/opiekunowie" - brak pytania o rodzeństwo - ilość dzieci ma wpływ na poziom życia rodziny - pyt.9 - mogło zajmować się np.starsze rodzeństwo - pyt.17 - interesować mogło się tylko jedno z nich - pyt.24 - mogło rodzeństwo - pyt.25 - przyczyną może być brak podręczników lub czasu (np.spowodowany pracą, zajmowaniem się domem) - pyt.31 - w domu kiedy byli rodzice - pyt.32 - kilka razy w tygodniu - pyt.36 - brak opcji "dawali mi alkohol"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentkapedagogiki
Dzięki za pomocne rady :) Teraz po czasie wypełniania i opiniach widzę że faktycznie jest kilka niedociągnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.przemiana.otwarte24.pl Na tej stronie można zamówić publikacje na temat DDA i w ogólena temat uzależnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez wypelnilam ankiete i przy kilku odp. musialam "naciagnac" bo nie bylo odpowiednie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 . Jeżeli nie odrobiłeś/aś pracy domowej to, z jakiego powodu? * nie potrafiłem/am sam/a sobie z tym poradzić nie miałem/am do tego warunków (pokoju, biurka itp.) po prostu nie dbałem/am o odrobienie zadań domowych 36 . Jaki jest/był stosunek Twoich rodziców do twojego spożywania alkoholu? * nigdy nie pozwalali mi pić, nawet w najmniejszych ilościach nigdy nie interesowali się tym pozwalali mi na to, bo sami lubili pić Tu musialam naciagnac. W pierwszym : ze zawsze mialam odrobione. Glupie to , ale reszta ni pasuje w ogole. w pyt. 36 to juz w ogole nie wiedzialam co zaznaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podczytuje, podpytuje
Ankieta nieprecyzyjna. Ale wypełnilam. Mam 34 lata. Pozdrawiam autrorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Piszę pracę magisterską pt. Akcesja do strefy euro - szanse i zagrożenia dla Polski. W związku z powyższym mam prośbę do forumowiczów odnośnie wypełnienia ankiety, która posłuży mi w niniejszej pracy. Ankieta ma na celu poznanie stosunku społeczeństwa polskiego do przyjęcia euro. Podaję link do strony http://www.ankietka.pl/ankieta/70548/polskie- spoleczenstwo-a-przyjecie-euro.html. Z góry dziękuję wszystkim, którzy wypełnią ankietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×